Şimdi Ara

Serbest Sohbet Köşesi (592. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.032
Cevap
17
Favori
401.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 590591592593594
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kabuska

@Big Turtle @Serdar @Metality

Teşekkür ederim arkadaşlar

Hayırlı olsun der artık muhabbetimizin daha farklı olacağını belirtirim. Artık bizden değilsin Ayağını denk al yani :)

şaksı bir yana inan çok yerinde bir karar olmuş ve çok sevindim diyebilirim. İnşallahKb daha vermli bir yer haline gelir.
  • @Kabuska,
    Tebrik ederim, her iki kararın da bölüm için iyi bir gelişme olduğunu düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdullahors84
    şaksı bir yana inan çok yerinde bir karar olmuş ve çok sevindim diyebilirim. İnşallahKb daha vermli bir yer haline gelir.

Benim de en büyük temennim budur hocam Teşekkür ederim.

@as74
    Teşekkür ederim
  • vay be yöneticiler cirit atıyor adeta. bölümü tamamen gözden çıkardıklarını düşünürken böyle bir ilgi ve alaka valla gözlerim yaşardı.

• Bu defaki yönetici eskilerden daha uyanığa benziyor, girişi bile doktoruyla birlikte yapmış!
  • Hiç acımadan yaktık çocuğu
  • Yine çatışma sesleri...
  • quote:

Orijinalden alıntı: El-Cezeri

Yine çatışma sesleri...

Maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömer -- 24 Ağustos 2012; 0:30:17 >
  • Kabuska tebrikler

Şunu kimse unutmasın mümkünse, kabuska burda yöneticilik yaptığı için para almayacak (yoksa alacak mı? ), bölümün ve kişilerin problemleri ile sadece "hayır/hatır/gönül işi" olarak ilgilenecek. Yönetici olmak zorunda değil, değerli vaktini burdaki saçma sapan yazıları ve değerli gördüğümüz yazıları ayırmakla, onu bunu şunu cdezalandırıp diğerlerinin emeklerini kurtarmaya çalışmakla geçirmek zorunda hiç değil.

Burada yazmakta, yöneticilik yapmakta karşılıklı gönülülük esasına dayanan bir iş. Bunu kimse unutmazsa çok güzel olur.

• Teşekkür ederim @Yeni Türkü Yol+su+elektrik+sigorta+öğlen yemeği karşılığında işi bağladık işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: KayhanKaan

Hiç acımadan yaktık çocuğu

• Hayırlı olsun Kabuska..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ömer

quote:

Orijinalden alıntı: El-Cezeri

Yine çatışma sesleri...

Maalesef.

Ömer seni de tebrik ederim. Layikiyla yerine getireceginden süphe duymadigimi söylememe dahi gerek yok...
  • tebrikler arkadaşlar. ben konu açmaya başladığımda anlayın ki, en iyi şekilde yöneticiliğinizi yapmışsınızdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serdar
    ...

Ömer seni de tebrik ederim. Layikiyla yerine getireceginden süphe duymadigimi söylememe dahi gerek yok...

Teşekkür ederim iyi dileklerin için @Serdar.
  • @Ömer,
    Tebrik ederim, çok iyi bir seçim olmuş ama konu açmaya devam etmenizi ümit ediyorum
  • @Ömer;
    Tebrikler, buraları da unutmayın.

Yeni yöneticiler, Demonchild'e aldırmayın, o biraz seçici ve çok yüksek tevazu sahibidir!
  • Hayırlı olsun Ömer abi.

Bu arada demonchild böyle olmuyor bizde birşeyler olalım. hatta biz direk general falan olalım
  • quote:

Hayırlı olsun Ömer abi.

Bu arada demonchild böyle olmuyor bizde birşeyler olalım. hatta biz direk general falan olalım

kilit noktalara adamlarımızı yerleştirdik. artık domino taşı etkisi gibi devamı gelecek

• quote:

Orijinalden alıntı: demonchild

quote:

Hayırlı olsun Ömer abi.

kilit noktalara adamlarımızı yerleştirdik. artık domino taşı etkisi gibi devamı gelecek

Yönetici seçimlerini bize bırakırlarsa yakında foruma el koyarız.
    GUN foruma giriş yapacak hesabı banlı
    Kalkın ulen darbe yapmışlar

• 
Sayfa: önceki 590591592593594
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.