Şimdi Ara

Serbest Sohbet Köşesi (594. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14.032
Cevap
17
Favori
401.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 592593594595596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tamam arkadaşlar uzun cezalar pek mantıklı değil ama bu hale getirende bizleriz. O değil, bu değil, şu değil.

Açık söylemek gerekirse yanlış olsa bile o an bir kötü davranışta buşunmuş olsam bu benim içinde geçerli olmalı zira ortalığın çok gerildiği ortadadır ve bu durum hernekadar yapıcı olmaya çalışsakta süregelen bir durum.
  • @LeVeL ile son zamanlarda iletişim kuran var mı?
  • Foruma girmeyen biri için kimin yönetici olduğu pek önem arz etmez. @LeVeL ile forum dışında(MSN vb.) iletişim kurabilen var mı onu merak ediyorum.
  • Hayırlısı olsun yeni yöneticiler

Bu şarkıyı paylaşmadan edemicem

http://www.youtube.com/watch?v=O-p74Q31xiM
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kabuska

Foruma girmeyen biri için kimin yönetici olduğu pek önem arz etmez. @LeVeL ile forum dışında(MSN vb.) iletişim kurabilen var mı onu merak ediyorum.

Malesef kardeş kendisine pm attım ancak ulaşamadım bence Trojkaya ve birkaç arkadaşa daha pm yolu ile sor belki yardımcı olurlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Fuego

eskileri bir yokluyorum.

bizim okulda cevval bir arkadaş vardı; ogün sanlısoy. pentagram denen iltihap yuvasından arınıp, yoluna tek devam etti.

Abi biraz daha sabredeydin iyi olmadı bu kadar uzun bir ceza.
  • @Kabuska yine gördüm yönetici olduğunu, hayırlı olsun
  • @abdullahors84

Foruma 8-9 aydır girmemiş, e-posta attım 2-3 gün önce cevap gelmedi.

@destroyer39, @CfgMaster

Teşekkür ederim

• Memnunsan dönme Level!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neommy -- 26 Ağustos 2012; 14:52:17 >
  • Zonguldak Kozlu maden işçileri göçükte ölen arkadaşlarını taşıyorlar, çok eski bir fotoğraf muhtemelen 1960'ların sonlarından.
    Harun Karadeniz, hapishanede hastalığının tedavisine izin verilmeyerek öldürüldü.
    Çetin Uygur, o hala maden işçilerinin Çetin Abisi, eski Yeraltı Maden İş Sendikasının başkanı, bu sendika hala var mı bilmiyorum.

Serbest Sohbet Köşesi
  • @Neommy, malesef günümüzde maden işçilerinin yaşadığı sıkıntı 60'lardan çok daha büyük. O zamanlar biliyorsun birlik beraberlik vardı. Meşhur işçi ayaklanmaları ve tepkileri oluyordu.

Şimdi ise patronlar taşeronluk sistemine dayamışlar omuzlarını. Sendikacılarla kol kola girmişler. İşçinin eline vurup ekmeğini rahatlıkla alabiliyorlar. En ufak ses çıkartan işçi anında kendisini kapı önünde bulabiliyor. Çok fazla sıkıntı var çok...

Bu resmide ben çekmiştim. Senelerdeeeeen geçen sene :)

Serbest Sohbet Köşesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El-Cezeri -- 26 Ağustos 2012; 15:53:53 >

• 1 kişi daha 120 günlük cezaya kurban gitmiş, her ne kadar fikri olarak zıt çizgilerde olsakta, saldırı ve sataşmayı uslüp olarak kullansanda El-Fuego'nun ceza almasına üzüldüm. Bölümü düzelteceğim diye ortada müdavim kalmayacak ve gerçekten dümdüz olacak. Bu ceza sistemi vakit kaybetmeden yumuşatılmalı..
  • Bunları senden duymak beni çok duygulandırdı Optimist..
  • quote:

Orijinalden alıntı: destroyer39

Hayırlısı olsun yeni yöneticiler

Bu şarkıyı paylaşmadan edemicem

http://www.youtube.com/watch?v=O-p74Q31xiM

Bu aralar sende kayıpsın hocam.
    Özlettin kendini.

• bayanlar, lütfen bir erkeğe sen benim abimsin ya da kardeşimsin falan demeyin.

• Ya bende mesajı ucundan okuyunca bu videoyu koymaya girdimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Timurlénk

bayanlar, lütfen bir erkeğe sen benim abimsin ya da kardeşimsin falan demeyin.

Olay bitmiştir. Bu muhabbetlere çok gülmüşümdür

• 120 gün bölüm yasağı ilk okuduğumda biraz yadırgadım.Ama azdan az,çoktan çok gider. Her konuya değilde,yalnızca bilgi sahibi olduğu ve ilgilendiği konuya yazan birisi için bir sorun yok. Sorun,bence her konuyu bir cevap yetiştirenler için olacaktır ki,böyle düşününce artık daha az yazı,fakat daha nitelikli bir paylaşım okuyabilmemizin önü açılmış olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kei$er$oZe

Bunları senden duymak beni çok duygulandırdı Optimist..

Herkes icin adalet talep etmek niye şaşırttı sizi. Egri oturup dogru konusmak lazim. Karsit gorustede olsak hakki savunmada ayni cizgide olmaliyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 592593594595596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.