Şimdi Ara

Servis kartı bozdu. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: cumfiçu

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetgn123

quote:

Orijinalden alıntı: cumfiçu

Msi almayın derken boşuna demiyorum. Fanboy değilim ama çizgi elektronik kasten bozulmuş olsa dahi tamir edip garanti dışı bırakıyor

bu olay bi şans işi olacağı varsa olur ayrıca illa çizgi elektronikten alacağız diye msı almamak olmaz.
    yani servisi kötü olsada kalite vaad edilen ürün alınmalı.

Yani ben msi almam ama yurtdışından alsam zaten garanti yurtdışında olacak sorun olmaz fakat türkiye içinde msi almam forumda kredi çekip aldığı pc nin anakartinin biosu uçan adam vardı ama msi ram slotunun kenarini kırıp garanti dışı verdi ben msi almam . Siz alin ama ben almam

Hocam size kalmış bir olay ama diğer markalarda düzgün modeller yapmıyor anakart olarak bi asus rog serisi göremedik temmuzda ama msı vardı ekran kartı olarakta msı ülkede başı çekiyorlightning ile o yüzden servise bakmamak lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kartın değişimi yapıldı. Sapphire HD 7850 OC 2gb ile değişti. Başta Haşim Bey olmak üzere Eksen Bilgisayar çalışanlarına teşekkür ederim.
  • M1Abrams kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kanmarl

hayırlı olsun :)

Teşekkür ederim
  • Eksen bilgisayar gerçekten ilgili müşterisiyle. Benimde işimi çözmüşlerdi zamanında. Keşke servisle de çamura yatmasa böyle. Markanın da imajını zedeliyorlar.
  • yeni kart hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deta53

yeni kart hayırlı olsun.

Teşekkür ederim
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.