Şimdi Ara

Sertifika geçersizliği...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çoğu siteye giriş yapalirken Twitch'e giriş yapamıyorum. Daha önceden sorunsuz bir şekilde girebildiğim siteye artık "Bu site güvenli değil" deyip sertifika hatası veriyor ve cidden de sertifika yok. Geri eklemeye çalıştım ancak olmuyor,işe yaramıyor. Silip tekrar yükledim,veri bilgislerini sildim,Chrom'u taradım. Hiçbir etki etmedi. Bunu nasıl çözebilirim.

(Bu sorun sadece Chrome'da yok,Opera'da falan da var ancak Firefox'ta yok. Ama Firefox eski ve problemli bir tarayıcı olduğu için düzgün çalışmıyor o yüzden kullanmak istemiyorum.)

• Bilg da bi sorun yok sertifika gecersiz diyorsa gecersizdir . Menemen in di middil yemisiniz hack lenmissin . Yani sahte siteye yonlendiriyor hehheh
    Dns ayarlarini gozden gecir saka maka . Bu sertifikalar dunyadaki otorite kurumlarca verilir firefox cogu zaman sapitiyor ara sira , cogu ip de guvenilir degil hatasi veriyor tanimsiz sertifika diye tanimiyorsa ip adresinde bir sahtekarlik vardir . 4 browser da sorun cikmasi normal degil .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi estimates29 -- 14 Mayıs 2021; 23:41:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.