Şimdi Ara

SERO HİSENSE TABLET için Ana Paylaşım Konusu (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
323
Cevap
16
Favori
13.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    benim de alalı 7-8 ay olmuş.

hemen arkasını açıp pili kontrol ettim. Herhangi bir şişme yok.

Ben olsam servise gönderirdim.
  • Arkadaşlar bende aldım bu cihazı,piyasada bu fiyata herhalde en iyi makine.
    Şimdi tek sorunum root yapamamam.Root yapabilen uygulamaları denedim(kingo,vroot gibi) sonuç alamadım.
    Freaktabdaki root konusundakileri uyguladım ama sonuç alamadım.(hatta orayada yazdım)

Orjinal romda root yapan arkadaşlar varmı ? Yardımlarınızı bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XnetaS -- 6 Eylül 2015; 2:28:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XnetaS

Arkadaşlar bende aldım bu cihazı,piyasada bu fiyata herhalde en iyi makine.
    Şimdi tek sorunum root yapamamam.Root yapabilen uygulamaları denedim(kingo,vroot gibi) sonuç alamadım.
    Freaktabdaki root konusundakileri uyguladım ama sonuç alamadım.(hatta orayada yazdım)

Orjinal romda root yapan arkadaşlar varmı ? Yardımlarınızı bekliyorum

Bende ugrastim ama nafile.. Mecbur custom rom yuklemelisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GPs var mı?
  • Seyid Battal Gazi S kullanıcısına yanıt
    Yok hocam
  • Merhabalar,

Cihazi batarya sorunundan dolayi garantiye gondermistim bugun geldi. Yeni cihaz gondermisler cok mutlu oldum cunku eski tabletin hoparloru ve ekrani hataliydi. Cihaz rootlu olmasina ragmen degisimi yaptilar.

İyi gunler :)

• merhaba hisense 8 almayı düşünüyorumda ekran resmi nasıl cekiliyo ayrı bi program gerekiyomu
  • Yamac80 Y kullanıcısına yanıt
    Ekranin sol altina simge ekliyor ona basinca ss aliyor. İstediginiz zaman onu kaldirabiliyorsunuz tabii, ayri bir programa gerek yok.

• merhaba google playda bazı uygulamalrda sürümünüz uygun değil diyo indirmiyo ne yapa bilirim bunun için
  • Yamac80 Y kullanıcısına yanıt
    bilgisayara indirmek istediginiz programin apk dosyasini indirip sd karta yada cihaz hafizasina atarak kurulum yapabilirsiniz

• arkadaslar şarzı ne kadar gidiyor.almayı düşünüyorum. samsung tab3 e göre kalite olarak şarz olarak iyimidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: diegoforlan

bilgisayara indirmek istediginiz programin apk dosyasini indirip sd karta yada cihaz hafizasina atarak kurulum yapabilirsiniz

şarjı gayet güzel gidiyor malzeme kalitesi ise üst segment ile yarışır.
  • n11 de %11 indirim var şeytan al diyor.210 a denk geliyor.
  • efe80 E kullanıcısına yanıt
    "takarım usb mi filmimi izlerim, arada iki oyun atarım" diyorsanız tavsiye ederim. Çalışma amaçlı da gayet güzel kullanılır (sunum yapma, ders videosu izleme vs.). Daha çok internette sörf yapacaksanız tavsiye etmem, kasıyor çünkü.
  • 480mrt kullanıcısına yanıt
    oyundan çok internet amaçlı.kasar diyorsanız hiç bakmayayım.teşekkür ederim uyarın için
  • efe80 E kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, bence ucuza kacmadan kendini kanitlamis bir urun alin.

• merhaba arkadaşlar tablette sorun yaşayan oldumu hiç?
    yada servis, garanti konusunda datagate ile sorun yaşayanınız varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dırdır07 -- 7 Ocak 2016; 16:14:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dırdır07

merhaba arkadaşlar tablette sorun yaşayan oldumu hiç?
    yada servis, garanti konusunda datagate ile sorun yaşayanınız varmı?

Geçtiğimiz nisan ayında oğlum için almıştım ve bugüne dek sorun çıkarmadı bize. pili hala 6-7 saat gidiyor normal kullanımda. oğlumun da alete pek kibar davrandığını söyleyemeyeceğim.

bir arkadaşımız pilin şiştiğini söylemiş ve servise göndermişti. yeni bir cihaz gönderdiklerini yazmıştı burada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mytra -- 7 Ocak 2016; 16:48:11 >
  • bende eylül ayında 2. el olarak aldım kutusunda fazla kullanılmamış sıfır ayarındaydı, şarjı ekranı vs. genel anlamda güzel alet ama aldığımdan beri dokunmatiğinde bir anormallik vardı çok sorun etmemiştim ama geçen akşam okey oynayayım dedim sinir etti doğru dürüst oynayamayınca iyicene belli etti sıkıntısını.
    bulunduğum yerde servis olmayınca datagate müşteri hizmetlerini aradım verdikleri adrese gönderdim fakat kargo teslimatı ile alakalı sorun oldu şimdilik teslim aşamasındayız.
    duruma göre gelişmeleri olumlu yada olumsuz haberdar ederim sizleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dırdır07

bende eylül ayında 2. el olarak aldım kutusunda fazla kullanılmamış sıfır ayarındaydı, şarjı ekranı vs. genel anlamda güzel alet ama aldığımdan beri dokunmatiğinde bir anormallik vardı çok sorun etmemiştim ama geçen akşam okey oynayayım dedim sinir etti doğru dürüst oynayamayınca iyicene belli etti sıkıntısını.
    bulunduğum yerde servis olmayınca datagate müşteri hizmetlerini aradım verdikleri adrese gönderdim fakat kargo teslimatı ile alakalı sorun oldu şimdilik teslim aşamasındayız.
    duruma göre gelişmeleri olumlu yada olumsuz haberdar ederim sizleri.

büyük ihtimal ile yenisini verirler :) şimdiden hayırlı olsun
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.