Şimdi Ara

Serbest Sohbet Köşesi (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.032
Cevap
17
Favori
401.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: mercan2021

yine açtığım topik silindi ilgili arkadaş kimse bi cevap verebilirmi?

Şu konuda sorabilirsiniz;

http://forum.donanimhaber.com/m_26432239/mpage_20/tm.htm

• teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: metalok

Forumda yeni bir alışkanlık oluşmaya başladı. Mesaj yazıldıktan sonra altına 'saygılarımla' gibi sözcükler ekleniyor.
    Arkadaşlar tamam güzel de saygı bu şekilde ne elde edilir, ne de karşı tarafa belirtilmiş olur.
    Tabii ki beni ilgilendirmez de olay yaygınlık kazanmaya başlayınca görüşümü yazayım dedim.

Bunu bende bir türlü çözemiyorum.

Açıkçası birazda yapmacık buluyorum. Bariz şekilde saygı barındırmayan mesajların altına bile "saygılarımla" yazılıyor. Olayı ve değerleri laçkalaştıran, gereksiz bir eylem bence.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mercan2021

quote:

Orjinalden alıntı: metalok

Forumda yeni bir alışkanlık oluşmaya başladı. Mesaj yazıldıktan sonra altına 'saygılarımla' gibi sözcükler ekleniyor.
    Arkadaşlar tamam güzel de saygı bu şekilde ne elde edilir, ne de karşı tarafa belirtilmiş olur.
    Tabii ki beni ilgilendirmez de olay yaygınlık kazanmaya başlayınca görüşümü yazayım dedim.

onu çıkaran saygılı1i

Hayır, benim

Genelde ciddi tartışmalarda ki bugüne kadar hiç ceza puanı veya uzaklaştırma almadım, belirtmek isterim, konunun ciddiyetine göre kullandığım sözcüktür. Her mesajın altına yazmam ama ciddi bir tartışmada da yazmayı unutmam..

• quote:

Orjinalden alıntı: johonwayni

Bugünlerde internette dolaşan bir kısa film izleyenlerin tüylerini ürpertiyor. İşte "İzle ve dağıl" başlığıyla dolaşan o film..

Video link sayfasi :
    http://videogaleri.gazetevatan.com/6645_Izleyeni-dagitan-bir-an.html

Ayrica videoyu Aşagidaki playerdan seyretebilirsiniz

düzenleme// resim boyutu düzeltmesidir.

• Bunu bir ay kadar önce izlemiştim. İçimden "hangi insanoğlu bir çocuğu öldürebilir ki" demiştim.
    Mardin katliamı yaşanınca öldürülebilir olduğunu öğrenmiş oldum.
  • Güzel bir film. Bu vahşetin çok çok daha büyüğü sadece Mardin katliamında değil, hergün yaşanıyor ülkemizde.
    Ne yazıkki çocuklarımıza şiddeti daha küçük yaşta, ailede öğretiyoruz zaten. Döverek, bağırarak, tercihlerine saygı duymadan.. O çocuk büyüyor, kendi evlatlarınada vahşet uyguluyor. Çünkü INSAN yerine konmamış. Çünkü tıpkı mardin katliamının ardından yapılan tüyler ürpertici açıklama gibi yaşamış: "Biri ölsün, farketmez. Daha 8 kardeşimiz var! Biz hesabını görürüz!"
  • Bir olay 5 dakika da bu kadar güzel açıklanamazdı. Film 5 dakika olmasına rağmen çok anlamlı ve kafa karıştırmıyor. Katılanların o fotografı alkışlaması çok kötü bir durum.
  • Daha önce izlemiştim. Hocam yine de paylaşım için teşekkürler.
  • Arkadaşlar bu video gerçek mi?

80 Milyon Yıl Öncesine Ait Türdeki Bir Köpek Balığı.
  • Tekrar merhaba herkese..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ferfecir

Tekrar merhaba herkese..

Merhaba. :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ferfecir

Tekrar merhaba herkese..

Merhaba Ferfecir, hoşgeldin.
  • Bu arada Lost bitti yaa. Şimdi ne olacak?
  • Merhaba Ferfecir ve bütün KB,

Feylesof ne zamandır düşünüyordum bende, aceba bu lost gerçekten izlenmeye değer bir dizi midir diye...?

Çok uzun olması bir kenara akıcı ve mantıklı bir senaryosu var mı aceba...
    Bu konuda negatif yorumlar gördüm hep.

Sence izlenmeli mi, neden?
  • El-Cezeri merhaba.

Eğer bilim kurgu yapımlarından, fantastik edebiyat ürünü kitapları okumaktan hoşlanıyorsan Lost hoşuna gidecektir emin ol. Kimi zaman "sıktılar ama, burda saçmalamışlar artık" dediğim oldu. Ama zaman zaman senaryosu zayıflar ve tutarsızlaşır gibi görünse de epeyce bir bölüm sonra tutarsızlık gibi görünen şeylere bir anlam kazandırabildiler. Bence başarılı bir yapım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feylesof -- 16 Mayıs 2009; 1:26:39 >
  • İlk iki sezonu üç günde bitirmiştim.

Geriye ket vuruşlar gerçekten mükemmel.
    Bir daha izleyecek olsam not tutarım bu kez. :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ömer

İlk iki sezonu üç günde bitirmiştim.

Geriye ket vuruşlar gerçekten mükemmel.
    Bir daha izleyecek olsam not tutarım bu kez. :)

Ben ikinci sezonun ortalarında yakalamıştım diziyi. Senin gibi 2-3 günde izlediğimi hatırlıyorum. Ardarda izlemek kesinlikle çok keyifli. Şimdi izlemeye başlayacak olan arkadaşlara imrenmiyor değilim.
    Bu arada evet keşke not tutsaydık.
  • @feylesof ,

@El-Cezeri,
    Açık adres verirsen sana bir güzellik yapabilirim...
  • Bilmiyorum...
    Doğrusu bir dizi, film hakkında en ufak bir olumsuz yorum okudummu direk önyargı oluşuyor bende.
    O yüzden şimdiye kadar hep uzak durdum ama baktım feylesof'ta söz ediyor bi baksak mı dedim kendime..

Amerikan dizileri hakikaten çok başarılı oluyor.
    Özellikle Prison Break, Dexter, Heros, 24 ve en son hala devam eden Supernatural dizileri gerçekten izlenmee değer seriler.

Bunların dışında son zamanlarda animelere kaptırdım kendimi.
    Kendi dünyamda keşfedilmemiş bir hazineyi keşfetim.
    Bir çok diziden, filmden daha başarılı senaryolar ortaya konuyor.
    Oyuncu performansına diyecek yok tabi :)

Bakın eğer vaktiniz olursa Death Note serisini (37 bölüm) izlemenizi kesinlikle tavsiye ederim, pişman olmazsınız.

Ömer hocam nedir o güzellik?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El-Cezeri -- 16 Mayıs 2009; 2:20:59 >
  • 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.