Şimdi Ara

Seo Eğitim Zirvesi - Türkiyenin En iyi Eğitmenlerinden Eğitim Alma Fırsatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Seo Eğitim Zirvesi - Türkiyenin En iyi Eğitmenlerinden Eğitim Alma Fırsatı

Seo Eğitim Zirvesi - 17 Mart - 18 Mart'ta Türkiye'nin En iyi Eğitmenlerinden Uygulamalı, %100 Öğrenme Garantili ve Sertifikalı Eğitim Alma Fırsatı!
    SON 2 GÜN... Biletler tükenmeden yerinizi HEMEN AYIRTIN: http://www.seoegitimzirvesi.com/
    SEO EĞİTİM ZİRVESİ
    Türkiyenin En iyi Eğitmenlerinden Eğitim Alma Fırsatı Seo Akademi Seo Eğitim Zirvesi 24 Oturum Alanında Ünlü 16 Eğitmen % 100 Ögrenme Garantisi Biletler Tükenmeden Seo Zirvesindeki Yerinizi Hemen Ayırtın.
    ULUSLARARASI EĞİTİM STANDARTLARI
    Dünyada uygulanan dijital eğitim programlarının tamamına uygun ders içerikleri.
    ALANINDA UZMAN EĞİTMENLER
    Her biri alanında uzman ve profesyonel eğitimci kariyerine sahip deneyimli eğitmenler.
    OTEL KONFORUNDA EĞİTİM
    Çeşitli ve ileri teknoloji SEO ekipmanları ile donatılmış konforlu sınıflarda dersler.
    HER YERDEN ULAŞILABİLİR LOKASYON
    İstanbul’un her yerinden rahatlıkla ulaşılabilecek merkezi noktalarda kurslar.
    %100 ÖĞRENME GARANTİSİ
    Kurslarımızın her birinde öğrenme garantili ve kursiyer memnuniyeti odaklı sistem.
    EĞİTİM VE KATILIM SERTİFİKASI
    SEO Akademi’den SEO Eğitim Zirvesi katılımcılarına başarı ve katılım sertifikası.
    MESLEKİ UZMANLIK VE DANIŞMANLIK
    Bugüne kadar 300’den fazla kişiye ve 100’den fazla firmaya eğitim ve danışmanlık hizmeti.
    EĞİTİM TELAFİ İMKANI
    Alamadığınız ya da kaçırdığınız dersleri diğer şubelerde telafi edebileceğiniz kaliteli program.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.