Şimdi Ara

Senua’s Saga:Hellblade II (21 Mayıs 2024) [PC ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
5
Favori
1.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Senua’s Saga:Hellblade II (21 Mayıs 2024) [PC ANA KONU]

Steam Sayfası
    https://store.steampowered.com/app/2461850/Senuas_Saga_Hellblade_II/

Ödüllü Hellblade: Senua's Sacrifice'ın devamı niteliğinde olan bu yapım içerisinde Viking temalı bir yapı yer alıyor ve aynı zamanda hem işkence hem de aksiyon yoğunluğu bir hayli artış gösterebiliyor. Hayatta kalma macerasında yer aldığımız oyun içerisinde bir kadın karakteri kontrol ediyor ve burada zulmün dehşetine kurban gidenleri kurtarmaya çalışıyoruz.

Devam oyunu ile beraber şiddetin ve karanlığın dozu bir hayli artış gösteriyor ve Senua adlı karakterle beraber ilerleyişimiz burada sürüyor. Bir sonraki bölümün derinliklerine inebileceğimiz sinematik ve hikaye odaklı bir yapıyla beraber karşılaşacağımız yapımda gerçekçi görseller, animasyon içerikleri, karakter duyguları ve daha fazlası yer alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 18 Ocak 2024; 23:20:24 >

• Beklemedeyiz.
  • Oyunu 1050Ti ekran kartıyla bir yere kadar oynadıktan sonra biraz kastığından dolayı devam edememiştim. 1070 ile tekrar baştan oynayıp bitirdim. İyi ki 1050Ti ile bitirmemişim. Bu oyunu da merakla bekliyorum. İyice Psikoz olduk çıktık Sadece Xbox'a çıkacak diye üzülmüştüm ama bu konuyu görünce acayip mutlu oldum

Trailer'ı ayrı güzel, müziği de ayrı güzel. Beklemedeyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torkema61 -- 18 Temmuz 2020; 22:14:42 >
  • Sanıyorum ilk oyun gibi gayet makul bir fiyattan çıkar. Umarım o tekdüzelikten kurtulmuştur, öyle olduysa mis gibi olur mis
  • Senua's Saga: Hellblade II İzlanda'da Geçecek
    https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Senuas_Saga_Hellblade_II_izlandada_Gececek-103296.htm

Hellblade: Senua's Sacrifice'ın devam oyunu Senua's Saga: Hellblade II İzlanda'da geçecek.

Ninja Theory stüdyo patronu Dom Matthews tarafından belirtilene göre "3.5 milyon oyuncu Hellblade: Senua's Sacrifice'ın hikayesini deneyimledi. Kelt savaşçımızın bir sonraki adımı ile ilgili sizlere ilk bilgileri verecek olmaktan büyük heyecan duyuyoruz."

"Senua's Saga: Hellblade II'nin güzel ülke İzlanda'da geçeceğini açıklamak mutluluk duyuyorum. Bölgeyi nasıl belirlediğimiz ve tarihini nasıl keşfettiğimiz ile ilgili daha fazla bilgiyi yeni geliştirici günlüğümüzde bulabilirsiniz."

Senua's Saga: Hellblade II Unreal Engine 5 ile Xbox Series X ve PC için geliştiriliyor. Çıkış tarihi henüz belli değil.

• Sunumun en sönük duyurusu oldu. Belli ki projenin daha çok başındalar. Microsoft iyi hoş satın aldı da bıraksana abi oyun yapsınlar, saçma sapan rekabetçi oyunlara bağlıyorsun firmayı.
    Kızdırdı Mici.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FORZAFATHER -- 24 Temmuz 2020; 0:42:50 >
  • R-10 kullanıcısına yanıt

Çok hızlı yükseldi oyun dünyası. Benim kart açamayacak yeni nesilleri.

• Rtx 2060 Gaming Z ekran kartımla nereye kadar giderim acaba diye düşünüyorum artık.Ekran kartları fiyatları ucuzladığında değiştiririm ekran kartını yoksa bunla devam ederim...

Edit: @R-10 Yeni yayınlanan video pek birşey ifade etmiyor ama yine de bi heyecan uyandırdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Prometheus- -- 17 Haziran 2021; 21:22:49 >
  • -Prometheus- kullanıcısına yanıt

umudumuz dlss Senua’s Saga:Hellblade II (21 Mayıs 2024) [PC ANA KONU]  bir de gidip 2k monitör aldım ben eskisi bozulunca. kart biraz zorlanacak ama ayarları kısıp kısıp oynarız artık.

esas series s'in varlığına güveniyorum. bir şekilde ona optimize edilecektir oyunlar. o yüzden 2-3 sene daha idare eder diye umuyorum 2060.

ayrıca şu oyun elden ring ile birlikte beni en çok heyecanlandıran oyun olabilir. ilki gameplay olarak sıkıntılı olsa da atmosfer olarak inanılmaz bir deneyimdi. o atmosferin üstüne iyi bir oynanış ile neler yaşarız tahmin edemiyorum.

• Daha gameplay gormeden karara varmamak lazim daha oyunun ne grafiklerle gelecegi belli bile degil. Belki ilk oyunla ayni seviyede gelecek durun bakalim goremedik hicbir sey. Sacma sapan roportajlar firfirlar miymiylar yayinlayip duruyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 18 Haziran 2021; 1:17:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun hâlâ yapım aşaması olarak gerilerde sanırm. En erken 2022 sonu veya 2023 baharı diyorum.

• Oyunda büyük emek olduğu aşikar. Bakalım nasıl birşey çıkacak ortaya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk oyunu bir kez daha bitireyim diyorum bitirmişken şu bir tane gizli başarım var onun ne olduğunu bilen var mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senua’s Saga:Hellblade II (21 Mayıs 2024) [PC ANA KONU]Xboxyoutube
    Debuted at The Game Awards 2021, watch the Senua’s Saga: Hellblade II gameplay reveal. Coming exclusively to Xbox and Windows PC from Ninja Theory. Captured in-game by the development team.
    https://www.youtube.com/watch?v=fukYzbthEVU&feature=youtu.be
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt

Her bölümde şunlardan var. Bunları bulmanız gerekiyor. Buldukça etrafındaki yazılarda ilgili yerin rengi değişiyor. Sağı solu gezerek bulabilirsiniz. Eğer 2. kez oynamayı düşünüyorsanız videolarına da bakabilirsiniz.

• torkema61 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam bunlardan görmüştüm lakin hepsini toplamanın başarıma etki ettiğini bilmiyordum

• JaReD22 kullanıcısına yanıt

Ben oynayacağım oyunun başarımına bakıyorum. olabildiğince toplamaya çalıştığım için dikkat ediyorum yalan yok Senua’s Saga:Hellblade II (21 Mayıs 2024) [PC ANA KONU] 

Bunda gezerek bulabiliyorsunuz. Zaten açık dünya değil, biraz gezintiyle gidebilecek her yere gidebiliyorsunuz zaten ama emin olmak için bakabilirsiniz yine de. bitirmişsiniz zaten spoiler sayılmaz pek.

• torkema61 kullanıcısına yanıt
    Bende önceden başarımlara bakıyorum da gizli basarım oldugu için ne olduğunu bilememistim
    Öğrendiğim iyi oldu :)

• R-10 kullanıcısına yanıt

Bomba gibi geliyor.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.