Şimdi Ara

SERGEN'in GÖZYAŞLARI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
2.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • segeni bizden alan yönetimin.......
  • ŞAMPİYONLUĞA OYNAMIYACAK,ŞAMPİYON OLUCAK DAHA DORUSU ŞAMPİYONLUĞA MECBURLAR (ÖZELLİKLEDE DEMİRÖREN YÖNETİMİ)
    quote:

Orjinalden alıntı: comennias

TIGANA BİRAZ CİNS ADAM ÇIKTI BU SENE NE OLACAK BAKALIM. BENCE SERGEN'İN GİTMESİ İYİ OLMADI AMA BİZİM TAKIM BU SENE ŞAMPİYONLUĞA OYNAYACAK BAKIN GÖRÜRSÜNÜZ.
  • valla kardeş bende Çok üzüldüm dunyanın en iyi Beş Futbolcusu Gozü ile Bakıorum ona saten de ole eminim Bundan ama İşte gel gor ki Beşiktaş işte
  • Demirören bir Sergen daha bulsun bakalım......

Bu yönetimle şampiyonluk beklemeyelim arkadaşlar.İlk defa bu sene Ligtv de fener maçlarını
    seyretmek zorunda kaldım.Beşiktaşımın kadrosunda Sergen Kaptan yoksa çeviriyodum
    kanalı.....Bırakın adamın özelini,antremanını,profesyonelliğini vs.konuşmayı....
    Adam top sürse yeter be....Koca KaZım KANAT,Sergen hakkında yazdı çizdi,baktım da fener maçı sonrası
    gık yok....Neden.....?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ırısh setter

Demirören bir Sergen daha bulsun bakalım......

Bu yönetimle şampiyonluk beklemeyelim arkadaşlar.İlk defa bu sene Ligtv de fener maçlarını
    seyretmek zorunda kaldım.Beşiktaşımın kadrosunda Sergen Kaptan yoksa çeviriyodum
    kanalı.....Bırakın adamın özelini,antremanını,profesyonelliğini vs.konuşmayı....
    Adam top sürse yeter be....Koca KaZım KANAT,Sergen hakkında yazdı çizdi,baktım da fener maçı sonrası
    gık yok....Neden.....?

sıkıyorsa

• Sergen kesinlikle gitmemeliydi. Yani göndermeyeceklerdi. Bir sene daha idare etmediler. Yedek oynardı ama kalmalıydı sonuçta. Her sene birisine kıyıyoruz. Bu senede Sergene kıydık. Bitsin artık.
  • Sergen bana gore kalmaliydi. Tam olarak kendini futbola vermese de arada bi yaptigi guzel isler genclere ornek olabilirdi.Ama yonetim onuda gozden cikardi bana gore yanlis yapti
  • arkadas sergenin belki cok güzel golleri vardir ama iki tanesi cok enterasandi o golleri bulup ekleyen arkadas olursa cok sevinicem.

bir tanesi bir macta kale arka tarafindaydi ve top geldi sergende sırt üstü cime yattı resmen ve vurdu gol.

ikinciside yıllarca televole programının acılıs videosunda cıktı. hani ceza alanında cıft vurus oldu. galıba iste kaleye 6 pas felan noktasından. tam kalenin karsisindan. ama görseniz kalenin ici ful adam dolu yanı o kısa mesafeden gol atmak imkansiz. arkadas sergen tek atılcak noktaya attı topu en ımkansız yere atti. yani kale cizgisinin üstü 11 kisi vardi ve sergen tam kalenin tavan aglarına topu vurdu ve gol. o kısa mesafeden herkez bilir topu havaya dogru dikmek imkansizdir.

eger bu golleri ekliyen olursa görürsünüz.
  • abicim hakikaten şimdi abi arıyorlar takıma valla cok ayıp ettiler billa cok ayıp ettiler sergen gercek besiktaslıydı yedek beklese motivasyon olur oyuna girse motivasyon olurdu

amma artık yapacak birsey yok bence biz tigana tamamen guvenmeliyiz yanlıs yapmıs olsada genede guvenmeliyız ki ilerde baska yanlışlar yapmasın

besiktasa hep destek tam destek
  • Sergen'i severim.Dürüst ve kaliteli bir futbolcudur.Keşke Beşiktaş'ta kalıp jübilesini yapsaydı.Her iki taraf için de böylesi daha şıktı.Benim gönlümde hep Beşiktaşlı(yarı da G.Saraylı) Sergen olarak kalacak.
  • Sizler tam dostsunuz..her zaman

quote:

Orjinalden alıntı: Mr.Blof
    Sergen'i severim.Dürüst ve kaliteli bir futbolcudur.Keşke Beşiktaş'ta kalıp jübilesini yapsaydı.Her iki taraf için de böylesi daha şıktı.Benim gönlümde hep Beşiktaşlı(yarı da G.Saraylı) Sergen olarak kalacak.
  • Sergen in b u kararı hayatında vizyonu olmayan bir adam olduğunun, çalışmayı sevmeyen bir ağustos böceği olduğunun göstergesidir. Belki sen kariyerinin, ileride nasıl anılacağın umrunda değil. Ama seni seven , hayranlarına şekersporu nasıl anlatacaksın Sergen. O insanlar için tam bir hayalkırıklığısın sen . Seni idolü gören genç futbolcılar içinde aynı şekilde.
    Şimdi şekersporda para için her maç 15 dk oynarsın .
  • yav beyler yuh diyorum artık size ben yaa.. Yaşananlar ortada, adamı ağustos böceğinden tutunda sahtekarlara kadar benzetmediğiniz şey kalmadı. Tek kelime yorum yapmayacağım.. Ama Sergeni, futbolunu herzaman arayacak gözlerim ve bir Beşiktaşlı olarak onu hiç bir zaman unutmayacağım
  • hatırladım da yıllar önce istanbulspor a gittiğinde nasıl ağlamışdım.küçücük bir çocukdum ve aklım tam olarak almıyordu.yanlış hatırlıyor olabilirim ama üzerinde can yeleğine benzer birşey vardı imzayı atarken(tam olarak bilmiyorum ama ona benzer birşeylerdi)o gece bende uyumamışdım çok ağlamışdım.geri geldiğinde sevinemedim ,ergeni hep sevdim ama bu takımda ikinci defa bulunmasını içime hiç sindiremedim.onu gerçekten çok seviyorum ama gitmesine üzüldüğümü söyleyemeyeceğim.bence iyi bile oldu.ama allah izin verirse şekerspor daki hiçbir maçını kaçırmayacağım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dredd

sergen istese gs'ye, trabzon'A, hatta avrupada orta sınıf bir takıma bile gidebilirdi...ama neden 2.lig b kategorisine gitti? sebep tabii ki rahatlık, sergen hayatı boyunca stresi, hızlı tempoyu, basının gözü önünde olmayı sevmedi, istemedi, şimdi 2.ligde kavga yok gürültü yok, niye oynamadın, niye antremana çıkmadın diye eleştiri yok, parasını da paşa paşa alıcak...sergen'in bu transferi onun futbol yaşamının bir özeti bence...

Aynen arkadaşa katılıyorum çok güzel yazmış.
    ve
    GÜLE GÜLE KAPTAN Diyorum...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.