Şimdi Ara

Senua's Saga: Hellblade II için Yeni Bir Video Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Microsoft, Senua's Saga: Hellblade II için yeni bir kamera arkası videosu yayınladı. Bu videoda Ninja Theory'den Tameem Antoniades, oyunun gelişimine bir bakış sunuyor.

Paylaşılan video bazı oyun içi gerçek görüntüleri de içeriyor. Ayrıca Microsoft'un belirttiği gibi oyunun geliştirmesi devam ediyor. Yani bu oyun içi motor görüntüleri son oyunun kalitesini temsil etmiyor. 

Senua's Saga: Hellblade II, Xbox Series ve PC için geliştiriliyor. Ayrıca oyun için Unreal Engine 5 motoru kullanılıyor. Daha fazla detay ise verilmedi.

İşte video

• E3'e yetiştirmemelerine şaşırmıştım baya herhalde Xbox etkinliğine saklamışlar. Bu oyun baya iyi olacak gibi ilk oyun biraz tekrara düşen bir oyun olsa da grafikleri sesleri baya etkileyiciydi, fazlasıyla iyiydi. İkinci oyunun çok daha iddialı ve ses getirecek geniş çaplı bir oyun olacağını düşünüyorum.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • içimden bir şey god of war gibi bir combat'ı olacak diyor. bakalım umutluyum bu oyundan
  • Adamlar izlandanin bayırlarını izletti bize işe bak
  • "Bir sey gostermeden nasil heyecanlandiriz." demisler adamlar ve ben gercekten heyecanlandim. Microsoft belli ki cok yuksek butce ayirmis Ninja Theory'e. Ciktigi zaman damga vuracak nedense bundan eminim.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Seslendirmeleri yine rakipsiz olur büyük ihtimal kulaklıkla inanılmazdı ilk oyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Punisher155 kullanıcısına yanıt

Sunumdan çıkarırım en erken 2023

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu oyun zaten god of war dan önce souls benzeri bir combata sahipti. yani god of war, hellblade in combatını alıp gelistirdi. dogal olarak hb2 gow u degil,kendisini taklit ederek dahada gelistirecek.
  • Şu video izleyip de heyecanlandım diyen insan durumuna düşmeyiz inşallah
  • İkinci Oyun nasıl olur konuşmak için erken ama ilk Oyunu hiçte okadar iyi değildi birkere.Oyunda doğru düzgün kombat sistemi bile yoktu habire biyere gidiyorsun bulmaca çözüyodun.Boss savaşlarıda çok sıradandı yani sırf Xbox Exc die şu video bile iyi diyecek kadar gözünüzü yalan kaplamış nasıl bir kafaya sahipsiniz gerçekten anlamak güç.Hele şu Philipp- Plein midir nedir yorumlarını ibretle okuyorum kendisi her başlıkta bir yorumu var acaba direk bugün nasıl saçmalamış diyorum.İlk Oyun küçük çaplı bir Oyundu bir Gameplay videosu gelsinde ondan sonra bir konuş ya.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.