Şimdi Ara

ses driver'ı yükleme (çözüldü)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
97
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar pc bağladığım hoparlörü görmüyor, ses driver'ı yüklenmesi gerekiyor sanırım (normalde bu otomatik oluyor diye biliyorum). bunu nasıl yaparım bir yardımcı olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9B02FED77 -- 12 Ağustos 2021; 20:35:42 >

• Anakart modelini öğrenip anakart driverını yükleyecen, ses ordan sonra geliyor.

• driverları otomatik algılayıp indiren bir program arıyorum şimdi bildiğiniz var mı?

• Bilgisayarım a sağ tıklayıp özellikler den aygıt yöneticisi, orda yüklenmemiş driver belli olur veya hata varsa yanında sarı ünlem işareti olur. Eğer yüklü değilse çift tıklayıp otomatik yüklemeyi seçin muhtemelen otomatik bulup indirir internetten.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • linkorn L kullanıcısına yanıt

Çoklu ortam ses denetleyici eksik ama otomatik yüklenmiyor üretici websitesini ziyaret edip oradan indir diyor. Fakat indirmede hata alıyorum

• Hocam dışarıdayım çok yazamıyorum ama eve geçince yardımcı olurum. Anakartın kutusı falan varsa ya da kasanın içi gözüküyorsa ana kart modeli lazm bize

• linkorn L kullanıcısına yanıt

Hocam ilginiz için çok teşekkür ederim üretici sitesine gidip ses desteği kısmında yazan driver sürümünü indirdim ve sorunum sonunda çözüldü :)) ben bu driver'i bir programla aratıp indiriyordum ama sorun programdaymış demekki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9B02FED77 -- 12 Ağustos 2021; 20:27:41 >
  • Rica ederim hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.