Şimdi Ara

Serenay Sarıkaya Klip

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar rica ediyorum yardım edin. Bu Serenay Sarıkaya'nın oynadığı bi klip vardı. Klipte evde parti falan oluyodu sanırım sonra oda partiye katılıyor falan. Eski bi klip. Salaş tarzda giyinen bi adamın klibi. Şarkıyı falan adam söylüyor tabi.
    6 buçuk saattir arıyorum bulamadım. Rica ediyorum lütfen bilen varsa yazsın. Çıldırıcam ya. :/ :/

• Bora Uzer - Aramızda Bir Gerginlik mi Var
  • quote:

Orijinalden alıntı: nForcer

Bora Uzer - Aramızda Bir Gerginlik mi Var

Ya hoca sen nasıl bi insansın. Nasıl bişeysin yaa. Allah senden binlerce kez razı olsun. Yemin ediyorum çıldırıyodum. Süpersin. Çok saol dostum.
  • Şarkının sözleri;

Aramızda Bir Gerginlik mi Var Aramızda Bir Gerginlik mi Var Aramızda Bir Gerginlik mi Var Aramızda Bir Gerginlik mi Var Aramızda Bir Gerginlik mi Var Aramızda Bir Gerginlik mi Var Aramızda Bir Gerginlik mi Var Aramızda Bir Gerginlik mi Var Aramızda Bir Gerginlik mi Var Aramızda Bir Gerginlik mi Var Aramızda Bir Gerginlik mi Var
  • quote:

Orijinalden alıntı: KanYeE

Şarkının sözleri;

Aramızda Bir Gerginlik mi Var Aramızda Bir Gerginlik mi Var Aramızda Bir Gerginlik mi Var Aramızda Bir Gerginlik mi Var Aramızda Bir Gerginlik mi Var Aramızda Bir Gerginlik mi Var Aramızda Bir Gerginlik mi Var Aramızda Bir Gerginlik mi Var Aramızda Bir Gerginlik mi Var Aramızda Bir Gerginlik mi Var Aramızda Bir Gerginlik mi Var

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.