Şimdi Ara

Servise Sağlam Gönderdiğim Telefondan Yamulma Var Diye Para Talep Ediyorlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 3 ay önce aldığım 9p lite 2017 model telefonum sabah kalktığımda hiç çekmiyordu.Yeniden başlattım 4 diş çekiyor ama arama yapmıyordu.Başka hat taktım yine arama yapmıyordu.Ben de bu şikayetle telefonumu servise gönderdim.Başka hiç bir şikayetim yoktu.

Bugün arandım panelde yamulma varmış 290 tl para talep ediyorlar.Bende böyle bir şikayetimin olmadığını belirttim.Hatta telefonun üzerindeki jelatinleri bile 3 aydır sökmedim dedim.Bir kere yere düşmediğini belirttim cevap olarak yapabilecekleri birşey yokmuş.

Bu durumda tüketici mahkemesinemi başvuracağım daha önce hiç başvurmadım lütfen yardımcı olurmusunuz?

• Hocam son durum ne, gönderdiğiniz yer huaweinin kendi yeri miydi kvk gibi ithalatçımıydı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende aynı sorunu yaşadım , malesef.

Sarj sorunundan dolayi huawei p7 telefonumu garantiye gonderdim ve kasada yamulma var diyerek hic bir müdahale etmeden geri gönderdiler.

Bir daha asla huawei marka telefon almam bu berbat garantisi yüzünden.

• Bunedir böyle ya...

• mate 8 de benzer problemi yaşadım. üzerinde darbe izi var diye garanti dışı bıraktılar. tüketici hakem heyetine başvurdum ve paramı geri aldım.
  • Bende hakem heyetine başvurdum.15 gün sonra belli olacak durumu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.