Şimdi Ara

------- SenS -------- / Oyun Üzerinden Hack !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SenS oncelikle bu mesajı geç yazdıgım için kusura bakma ama şimdi celallendim senin hack ile ilgili araştırmalarını gördüm ve bunu yazmam lazım....

KE den sonra yani Kohack donemi war dı bi ara elsasa cıkarmıstı o zamanlarda ben her zamanki gibi gece pc acık bırakıp uyudum merchant ta satış yapıordum ve sabah kalktıgımda ne goreyim

anti virus sistemi virus bulmasın mı ????

Knightonline.exe kapanmasın mı ????

Bilgisayarda SP2 yüklüdür ayrıca anti virus bunu bulmuştur

Sizce Bu neden nasıl olur siz orda trade hack yok derken adamlar aşmış gorduklerini kestiriolar

bunu açıklayabilirmisiniz

aynı mesajı size pm attım fakat başka kullanıcılar da okusun istedim !!

• turkçe mealini yaparmısın?
  • tam olarak neresini anlamadın sole açayım ya da okumak mı istemedin anlamak mı istemedin
  • YAV KARDESİM ADAMIN ANLATMAYA ÇALIŞTIĞI.. YANİ BU HACK OLAYINDA ADAMLAR SEN ONLA TRADE YAPSANDA YAPMASANDA... HATTA BİLGİSAYRINDA VİRÜS PROGRAMI OLSA ADAMLAR DİLEDİ GİBİ HACKLİYO DEMEK İSTEMİŞ...
    quote:

Orjinalden alıntı: Eldvin

turkçe mealini yaparmısın?
  • arkadaşım pc ne virüs girmesi normal bi durum bu adsl üzerindende gelmiş olabilir
    veya xtraptan
    ayrıca elsasa nın yaptıgı kohack programının içinde herzaman trojen vardı bunuda unutma.
  • evet kardeş elsasada trjen vardı kardeş
  • quote:

Orjinalden alıntı: ASİ*WİSH

arkadaşım pc ne virüs girmesi normal bi durum bu adsl üzerindende gelmiş olabilir
    veya xtraptan
    ayrıca elsasa nın yaptıgı kohack programının içinde herzaman trojen vardı bunuda unutma.

yoo hayır benim ark kullandı hacklenmedi sanmam onda ole bişi oldugunu....
    üstelik o donemde oldugunu belirtmek istedim ben o an kullandım falan demiorum
  • SenS kişisel ve bulunduğu ve / veya bulunacağı yerle ilgili bir takım sorunlarından dolayı bir süreliğine foruma girememektedir.
  • o zamanlar kohack cok yaygın oldugu için millet kullanmasın die trojan war falan dendi şimdiye kadar hacklenmiş olurdu arkadasım 61 lvl su anda
  • quote:

Orjinalden alıntı: :::bLaCk_PearL:::

quote:

Orjinalden alıntı: ASİ*WİSH

arkadaşım pc ne virüs girmesi normal bi durum bu adsl üzerindende gelmiş olabilir
    veya xtraptan

yoo hayır benim ark kullandı hacklenmedi sanmam onda ole bişi oldugunu....
    üstelik o donemde oldugunu belirtmek istedim ben o an kullandım falan demiorum
    ark kunlandı hacklenmedi ile olmaz bu işler o zamnlar kohacki bende dahil olmak üzere pek çok kişi kunlandıı
  • Belkide arkadaşnın kendisine iyice guzel itemelr yapmasını bekliyorlardır ha?Ben olsam beklerdim zaten girebildigim bir charın sahibini kıllandırmazdım.Neden beklesin derseniz zaten hacten dunyanın parasına sahip olan birisi neden aza tamah etsin ki?
  • quote:

Belkide arkadaşnın kendisine iyice guzel itemelr yapmasını bekliyorlardır ha?Ben olsam beklerdim zaten girebildigim bir charın sahibini kıllandırmazdım.Neden beklesin derseniz zaten hacten dunyanın parasına sahip olan birisi neden aza tamah etsin ki?

çok doğru
  • quote:

Orjinalden alıntı: rotomix

Belkide arkadaşnın kendisine iyice guzel itemelr yapmasını bekliyorlardır ha?Ben olsam beklerdim zaten girebildigim bir charın sahibini kıllandırmazdım.Neden beklesin derseniz zaten hacten dunyanın parasına sahip olan birisi neden aza tamah etsin ki?

Alakaya maydonoz olmuş k.bakma ama..
    Ve arkadaşlar yok bu kullandı yok emmimin olu kullandı hacklenmedi.
    yok öle bişey zaten o dönem 3.5 milyon türk oyuncu knight oynadıgını biliyormuydunuz(zannetmem)
    3.5 milyon türk oyuncunun 1m kohack kullansa hepsinin pc sine girip ID ve şifrelerinimi alacaklar
    hyr tabikide buna ömür yetmez

• quote:

Orjinalden alıntı: :::bLaCk_PearL:::

SenS oncelikle bu mesajı geç yazdıgım için kusura bakma ama şimdi celallendim senin hack ile ilgili araştırmalarını gördüm ve bunu yazmam lazım....

KE den sonra yani Kohack donemi war dı bi ara elsasa cıkarmıstı o zamanlarda ben her zamanki gibi gece pc acık bırakıp uyudum merchant ta satış yapıordum ve sabah kalktıgımda ne goreyim

anti virus sistemi virus bulmasın mı ????

Knightonline.exe kapanmasın mı ????

Bilgisayarda SP2 yüklüdür ayrıca anti virus bunu bulmuştur

Sizce Bu neden nasıl olur siz orda trade hack yok derken adamlar aşmış gorduklerini kestiriolar

bunu açıklayabilirmisiniz

aynı mesajı size pm attım fakat başka kullanıcılar da okusun istedim !!

Muhtemelen çok önceden bulaşmış olan bir virüsü geceye ayarlanmış rutin taramalarından birinde bulmuş ve silmiştir KO da antivirüs ün kasmasından dolayı geçersiz işlem den kapatmıştır
    NOT: Sen her ne kadar rutin taramam yok desende bazılarında standart ayarlıdır eğer sen değiştirmediysen mesela kaspersky cuma günleri gece 3 de tarama yapar...

• Ve eklemeyi unuttum sp2 de yüklü olsa 3. şahıslar ki ip no ları genellikle çine çıkıyor uzaktan sana mesaj atabiliyorlar ve reklam programcıkları yollayabiliyorlar yeni formatladığım sp2 entegre edilmiş cd ile kurduğum bir bilgisayarda başıma geldi eğer önlem almak istiyorsan
    Muhtemelen modemin USB modemdir ve o tarz modemlerde firewall yoktur
    Kendine switchli ve firewall'lı bir modem al
    3 programı bilgisayarından eksik etme
    Kaspersky,Ad-Aware,Zone Alarm Freeware Firewall

Zone alarm ın free versiyonunu tavsiye ediyorum PRO ile arasında firewall olarak hiçbir fark yok PRO sunda antivirüs yazılımı var ama kaspersky ile çakışır ama dediğim gibi zone alarm ın free sini kullanırsam hiçbir sorun yaşamazsın
  • Şu anda Trade Hack kesinlikle VAR !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InTheEnd -- 10 Kasım 2006; 7:03:13 >
  • ona lafımız yok zaten var da trojan yok olabilir kohack de
  • Evet Beyler Haklı sonuna kadar ondan diyorumki morodonda merchant kurucaksanız veya dolasacaksanız townda cıkarın üstünü elinizdeki itemi ohh :D cıplak cıplak dolasın
  • quote:

Orjinalden alıntı: magicikan_cem

Evet Beyler Haklı sonuna kadar ondan diyorumki morodonda merchant kurucaksanız veya dolasacaksanız townda cıkarın üstünü elinizdeki itemi ohh :D cıplak cıplak dolasın

ya pazra koydukların guzelse adamın dıkkatını cekerse onlar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.