Şimdi Ara

Serenay Sarıkaya Klip

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
624
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Serenay Sarıkaya Klip
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    123 Mesaj
    Arkadaşlar rica ediyorum yardım edin. Bu Serenay Sarıkaya'nın oynadığı bi klip vardı. Klipte evde parti falan oluyodu sanırım sonra oda partiye katılıyor falan. Eski bi klip. Salaş tarzda giyinen bi adamın klibi. Şarkıyı falan adam söylüyor tabi.
    6 buçuk saattir arıyorum bulamadım. Rica ediyorum lütfen bilen varsa yazsın. Çıldırıcam ya. :/ :/

|
    |
    Bora Uzer - Aramızda Bir Gerginlik mi Var

Orijinalden alıntı: nForcer

Bora Uzer - Aramızda Bir Gerginlik mi Var

Ya hoca sen nasıl bi insansın. Nasıl bişeysin yaa. Allah senden binlerce kez razı olsun. Yemin ediyorum çıldırıyodum. Süpersin. Çok saol dostum.
    |
    |
    Şarkının sözleri;

Aramızda Bir Gerginlik mi Var Aramızda Bir Gerginlik mi Var Aramızda Bir Gerginlik mi Var Aramızda Bir Gerginlik mi Var Aramızda Bir Gerginlik mi Var Aramızda Bir Gerginlik mi Var Aramızda Bir Gerginlik mi Var Aramızda Bir Gerginlik mi Var Aramızda Bir Gerginlik mi Var Aramızda Bir Gerginlik mi Var Aramızda Bir Gerginlik mi Var
    quote:

Orijinalden alıntı: KanYeE

Şarkının sözleri;

Aramızda Bir Gerginlik mi Var Aramızda Bir Gerginlik mi Var Aramızda Bir Gerginlik mi Var Aramızda Bir Gerginlik mi Var Aramızda Bir Gerginlik mi Var Aramızda Bir Gerginlik mi Var Aramızda Bir Gerginlik mi Var Aramızda Bir Gerginlik mi Var Aramızda Bir Gerginlik mi Var Aramızda Bir Gerginlik mi Var Aramızda Bir Gerginlik mi Var

|
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
üniversite
haberler
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.