Şimdi Ara

Servis Hakkında.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar arkadaşlar, 1520'nin yandex ile ilgili bir sıkıntısından dolayı servise vermeyi düşünüyorum yaklaşık 1 ay sonra cihaz nokia türkiye garantisi altında kullanım klavuzunu incelediğim de yaşadığım şehir olan izmirde yalnızca teleservice firmasının olduğunu görüyorum fakat forumlardan okuduğum kadarı ile teleservice pek de gönderilecek bir firma değil sorum şu enta teknik servis istanbulda görünüyor ben cihazımı izmirden göndersem kabul edilirmi? İzmir de yaşadığım için teleservice' e yönlendirme olur mu?

• Harrow35 kullanıcısına yanıt
    Nokia care yada genpa ya elden verin . Teleservice vermekten on kat iyidir. Faturanın aslı sizde kalsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harrow35

Selamlar arkadaşlar, 1520'nin yandex ile ilgili bir sıkıntısından dolayı servise vermeyi düşünüyorum yaklaşık 1 ay sonra cihaz nokia türkiye garantisi altında kullanım klavuzunu incelediğim de yaşadığım şehir olan izmirde yalnızca teleservice firmasının olduğunu görüyorum fakat forumlardan okuduğum kadarı ile teleservice pek de gönderilecek bir firma değil sorum şu enta teknik servis istanbulda görünüyor ben cihazımı izmirden göndersem kabul edilirmi? İzmir de yaşadığım için teleservice' e yönlendirme olur mu?

Ciddi olamazsınız hocam. İnanamıyorum okuduklarıma. Yandex uygulamasından dolayı mı servise verdiniz telefonu?

Aynı sorunu yaşayanlar. Güncel sürümünü yüklemeyi deneyin telefonu kapatın sonra. Düzelmiş olması lazım.

Yandex

www.microsoft.com/store/apps/9wzdncrfj4vv

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Harrow35 kullanıcısına yanıt
    Hocam yine ortalığı karıştıracaksınız galiba
  • Harbi mi yandex ile ilgili ne olmuştu da servise verdin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.