Şimdi Ara

------- SenS -------- / Oyun Üzerinden Hack !! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: Swordfish®

Şu anda Trade Hack kesinlikle VAR !!!

Evet VAR bence siz oyunu oynamayın korkudan neler yapacagınız şaşırıyorsunuz.
    Neler uyduracagınızı şaşırıyorsunuz.

2 arkadaş çok sıkı fıkı larmış ama digerinin itemleri öbürünkinden iyimiş ve çok saglammış
    saglam olan adam 1 gün maradonda pazar yapmış
    Ve ertesi günü charına girdiginde ne görsün
    hiç itemi kalmamış.Diger arakadşına sormuş hemen senmi yaptın diye arkadaşı hemen hazır cevap tabii
    yok bu aralar trade hack varmış belki ondan soyulmuşsundur. demiş.(Anlıyan anlar anlamayana davul zurna az)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Antor

Ve eklemeyi unuttum sp2 de yüklü olsa 3. şahıslar ki ip no ları genellikle çine çıkıyor uzaktan sana mesaj atabiliyorlar ve reklam programcıkları yollayabiliyorlar yeni formatladığım sp2 entegre edilmiş cd ile kurduğum bir bilgisayarda başıma geldi eğer önlem almak istiyorsan
    Muhtemelen modemin USB modemdir ve o tarz modemlerde firewall yoktur
    Kendine switchli ve firewall'lı bir modem al
    3 programı bilgisayarından eksik etme
    Kaspersky,Ad-Aware,Zone Alarm Freeware Firewall

Zone alarm ın free versiyonunu tavsiye ediyorum PRO ile arasında firewall olarak hiçbir fark yok PRO sunda antivirüs yazılımı var ama kaspersky ile çakışır ama dediğim gibi zone alarm ın free sini kullanırsam hiçbir sorun yaşamazsın

benim de 4 port modem vardı onda arıza çıktı eski modemin zoom usb adsl taktım son günlerde çok fazla virusle uğraşıyorum vede pc deki saat kendi kendine değişiyor mesela şu an Ağustos 21 saat 22 :45

ad- aware iyi ama Spyware Doctor un üstüne tanımam çok kaliteli bir program Spybot Search & Destroy da güzel

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.