Şimdi Ara

Seri maçımda oxi geldi sattım (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
2
Favori
3.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hl qnqma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi olmuş.
  • hll qnq
  • Helal olsun

• baktın jungleda sıvadın, hemen macı fırlattım de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funky-nd -- 5 Mayıs 2014; 23:54:28 >
  • iyi yapmışsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Funky ND

baktın jungleda sıvadın, hemen macı fırlattım de

sıvadım mı :D 6 2 den sattım dediğim farma bak maçı izle hatta
  • Harbiden en güzelini yapmışsın, ama bari hafif trolleseydin böyle sürekli karşısına geçip dans falan etseydinde yine kırsaydı bişeyleri
  • Kalan 3 kişinin hakkını nasıl ödeyeceksin? Onların da hakkına girdin. Kaldı ki adamın kendi ailesiyle olan ilişkisi kimseyi alakadar etmez. Tanımam etmem ama yok şu maç kazanmasın yok bu kazanmasın diyenlere ayarım, sanki takımda 2 kişi var.
  • Az bile

• L.J kullanıcısına yanıt
    oyun basında takımın hepsi razıydı defalarcada özür diledim tanısan anlarsın bro emin ol kimsenin hakkına girmek istemem yinede akali sövdü maç sonu tek üzüldüğüm nokta o
  • bende sevmem oxiyi ama hem kendi serine yazık etmişsin hem diğer 3 arkadaşa yaptığın doğru değil bence
  • la adamın annesine küfür etmesi neden size batıyor bu kadar aralarında olan bir olay sizi ilgilendirmez
  • takım oyunu değil mi bu? honorluk falan değil yaptığın, dümdüz kocaman bir ayıp. diğer 3 kişi sana ne dese az.
  • quote:

Orijinalden alıntı: L.J

Kalan 3 kişinin hakkını nasıl ödeyeceksin? Onların da hakkına girdin. Kaldı ki adamın kendi ailesiyle olan ilişkisi kimseyi alakadar etmez. Tanımam etmem ama yok şu maç kazanmasın yok bu kazanmasın diyenlere ayarım, sanki takımda 2 kişi var.

Kendi ailesiyle olan durumu değil de, biri bir hata yaptığında direkt küfretmeye başlayan adama maç kazandırtmayan birine hak veririm ben. Diğer 3 kişinin yerinde olsaydım da sallamazdım bu durumu. Bir de bence her zaman kazanmaya oynamak zorunda değilsin, kıl bir herif varsa onun kazanmaması için oynamak da eğlenceli olabilir. Sonuçta bu oyunu eğlenmek için oynuyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asterix

la adamın annesine küfür etmesi neden size batıyor bu kadar aralarında olan bir olay sizi ilgilendirmez

oğlum hadi gel yemek ye diyen anneye küfür edilirmi 2000 kişi yayını izliyoken ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaferx01

quote:

Orijinalden alıntı: Asterix

la adamın annesine küfür etmesi neden size batıyor bu kadar aralarında olan bir olay sizi ilgilendirmez

oğlum hadi gel yemek ye diyen anneye küfür edilirmi 2000 kişi yayını izliyoken ?

ne dedi bilmiyorum ama onu öğretmesi gereken annesi zaten siz değilsiniz
  • İşe bak. Orada oxi yerine 0/20 gidip herkesin annesine söven biri olsa hll qnq yazanların hepsi inşallah bronza düşersin bir kişi yüzünden böyle yapılır mı, diğerlerinin suçu ne tarzında şeyler söylerdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anti Anduin

quote:

Orijinalden alıntı: L.J

Kalan 3 kişinin hakkını nasıl ödeyeceksin? Onların da hakkına girdin. Kaldı ki adamın kendi ailesiyle olan ilişkisi kimseyi alakadar etmez. Tanımam etmem ama yok şu maç kazanmasın yok bu kazanmasın diyenlere ayarım, sanki takımda 2 kişi var.

Kendi ailesiyle olan durumu değil de, biri bir hata yaptığında direkt küfretmeye başlayan adama maç kazandırtmayan birine hak veririm ben. Diğer 3 kişinin yerinde olsaydım da sallamazdım bu durumu. Bir de bence her zaman kazanmaya oynamak zorunda değilsin, kıl bir herif varsa onun kazanmaması için oynamak da eğlenceli olabilir. Sonuçta bu oyunu eğlenmek için oynuyoruz.

Tanımam etmem. Ben şahsen o maçta olsam ve seri maçım falan olsa ve biri böyle yapsa Oxi'yi değil trolleyeni report ederim. Banane anasından, küfüründen. Ben işime bakarım, ben kazanmaya oynuyorum, yenildiğim maçta eğlenemiyorum kusra bakma. Varsa bir meselen, o kadar nefret ediyorsan kendi aranda halledersin, 3. 4. 5. kişileri olaya dahil edip de mağdur etmezsin, emek veriliyor sonuçta.

Anasına 2000 kişi önünde küfür ettiyse etti, banane, anası ben miyim, anası düşünsün, zaten hepiniz küfür ediyosunuz kadına gördüğüm kadarıyla

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.