Şimdi Ara

Ses Kalitesi N91'den iyi telefon çıktı mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
4.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün Türkiye'de son kalanlardan sıfır bir N91 8GB satın aldım. Ses kalitesi hatırladığımdan daha iyi çıktı. Audio Technica R70X ile kullanıyorum ve bu 470 ohm'luk canavarda yeterli ses seviyesine ulaşabiliyorum, hem de rahatlıkla. Böyle bir High End kulaklığa sahipken de kıyaslama yapmadan duramadım elbette. Elimde olan diğer telefon LG G4'ten çok rahat bir şekilde daha iyi ses veriyor. 1 saattir QLS Hi-Fi QA350 Mod V2+ ile arasındaki farkları tanımlamaya çalışıyorum, ilginç bir şekilde N91 daha iyi geliyor ama aradaki farkın oranını tam tayin edemedim. Adamlar bir kere yapmışlar ama tam yapmışlar.
  • The Audiophile T kullanıcısına yanıt
    Flac çalmak için player bulabildiniz mi hocam n91 için?

Ben hangisini denediysem çalıştıramadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fifa_05

Flac çalmak için player bulabildiniz mi hocam n91 için?

Ben hangisini denediysem çalıştıramadım

Bulamadım maalesef. WAV olarak atıyorum. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MegaBass ile gümbür gümbür müzik dinlemeyi özledim.

Daha sonra Sony ses seviyesini düşürdü. MegaBass bir işe yaramamaya başladı.

Sony Ericsson W800 ile MegaBass'da gümbür gümbür müzik dinlerdim. Daha sonra kullandığım Sony Ericsson'larda o bass'ı alabilmek için akustik atmak gerekiyordu. Sony Ericsson W700 aldım daha sonra ama ses seviyesi düşük ve MegaBass'da hiç bass vermiyordu. Telefona akustik atmayı da beceremedim. Sonra çöpe attım. Akustiği kabul etmiyordu telefon.

Bass olarak Nokia N91 iyi değil. Denemiştim. Sony Ericsson W800'de MegaBass'ı açınca çok çok daha fazla bass çıkıyordu. Ama dediğim gibi Sony daha sonra ses seviyesini düşürdü. Daha sonraki Sony Ericsson'larda MegaBass özelliği bass vermez hale geldi. Akustik ile uğraşmak zorunda kaldık. Benim daha sonra satın aldığım Sony Ericsson W700 modelinde Bass yoktu. Akustik de kabul etmedi. Telefonu çöpe attım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gone with the grandeur -- 2 Ağustos 2018; 3:21:47 >
  • N91'e yetişebilecek bir telefon çıakcagını kolay kolay sanmıyorum
    Daha tarihte yerini alan siemens sx1 ve benq -siemens SXG75'nin yerini tutamıyor kulaklık sesinde çoğu telefon.

Şu telefonlardan ah birini bulabilsem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gone with the grandeur

MegaBass ile gümbür gümbür müzik dinlemeyi özledim.

Daha sonra Sony ses seviyesini düşürdü. MegaBass bir işe yaramamaya başladı.

Sony Ericsson W800 ile MegaBass'da gümbür gümbür müzik dinlerdim. Daha sonra kullandığım Sony Ericsson'larda o bass'ı alabilmek için akustik atmak gerekiyordu. Sony Ericsson W700 aldım daha sonra ama ses seviyesi düşük ve MegaBass'da hiç bass vermiyordu. Telefona akustik atmayı da beceremedim. Sonra çöpe attım. Akustiği kabul etmiyordu telefon.

Bass olarak Nokia N91 iyi değil. Denemiştim. Sony Ericsson W800'de MegaBass'ı açınca çok çok daha fazla bass çıkıyordu. Ama dediğim gibi Sony daha sonra ses seviyesini düşürdü. Daha sonraki Sony Ericsson'larda MegaBass özelliği bass vermez hale geldi. Akustik ile uğraşmak zorunda kaldık. Benim daha sonra satın aldığım Sony Ericsson W700 modelinde Bass yoktu. Akustik de kabul etmedi. Telefonu çöpe attım.
    Bas konusunda eline su dökemeyecek sx1i sxg75, cx75 gibi eski benq-siemens telefonlar bulun derim
    EFSANE'dir kendileri.
  • opss n91 mi :) hala n91e yaklaşabilcek bir makine göremedim, htc 10 u11 de dahil. n91 farklı bir dünyadır kullanmayan bilemez w810 sesi n91den iyidir diyenler n91 dinleselerdi w810u yere vururlardı dün itibarıyla tertemiz n91 buldum ve tereddüt etmeden aldım uzun zamandır arıyordum. İyikide almışım müzik dinlediğimi tekrar hissettim. "Meizu flow+n91" muhteşem ikili oldu
  • garuda kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullan:)

Ben cx300'de kaldım hala onla dinliyorum n91i

• quote:

Orijinalden alıntı: fifa_05

Güle güle kullan:)

Ben cx300'de kaldım hala onla dinliyorum n91i
    teşekkürler, creative ep630 vardı çokta memnundum durduk yere bi tarafı bozuldu kulaklığın, almışken iyi bişey alayım derken 100tl 200tl 300tl sonunda kendimi meizu flowda buldum iyiki almışım harika kulaklık.
  • garuda kullanıcısına yanıt
    fifa_05 kullanıcısına yanıt
    iPhone 4s’e nasıl sizce? Onun da ses seviyesi çok yüksekti. Apple daha sonraki modellerde ses çıkışını düşürdü.

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Yok hocam 4s filan yanına yaklaşamaz.
    Umarım bir gün dinleme fırsatınız olur
  • fifa_05 kullanıcısına yanıt
    Denediniz mi hiç?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    iPhone'un birçok serisini kullandım ve denedim

Ses yüksekliği olarak da N91 mi?

Karşılaştırılamayacak kadar hocam:)

Vay arkadaş ya Letgo’da falan bakıyorum da hep çürük çarık satıyorlar. Şöyle düzgün temiz bulamadık bir türlü. :)

• Peki standart versiyonla Music Edition versiyon arasında ses kalitesi olarak bir fark var mı?

Music edition olanlarda 8gb hard disk mevcut. Ama müzik açısından ben bir fark anlayamadım her iki cihazı da kullanmama rağmen

• Hort be horttt. Son anda tarihi fark ettim az kalsın N91 bu devirde ne alaka diyecektim :D
  • Ah bulsam bi N91 ben de alırım da temizi nerdeee.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.