Şimdi Ara

Serbest Sohbet Köşesi (591. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.032
Cevap
17
Favori
401.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 589590591592593
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni bir yönetici tayin etmek ne kadar zor olabilir ki ?
  • Sevgili Ömer, sanırım ben anlatamadım. Benim derdim, forumun işleyişindeki bir aksaklık ile ilgili ve ben bugüne kadar ne M ile ne de Bethrezen ile ilgili tek bir olumsuz yorum ya da fikir sahibi olmadım.

Benim derdim, benim emeklerime acımadan konuları silen ama aynı anda orada bulunan diğer ve anlamsız konuları görmezden gelen ve bu süreci de bizim kendi bölüm yöneticilerimizin yokluğundan faydalanarak yapan yöneticiyle.

Eğer söylemek istediğiniz şey, diğer bazı üyeler gibi bir elimiz şikayet butonunda beklemekse, ben bunu yapmam. Bu bölümün ihtiyacı olan şey sadece ilgidir ve benim ilgili olmam yetmiyor.
  • ben sorunların hep çözüleceğine inandım. İyimser olduğum kadar belkide biraz bencilce düşüncelerimde oldu. Ancak forumun gidişatı açısından bence bir sınırlandırma gerekli...
  • Abdullah'ım sen onu bunu boşver de, nişan meselesi ne oldu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kabuska
    ...

İyiliklere güzelliklere vesile olsun.
  • Kabuska'yı tebrik eder, yeni görevinde başarılar dilerim.
  • Hayırlı, uğurlu olsun. Bölümün akıbeti için doğru ve yerinde bir karar olmuş. Umarım Kültür ve Bilim bölümünü arzuladığımız seviyeye ulaştırabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ömer

quote:

Orijinalden alıntı: CRU€L

quote:

Orijinalden alıntı: Ömer

Hakkâri'de 2 askerimiz şehit oldu, 1 askerlimiz yaralı.

Bu olayların son bulacağını düşünüyo musun Ömer?
    Elbette bıçak kesiği gibi son bulmaktan bahsetmiyorum, ülke içindeki sıkıntıların bir gün durulacağına, can ciğer kuzu sarması olunmasını kimse beklemiyo ama sence 1 ihtimal daha var mı?

Muhtaç olduğumuz kudretin damarlarımızdaki asil kanda mevcut olduğunu düşünüyorum şanlı Ata'mız gibi. O nedenle bir gün diyorum, bir gün...

Ne Diyorsun Ömer Hocam?
    Son 5 Gündür Ülkede Kan Gövdeyi Götürüyor..
    Ama Ne İktidarın Ne de Muhalefetin Umurunda..
    Sadece Bedenleri O Törenlerde..
    Koli Bandıyla Tabuta Tutturulmuş Bir Bayrak..
    Bu Mudur Onların Değeri?

• Şu söylenen şartlar altında yönetici değil cellat tayin edilmiştir.

Umarım söylenen tarzda uzaklaştırmalar, banlamalar sadece lafta kalır.
    Gerçi şu durumda bile yeterince uygulamasını gördük.
    Daha fazla kalemin kırılması, bunun sistematik hale getirilmesi benim kabul edebileceğim bir şey değil.

120 gün çok büyük bir süre ve bunun sonucu ıslah değil, tamamen uzaklaştırmaktır.
    Hele her dakka yazılacak her mesajda bir endişe bir korku hakim olması büyük bir sorundur fikir forumu için.

Yönetimden biraz daha müsamahalı, merhametli bir giriş beklerdim. Artık daha fazla sizlerleyiz ve iç içeyiz, birlikteyiz demelerini isterdim. İfade edilen şekilde sıkı bir yönetimin hiç bir faydası yoktur. Bana göre sadece kolaya kaçmaktır.

Daha seçilmeden önce böyle bir baskının içerisine sokulduğunu hissediyorum Kabuska'nın ama kendisini tanıdığım için bunun altından kalkacağını rahatlıkla söyleyebiliyorum. Dediğim gibi bize "astığım astık kestiğim kestik", dişini gösterecek, yazarları uzaklaştıracak biri değil aksine gülümseyecek ve anlayış gösterecek gerektiğinde tenkit etmekten çekinmeyecek biri lazım. Tıpkı eskiden olduğu gibi...

Uzaklaştırmak değil çözüm,
    Yakınlaştırmak gerek.
    Kırmak değil çözüm,
    Hoşnut etmek gerek.

Kolay gelsin Kabuska.

• Hayırlı olsun Kabuska, Allah yardımcın olsun.
  • ne diyeyim, Allah başka dert vermesin Kabuska.
  • Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar. Görevimi layıkıyla yapmaya çalışacağım. Sizin isteklerinizin benim için ne derece önemli olduğunu söylememe de gerek yok sanırım:)

Bölümün işleyişi ile ilgili bazı değişiklikler oldu, zamanla tüm işleyişi öğrendiğimde sizlere bu konuda yardımcı olacağımdan emin olabilirsiniz. Hepinize iyi akşamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Timurlénk

ne diyeyim, Allah başka dert vermesin Kabuska.

Ağır konuştun hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Timurlénk

ne diyeyim, Allah başka dert vermesin Kabuska.

Allaha emanet ol Kabuska, umarım herşey daha iyiye gider artık KB'de!
  • hayırlı olsun, bölümün ihtiyacı vardı. üyelerin de bundan sonra gerekli hassasiyeti göstererek yöneticilere yardımcı olacağı konusunda güvenim tam.
  • Hayırlı olsun. Kabuska arkadaşımıza görevinde başarılar diliyorum.
  • Hayirli olsun Kabuska. Umarim beni 120 gün uzaklastirma serefine sen nail olmazsin.
  • Hayırlı olsun, kolay gelsin Kabuska.
  • @Big Turtle @Serdar @Metality

Teşekkür ederim arkadaşlar
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Geri Dönüşün Kutusunda da yetki vermeleri sanirim gereksiz silinen konularin kurtarilmasi adina, iyi olmuş.
  • 
Sayfa: önceki 589590591592593
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.