DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Sergüzeşt romanının Mekan özelliklerini arıyorum bulabilen varsa lütfen yazsın .
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
4.155
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Sergüzeşt romanının Mekan özelliklerini arıyorum bulabilen varsa lütfen yazsın .
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      1980 Mesaj
      11 Nisan 2010 12:58:14 Konu Sahibi
      Dönem ödevim Sergüzeşt Romanının İncelenmesiydi Kitabı okudum Kahramanlarını olay örgüsünü vb çıkardım ancak bir türlü mekanların özelliklerini ve mekanlarını anlayamadım yazabilecek varsa lütfen yardım yarın teslim edeceğim ödevi

• Yüzbaşı
      704 Mesaj
      11 Nisan 2010 13:31:55
      Böyle basit bir ödev için konu açmaya ne gerek var.İnternette aramalısın önce.

Damağındaki küçük çizik dilinle oynamasan hemen geçecek ama dayanamıyorsun , oynuyorsun.
    • Yarbay
      12660 Mesaj
      11 Nisan 2010 13:36:31
      Bu sene ki edebiyat kitabında var. İstersen mekanları yazayım. Yalnız bu mekanlar kitaptaki bölümün mekanları.

Mustafa Efendi Konağı , Yaşlı kadının evi , Mısırdaki konaklar , Asaf Paşa Konağı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GöKHaN 35 -- 11 Nisan 2010; 13:38:10 >

• Binbaşı
      1980 Mesaj
      11 Nisan 2010 15:39:01 Konu Sahibi
      Bende mekanları buldumda özellikleri lazım ya

@mURADİM61 internette bulamadım :S

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.