Şimdi Ara

Serverlar United States saati ile 15:30 da kapanıyor bakıma alıncak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 2:30 galiba noldu dupemi yaptın yoksa
  • savaşlardada öle oluyor yani knight ın resmi sitesindeki bir acıklama ise 2 saat önce oluyor yani 15:30 demişsin 13:30
  • Gitti..
  • şimdi
  • Demiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkMourning -- 20 Aralık 2006; 1:33:42 >
  • bitti
  • Zannedesem büyük ihtimalle dupewipe(buslara) veya yeni pacht olabilir dupe çok artmıştı
  • demiştim 1 :30 die oley bea belki dupeler silinir piyasalar düşer :D
  • buss dupe bitti yeşil kutu bugu başladı..Allahtan öğrendim55 lwl oldu eleman yarın 56 %60 yapar aglatırım
  • Bigün sabahlıyıp lvl kasalım dedik onunda içine etti aferim k2

Ne oynicaz şimdi ?

Hadi hep beraber FrKo ya

herkes karus açsın
  • tamda dupe denemistim olur die busla degil +5e kadar basilan high class kagitla
    450 tane yapmistim bir anda adam geri gidince kapandi en azindan olup olmadigini denemek icin 10 15 tane yapiyim demistim itemi koydum kagidi koydum dc
  • aman geç kalmayın aynı anda topic açın emi
  • o deilde dupeler silinirse piyasa allak bullak olacak fiyatlar filan düşerse manyaq olur
  • green treasure chest bugunu ogrendiler gmler.olimpiada npc ler yok.ustumuze volcanik rock attı gm....herzamanki gibi geckaldık:D
  • quote:

Orjinalden alıntı: psikopat_42

savaşlardada öle oluyor yani knight ın resmi sitesindeki bir acıklama ise 2 saat önce oluyor yani 15:30 demişsin 13:30

2 değil 10 saat adam 15:30 dedi bizden 10 saat gerideler 01:30 da server göçtü
  • 4 saat sonra acılacakmıs serverlar..Yani 5.30 da..hadi yatın
  • Öyle Bir Bugdamı Var ?
  • AmeriKa iLe Turkiye arasinda 8 saat bi zaman farki war eger serverin kacta acilicagini amerika saatine gore bulabilirseniz buluruz Turkiye saatine gore kacta acilicagini.Ama gecen hafta patch geldiginde gece 1:50 de kapanmis(TR'ye gore)4:50 de aciLmisti.Genellikle 3 saat suruyo server bakimi.Ama su varki Manes'de oynayanlar SAVASI UNUTSUN XDDDDDDDDDDDDD
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.