Şimdi Ara

Serdar Aziz Çöp

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya bi kulübün hiç mi hafızası olmaz, hiç mi hatalarından ders almaz... beşiktaşın serbest bıraktığı ismail Köybaşıyla sözleşme imzalamanın sonuçları ortadayken siz hangi akla hizmet Serdar Azizi alıyosunuz. Dün ismail köybaşıyla sözleşme imzalarken söylenen herşey bugün Serdar Aziz için de söyleniyo...Abi stopere ihtiyacımız var, abi bedava, abi milli stoper..

Ulan bizim stopere ihtiyacımız var da, elimizdekilerden daha kötü stopere ihtiyacımız mı var, adam yerli neustadter. Hadi GS takip etmiyosunuz da
    Fenerbahçe maçlarında yaptığı kritik hataları da mı hatırlayan yok. Souzaya kaptırıp yedirdiği goldeki gibi bir hatayı bugün leş futbol oynayan neustadter bile yapmadı Fenrbahçede

Hayır hepsini geçtim 1 kişi de demiyo ki GS bu adamı niye serbest bıraktı? Çünkü GS gerizekalı, siz uyanıksınız !!

Yıllık 2M ödediğimiz, atsan atılmaz, satsan satılmaz 1 oyuncumuz daha oldu. Yeni ismail köybaşı, yerli neustadter hayırlı olsun...

Not: admin hiçbir sebep göstermeksizin silmiş konuyu, serdar hayranı falan heralde

• Gs Parasını ödeyemiyordu çünkü güzel kardeşim.

Bizim as stoperlerimiz Sadık - Skrtel olucak zaten . Serdar Aziz de rotasyon olarak iyi gider, zaten bu sene ligte şampiyonluk vs gibi hedef Yok işimizi görür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tolisso kullanıcısına yanıt
    Ligde şampiyonluk hedefimiz yok bu yıl için diyorsun. Seneye ve önümüzdeki senelerde de Avrupa'ya gidememe ihtimaliniz yüksek. Yedek stopere yıllık 2 milyon euro vermekte neyin nesi diyemiyor hiç kimse. 600 milyon Euro borcu olan bir kulüp için fazla lüks değil mi? Galatasarayın as iki stoperinin toplam yıllık kazancı 2 milyon Euro. İki oyuncunun toplamı diyorum bak. Böyle gelecek planlaması yapılmaz yanlış yapıyorlar. Bana göre Serdar sakatlanmadığı takdirde çok kötü bir oyuncu değil o kadar para verip yedek oturtmak saçma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaXiLoPeZ -- 14 Şubat 2019; 9:24:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaXiLoPeZ

Ligde şampiyonluk hedefimiz yok bu yıl için diyorsun. Seneye ve önümüzdeki senelerde de Avrupa'ya gidememe ihtimaliniz yüksek. Yedek stopere yıllık 2 milyon euro vermekte neyin nesi diyemiyor hiç kimse. 600 milyon Euro borcu olan bir kulüp için fazla lüks değil mi? Galatasarayın as iki stoperinin toplam yıllık kazancı 2 milyon Euro. İki oyuncunun toplamı diyorum bak. Böyle gelecek planlaması yapılmaz yanlış yapıyorlar. Bana göre Serdar sakatlanmadığı takdirde çok kötü bir oyuncu değil o kadar para verip yedek oturtmak saçma.
    Neus’dan her Türlü iyidir.

Banane Hocam vermeselerdi o yönetimin hatası ben mi verdim .Ayrıca Soldado , Slimani , Ayew’e verilen paralara bakmak lazım önce

• Serdar çöp değil vasat bir oyuncu
    Lig de İdare eder
    Ama Fenerbahçe oyuncu öğütücü bir kulüp olduğu için vasatlığı düşer mi bilmem
    Fb kimi alsa performansı düşüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurkan19 -- 14 Şubat 2019; 10:43:17 >
  • Cenk Alptekin Batuhan Yılmaz, Deniz Yılmaz hepsi prof yapılan çok yetenekli stoperler...ama ersun yanal oynatabilir mi?
    Genç oyuncu hata yapar, Serdar da aynı hatayı yapar...
    ersun yanal, Serdar Azizin yaptığı hatayla kaybetmeyi, 18 yaşındaki stoperin yaptığı hatayla kaybetmeye tercih ediyo malesef
    Ama şunu unutuyo, Srdar Aziz artık kendini düzeltemez yaptığı hatayı tekrarlaması muhtemel, genç stoper ise hatasından ders alır, düzeltir, yaptığı hata ona bir tecrübe olur
  • O zaman gs akılsız mıydı 4.5 m€ verdi Serdar'a?

Gayette iş yapabilecek yerli defans.
  • akılsızdı
  • tarığa da o kadar verdiler. Onuda alalım. Gs o kadar para verdiyse bi bildiği vardır nasıl olsa.
  • martax32 kullanıcısına yanıt
    serdarla tarık bir mi
  • bu başlığa yazı yazdık 7 gün ban geliyor, kardeşim bu kadar fanatik olacaksanız moderatörlük yapmayın buralarda yeter artık ya.. adam bütün gslilerin mesajını silmiş dümdüz etmiş konuyu. karşıt görüşe katlanamıyorsanız antu forumuna gidin orada yöneticilik yapın.
  • Tolgay çöp
  • Serdar o kadar leş bir oyuncu değil aslında, İlk 11 oyuncusu olmaz sakatlığı vs derken ama yedek olarak iş görebilecek bir oyuncu da sıkıntı Fenerbahçe'nin konumu.

Fenerbahçe için önümüzdeki sene avrupa imkansız zaten, sonraki sene gitmek istiyolarsa mecbur güzel takviyeler yapmaları gerek. Şimdi güzel bir takviye gelirse bu sefer Serdara hiç iş düşmeyecek, çöpe gitmiş yıllık 2şer milyon olacak. Takviye gelmezse Serdar yeterli bir futbolcu değil sonraki sene için de avrupa riske girecek. Yani öyle yapsan da olmuyor Serdarla böyle yapsan da, ne yapacak Fenerbahçe bende bilmiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.