Şimdi Ara

Serdar Ortaç: Allah'a şükür herkesin elinde son model cep telefonu var! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
3.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah’tan 5 milyon kredi istediği banka’nın müdürü, şu resimi önüne koymamış.

Serdar Ortaç: Allah'a şükür herkesin elinde son model cep telefonu var!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben yıllardır iPhone 7 32 GB kullanan adamım. Artık yer kalmadığı için uygulamalardan eleme yapıp siliyorum. Benim son model cihaz hakkımı kim yedi oğlum?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Varsa var... Serdar Efendi mi alıvermiş?

• 3 senedir gm9pro kullanıyorum nerde son model !

• banka tabiki odemedigin icin aricak hayir kurumu degilki aramasin

• Bende Mi A2 var ve maalesef artık hantal. Serdar Bey lütfen bana bir adet son model telefon alın ne olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whippoorwill -- 15 Ekim 2020; 13:9:17 >
  • Ülkede binlerce değil milyonlarca dansöz var. Orası burası ayrı oynuyor

• Allah kimseyi dusurmesin, yoksa boyle omurgasini mahvediyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazer__

kaldırımlarda park edecek yer yok,kafeler dolu,avmlerde kuyruk var,otoparklar dolu,tatil gelince otellerde yer yok, şehirdeki gece kulüplerine rezervazyon olmadan girilmiyor, benzinliklerde sıra var,marketlerden millet poşet poşet alıyor,herkeşin elinde aypon var,caddeler lüks arabalardan geçilmiyor,halkpazarlarında iğne atsan yere düşmez,ramazan gelince pide kuyrukları var,millet şans oyunları için sıraya giriyor,starbuckslarda bi kahveye 15 20 lira veriyoğlağ,blek frideylerde alışveriş yapıyorlar,evde yemek yapmayıp konserve alıyorlar, herkes poşeti parayla alıyor, krismislerde çam ağaçları yok satıyor,pazar günleri sinemalarda bilet kalmıyor,ikinci el arabalara talep patlaması oldu fiyatlar yükselmek zorunda kaldı, kargolarda yoğunluk var,ilan sitelerinde bir sürü iş var millet beğenmiyor, her evde elektrik var,herkesin interneti var, herkesin sosyal medya hesabı var,eskiden fırın yoktu buzdolabı yoktu,yol yabdı,köprü yabdı, avrupada 1 tane domatesi kaç yurolara alamazsınız,belçika'da elmayı daneĞleğyn alıyorlar, çoluk çocuk gurbette büyüdü yoksa bizde döneceğiz vatana, kiraya 1000 öööğğyro mutfağa 500 öğğyroo veriyoruz yaşamaya para kalmıyor alamanya'da, nusret'in restoranı hep kalabalık,spor salonlarında yer yok,sanayideki araba tamircilerinde sıra beklemekten yorulduk, her sömestrede tatile gidiyorlar ,yaz gelince hep düğün var,hastanelerin yenidoğan birimlerinde yoğunluk var,forumun araba bölümü çok aktif, bayramlarda çikolata ve şeker yok satıyor, lcw de sıra kavgası var, her asgari ücretlinin elinde 5000 TL lik telefon var, eskiden kontörlü paket alınırdı şimdi herkesin faturalı hattı var, araba bayilerinde sıfır araç yok, virüs salgını olunca kolonya kuyrukları oluştu, Kurban bayramında herkes peynir ekmek gibi kurban alıyor, çoğu ailenin 3 arabası var, millet okulları beğenmiyor da çocuğunu özel okullara gönderiyor, hurdacılar çöpleri atv ile topluyor,avrupa'da benzini tl çevirince burası daha ucuz,iskandinav ülkeleri battı,avrupadan ilerdeyiz,almanya kıskanıyor, abd çıldırıyor, rusya panikliyor, hollanda 3.havalimanını çekemiyor
    Adam gizli akapeliymiş,sonunda gerçeği öğrendik

Dua ile

• Serdar Ortaç: Allah'a şükür herkesin elinde son model cep telefonu var!

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wilter -- 23 Ekim 2020; 20:54:23 >
  • çevrendilekilerin son model araba ve cep telefonuyla dolaşması normal serdar zaten tuzları kuru aylık gelirleri 60.000 tl den aşağı değil..

ama bir konuda haklı bir çoğunun bir halttan geri kaldığını görmüyorum işsiz sapsızsanız hayattan geri kalırsanız ona Atatürkü diriltip başa geçirseniz bile pek fayda etmezSerdar Ortaç: Allah'a şükür herkesin elinde son model cep telefonu var!  96 doğumlu çocuğa dükkanımızı kiraldık (ortaokul mezunu) , ben bu durgunlukta pandemide işleri olmaz dedim,boş kalmıyor dükkan resmen para basıyor genç yaşında dediğimi yuttum, bir kaç sende evlenir bile evde alır arabada alır..

yani içinizde hırs azim olukcak ilk önce o yoksa tembelseniz yan gelip yatam çalışmak zor sıkıcı istemirem, devlet bana baksın modu varsa 50 yaşınızada gelsenizde fakirlik o eziklik sizi öper..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 15 Ekim 2020; 18:35:52 >
  • Kıbrıs da yedin paraları saf. Şimdi yalakalıkta geç kaldın , senden önce bazıları çoktan aldı değerli yerleri. Serdar Ortaç: Allah'a şükür herkesin elinde son model cep telefonu var!  Sanatçıların bence hiçbiri politik görüşünü belli etmemeli yoksa aç kalırlar bu ülkede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NightWolker -- 15 Ekim 2020; 16:38:19 >
  • Yarali muzesi kizil otesi

Beyinsizce sozler yazani kim takar? Kumarbaz para kaybetmis yalaniyor.

• Vicdansiz.Allah seni bildigi gibi yapmis zatende sen anlamiyorsun.

Boyle yilisik saray soytarılari her yerde.

• boyle para geliyosa biz de soyleyelim

• Bu yıllarca ağladı Ahmet Kaya olayı için, özür diledi. Şimdi bu röportaj için de ölene kadar ağlar. Kumar oynamasa 1 yılda senin benim ömür boyu kazanamayacağımız parayı kazanma potansiyeli var ama işte parayı bulunca dayanamıyor belli ki. Nerden baksan tutarsızlık nerden baksan ahmakça.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dehşet- -- 16 Ekim 2020; 0:8:26 >
  • huawei p9 kullanıyorum. Android 7 yüklü içinde

her ihtiyacımı görüyor.

şükür Serdar Ortaç: Allah'a şükür herkesin elinde son model cep telefonu var! 

• Ulen serdar sana bir cevap veririm bir daha totonun üstüne oturamazsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 16 Ekim 2020; 0:24:13 >
  • Sana kendi sözlerinle sesleneyim serdar

Seni çöpe atacağım poşete yazık
    Bi sigara yakacağım ateşe yazık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mendieta58 -- 16 Ekim 2020; 7:40:45 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.