Şimdi Ara

Serdar Kılıç - Doğadaki İnsan (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
8
Favori
16.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün Salı günü program yoktu nedendir acaba
    Birde merak ettiğim Serdar Kılıç Programlarından hiç doğada karşımıza çıkabilecek vahşi hayvanlardan nasıl korunmalıyız veya onlardan nasıl uzak durabiliriz gibi konulardan hiç bahsetmemiş olması yada ben hatırlamıyorum aslında önemli bir husus.
  • Rica ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: goncerivoo

Dün Salı günü program yoktu nedendir acaba
    Birde merak ettiğim Serdar Kılıç Programlarından hiç doğada karşımıza çıkabilecek vahşi hayvanlardan nasıl korunmalıyız veya onlardan nasıl uzak durabiliriz gibi konulardan hiç bahsetmemiş olması yada ben hatırlamıyorum aslında önemli bir husus.

Arada böyle aksaklık olabiliyor zaten Dogadaki insan isimli programin bitmesi yakindir sayili bolum kaldi yeni bir proje dusunuyor youtube da fragman yayinladi daglarin erleri isminde ayrica suanlik hayatta kalmayla ilgili bir program yapmiyor onun dogayla olan bagi bunu dogada yasayan insanin kulturune ve toprak sevgisine bagladi suanlik kaybetmis oldugumuz kulturumuzu geri kazanmak icin ugras veriyor.

• SERDAR KILIÇ CANDIR CAN !!!
  • Doğadaki İnsan müziklerinin çoğunu sonunda buldum. Arayan birçok kişi olduğunu bildiğim için de paylaşmak istedim.

Buyurun:
    https://drive.google.com/folderview?id=0Bx3fzJbeeIEMa1VtTTRWRUFUT1k

Progamın başlangıcında çalan müziği hâlâ bulamadım ama aynı müziği BBC'nin bir belgeselinde de duymuştum. Bir gün onu da bulacağımı düşünüyorum.
  • Abi bu adam çok iyi ya
    Önümüzdeki yaz full bütün bölümlerini indirip arşivlicem inş
  • tşkler hocam

koyun kırpma müziği favorim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dağılın -- 29 Haziran 2014; 17:49:09 >
  • Ntv'de kalsa daha iyiydi sanki

• yeni bölümler...izleyelim

http://trthaber.tv/videogaleridetay/13
  • arkanda bu adam olsun , gözün kapali her yere gidersin birader.

• İşi olmayanın boş zamanını geçirecegi program ara sıra bakıyordum yeni sezonda var mı ki :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Serdar Kılıç'ın doğadaki insan programında giydiği deri şapkayı bu http://www.derisitesi.com/serdar-kilic-deri-sapka-kahve.html siteden alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AttackHan -- 29 Aralık 2014; 22:05:06 >
  • Bir şey kesmek için kendine bıçak yapıyor, çorba içmek için odun parçasından kaşık yapıyor. Epey maharetli.

• programı takip ederim hiç sıkmıyor serdar kılıç adamdır
  • Ne zamanlar oynuyor beyler şöyle artvin Borçka hopa ardahan yörelerinde Program çekse keşke kendisi karapapaklardanmış ardahanda çok karapapak var

• şuan trt haberde yayında Dogadaki insan programı yeni bölüm mü bilemiyorum önceden sevmezdim bu arkadaşı ama biraz izledikten sonra hoşuma gitti en azından önyargılı olmamak lazımmış sayesinde bir kez daha onu anladım keşke burdan bize cevap verebilse mesela bi bölümde sarıkamışta şehit olan mehmetçiklerimiz için o zamanların şartlarını anlatan bir program yapmmustı çok begenerek izlemiştim ama dikkatimi çeken bir şey oldu o bölümde açlıktan tezegin içindeki bugday tanelerını yemişti 3 parça buday tanesinden bir insan nasıl güç alır ya da açlığını bastırır anlamadım neyse iyi hoş mantıklı konuşan güzel bir üstat
  • quote:

Orijinalden alıntı: mülayim_sert

şuan trt haberde yayında Dogadaki insan programı yeni bölüm mü bilemiyorum önceden sevmezdim bu arkadaşı ama biraz izledikten sonra hoşuma gitti en azından önyargılı olmamak lazımmış sayesinde bir kez daha onu anladım keşke burdan bize cevap verebilse mesela bi bölümde sarıkamışta şehit olan mehmetçiklerimiz için o zamanların şartlarını anlatan bir program yapmmustı çok begenerek izlemiştim ama dikkatimi çeken bir şey oldu o bölümde açlıktan tezegin içindeki bugday tanelerını yemişti 3 parça buday tanesinden bir insan nasıl güç alır ya da açlığını bastırır anlamadım neyse iyi hoş mantıklı konuşan güzel bir üstat

Eski bölüm...

• quote:

Orijinalden alıntı: goncerivoo

Dün Salı günü program yoktu nedendir acaba

Bence iyi ki anlatmıyor çunku savunma izlenerek ogrenilecek bir şey değil insanların olmesine yol açabilir.En iyisi bilmemek ve eğer böyle bir planınız varsa tek başına çıkmamak ve doğada bilen bir grupla çıkmak.Doğa tehlikelerle dolu izlendiği kadar basit değil maalesef.

• Askeri eğitimlerle ilgili yeni bir programı duyurulmuştu bir ara. Ne oldu o iş?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.