Şimdi Ara

Serbest Sohbet Köşesi (701. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.032
Cevap
17
Favori
401.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 698699700701702
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Serbest Sohbet Köşesi
     Serbest Sohbet Köşesi

• sohbet var dediler geldim. banladıklarımla da sohbet yapılabiliyor mu acaba?
  • Havalar serinledi sonbahar oldu, o kadar sıcaktan sonra rahat bir nefes aldık.
  • Hort
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Fuego

Hort
    Hort mortta yok gari5 ay geçmiş mesajnın üstüden
  • Kimseler kalmamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: cardiacus

Kimseler kalmamış
    Community'si çok gerilemiş bir forum bölümü, şu başlıkta biraz gerilere gidince üzüldüm. Aile gibi olan insanlar varmış burada. Seviye şu ana veya diğer bölümlere göre çok yukarıda.
  • abdullahors84 kullanıcısına yanıt
    Birileri yazınca aklıma geldi.

Evde takılmanın muhteşem cazibesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nat Alianovna

Community'si çok gerilemiş bir forum bölümü, şu başlıkta biraz gerilere gidince üzüldüm. Aile gibi olan insanlar varmış burada. Seviye şu ana veya diğer bölümlere göre çok yukarıda.

Alıntıları Göster
    katılıyorum. 14 yıl önce açılmış konu. o dönemlerdeki forum ruhu çok daha başkaymış gerçekten de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Timurlénk

katılıyorum. 14 yıl önce açılmış konu. o dönemlerdeki forum ruhu çok daha başkaymış gerçekten de.

Alıntıları Göster
    Hocam buluşuyorduk ciddi şekilde çok eğlenceli insanlarla tanıştım bu forumda. Özellikle İstanbul ekibi ile görüşmek isterdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdullahors84

Hocam buluşuyorduk ciddi şekilde çok eğlenceli insanlarla tanıştım bu forumda. Özellikle İstanbul ekibi ile görüşmek isterdim

Alıntıları Göster
    evet geçmişe dönük okumalar yaptığımda sık sık buluşma organizasyonları yapıldığını gördüm. şimdilerde böyle güzel şeyler yok.
  • İftarın dayanılmaz hafifliği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Fuego -- 9 Mayıs 2020; 20:40:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Fuego

İftarın dayanılmaz hafifliği

Hocam iftarda kalmış mesajın yav  

• quote:

Orijinalden alıntı: abdullahors84

Hocam iftarda kalmış mesajın yav  

Alıntıları Göster

Neredeyse ramazan yaklaştı yeniden Serbest Sohbet Köşesi 

• Yandaş Bethrezen'in baskılarından kaçıp, sansüre uğrayan Kültür Bilim tayfası üyelerinden Hare Rama'nın (Centro) açtığı Anında Tepki forumları da kapanmış. Fetullahçıların ve maaşlı kuduz akp trollerinin kumpas sürecinde olağanüstü dezenformasyonlarına karşı direniş gösteren eski KB üyelerini de böylelikle anmış olalım.

KB'nin aktif üyelerini baskılayıp, kendisi Brezilya'da keyif çatan yandaş Bethrezen, Türkiye'nin dipsiz bir karanlığa sürüklenmesinin sanal alemdeki en büyük sorumlularındandır. Tarih bu şahsı asla affetmeyecek! Bunu da vurgulamış olayım.
  • Şubat, yaz mevsimi gibi geçiyor. En azından güney illerinde durum bu.

• https://www.meetup.com/tr-TR/istanbul-psiko-felsefe-meetup-grubu/?_locale=tr-TR/

Grubumuz, psikoloji ve felsefe alanında yapılan çalışmalarla ilgili konuları konuşabileceğiniz bir etkinlik alanıdır. Psikanaliz, Varoluşçu Terapi, Humanist Psikoloji temalı konular; insanın değer ve anlam arayışı, ölümlülük ve ölüm korkusu, özgür, mutlu ve bilgece bir yaşamın nasıl mümkün olabileceği benzeri konular temel alınmaktadır. Sinema ve sanat esin kaynaklarımızdır. Gruba psiko-felsefe konuları ile ilgilenen ve tartışmalara katkı yapabilecek birikim düzeyine gelmiş olduğunu düşünen katılımcılar başvurabilir

• Gününüz güzel geçsin. Serbest Sohbet Köşesi 

• mike tyson yaşıyor musun?  Serbest Sohbet Köşesi 

• Hare Rama’nın Anında Tepki’si de topu dikmiş.
  • 
Sayfa: önceki 698699700701702
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.