Şimdi Ara

Şenol Güneş vs Fatih Terim (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
0
Favori
4.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ratumix

Şenol Güneş, Fatih Terim'i çiğ çiğ yer.
    Yapma yav? Dikkat etsin de boğazında kalmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GANN1CUS

Başarı ile karşılaştırılamaz ikisi, büyük fark var. Bu konuya fatih hocam şampiyonluk ile cevap verir.

https://twitter.com/ntvspor/status/943965803577307136
  • quote:

Orijinalden alıntı: sKjaer

Yani başarı konusunda ortada zaten yarış bile olamaz o ayrı bir konu.

En başta dediğim gibi ben bunların kıyaslanabileceğini düşünmüyorum, çok farklı şartlarda geldiler, çok farklı şartlarda yarıştılar.

Kadro kalitesi olmasa gelmezdi derken, GS geçen sene 4. sıradayken çağrılsa gelir miydi? (Çağrıldı mı bilmiyorum) Ama şu bir gerçek ki FT milli takımda çok ezildi, çok yuhalandı, ttlerden düşmedi, bundan sonra şampiyon olamayacağını göre göre asla gelmezdi, GS bu sene 9. haftadan itibaren doğal favori olarak görüldü, ilk devre sonu da bu devam ediyordu, ben bunu büyük bir etken görüyorum. FT ile Aykut'u karşılaştıramayız dediğim noktalardan birisi Aykut küçük takım hocalığı yapabiliyor, Şenol da yapabiliyor, yani üçü arasında çok ayrılan noktalar var hiçbirine haksızlık yapmamak adına bence karşılaştırmaya sokmaktansa hepsi kendi şartlarında başarılıdır deyip geçmek lazım. Şimdi oturup 2011'de şampiyon olmak mı zor 2018'de olmak mı zor bunu konuşmak komik olacağından bence orta noktayı bulalım, biri diğerinden iyi demeyelim, başarılara bakıldığındaysa FT birinci tabii diğer ikisi kapışabilir.

Alıntıları Göster
    Hocam sizin söylediğiniz nokta antrenörlük beceresi yetenekleri, o konuda tabi ki birbirlerine göre farklılıkları ve belki de üstünlükleri vardır. Futbolcular içinde bunlar geçerli, yetenekli becerikli olup başarısız kariyerlere veya istikrarsız kariyerlere sahip futbolcularda var.

Bence konuda genel olarak aynı fikirdeyiz,
  • quote:

Orijinalden alıntı: sKjaer

Biraz geç olucak ama yaşla başarının alakası varsa Aykut 45 yaşında başarı alırken Şenol 70'ine merdiven dayamışken ilk şampiyonluğunu aldı, bu demek değil ki aralarında çok fark var.

TD kapıştırmalarınız saçma. FT Avrupa üçüncüsü olurken kadro kalitesi Avrupa klasmanının altındaydı buna rağmen üçüncü oldu, ŞG Dünya üçüncüsü olurken çok iyi oturmuş bir kadro vardı yine ordaki oyuncular UEFA'yı aldı. ŞG'nin zaferi daha büyük değildir.

Yine GS 4 yıl şampiyon olurken o efsane kadro vardı, ligi domine ediyordu, burda da FT'ye vermek bütün krediyi yanlıştır.

Ancak Aykut Kocaman'a geldiğimizde, Fenerbahçe kadrosu avrupanın çok altındayken Uefa yarı finale gittik.
    Konya denen takımla bir sene 3. oldu avrupaya gitti, bir sene ZTK aldı üstüne Süper kupyı aldı küçük bir takımla da başarılara imza attı. FT Normal modda oynayıp 8 lik başarı almıştır, ŞG easy modda 10'luk başarı(Beşiktaş başarıları da aynı şekilde) Aykut Konya ve şu anki Fener düşünüldüğünde hard modda oynayıp 7'lik başarı almıştır.

Bu bağlamda karşılaştırma kolay değil. Ama soru şu, şu an da yer değiştirse hepsi, FT fenere, Aykut BJKye Şenol GS'ye ne olurdu, işte bu sorumuzu cevaplar. Benim gözümde Aykut kısıtlı imkanlarla kendini kanıtlayan hocadır, FT takım iyi durumda olmasa gelmezdi bile, keza Şenol da Bilic'in sistemine ve Türkiye klasmanında 3-4 gömlek üstün bir takıma oturdu. Avrupada başarılarınaysa laf yok.

Alıntıları Göster
    kocaman'ın konya da yaptıkları çok büyük başarılar yeterince hakkı verilmiyor o kadro kümeye oynayacak bi kadroyken 3. yaptı tr kupasını aldı avrupa'ya gitti kocaman'ın hatası o takımı bırakıp fb'ye gelmeseydi tüm emeklerini hiç etti fb'ye gelerek konya'da devam etmeliydi bu sene de en kötü kadro fb'eydi bilen bilir bilir ben kocaman'ı severim oynattığı oyunu sevmem ama kendisini severim başarılıdır ii hocadır bu sene fb taraftar olarak en az destek alan takımdı kadroları da bizden de bjk'den de ts'den de başaktan'da kötüydü 2.lik baya baya bi başarıdır fb için umarım kocaman'ı gönderirsiniz fb taraftarın tam destek bu konu da :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: taııbuv

kocaman'ın konya da yaptıkları çok büyük başarılar yeterince hakkı verilmiyor o kadro kümeye oynayacak bi kadroyken 3. yaptı tr kupasını aldı avrupa'ya gitti kocaman'ın hatası o takımı bırakıp fb'ye gelmeseydi tüm emeklerini hiç etti fb'ye gelerek konya'da devam etmeliydi bu sene de en kötü kadro fb'eydi bilen bilir bilir ben kocaman'ı severim oynattığı oyunu sevmem ama kendisini severim başarılıdır ii hocadır bu sene fb taraftar olarak en az destek alan takımdı kadroları da bizden de bjk'den de ts'den de başaktan'da kötüydü 2.lik baya baya bi başarıdır fb için umarım kocaman'ı gönderirsiniz fb taraftarın tam destek bu konu da :D

Alıntıları Göster
    Taraftar olarak Fener taraftarı GS&BJK tarafarı gibi, en kötü dönemlerinde bile karaları giymek yerine antrenörlerine sahip çıksa böyle olmazdı zaten Fenerbahçe, şu an herkes diyor, seyircisine RAĞMEN 2. olmaya çalışıyor Fenerbahçe takımı. 13km koşan oyuncu var, bilmem hiç 2 saatte 13km koşanınız var mı, sporcu için bile bu çok büyük efordur, kramplar girdi hepsine maç sonu, ama bizim taraftar yuhalıyor takımı inanabiliyor musunuz? Rakip oyuncunun ismini bağırıyorlar.

Konya'yı bırakıp gelmesi hususunda ise: Aykut KOCAMAN Fenerbahçe'nin en zor zamnlarında yanında olmuştur, kim olsa 3 temmuz dönemini yaşamaz bırakır gider zirâ birçok oyuncumuz da öyle yaptı. Oyun değil yani gerçekten hapislere girdi insanlar, antrenörün baskısını düşünün adam neler yaşadı. Şimdi her zaman ilk 2'ye oynayan Fenerbahçe 4.lük 3.lük yarışı vermiş, Aykut Kocaman çok sevildiği sayıldığı, herkesin desteğini aldığı Konyaspor tesislerinden çıkıyor, yine yuhalanacağı, ezileceği takıma dönüyor en azından 4 yıl sonra bir kupa görür takım, eski haline döndürürüm diye. Kadro kalitemiz Trabzonla kapışıyor ki Forvet+Ortasaha konusunda kesinlikle bizden iyi olduklarını düşünüyorum.(Dirar+atıf+fernandao+m.topal bunlarla 2. olan takım...)

Ama işte bazıları 5-0 yenilir seyricisini tribüne çağırıp alkışlar.
    Bazısı östersuds yaşar ona rağmen her maç 50 bin gelir vefakardır.
    Bazıları ise 4 yıllık kinleri yüzünden takımı yalnız bırakır, giderse de bir gol yiyince ıslıklar hem de dakika 80 maç 1-1 en çok destek gerektiği dakikalarda.

Burdan çok kaybetti Fenerbahçe işte.

Seyirci konusuna ithafen şunu şuraya da bırakalım.

Şenol Güneş vs Fatih Terim
  • sKjaer kullanıcısına yanıt
    Taraftar sayısında 2.yiz bol keseden sallamak kolay

https://www.transfermarkt.com.tr/super-lig/besucherzahlen/wettbewerb/TR1/saison_id/2017

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be4die

Taraftar sayısında 2.yiz bol keseden sallamak kolay

https://www.transfermarkt.com.tr/super-lig/besucherzahlen/wettbewerb/TR1/saison_id/2017
    Herkes transfermarkt verileri veriyor ancak ben maçlara giden ya da izleyen biri olarak niye hep 15-20 bin hatırlıyorum? 3 büyük maçta 50 bine oynadık diye de bu kadar yükseleceğini zannetmiyorum, bu sene vodafone park'ın da 27 bin olduğuna kimse inandıramaz beni.

Ayrıca sallamak falan terbiyesizlik yapmayın, işim gücüm yok insanları mı kandıracağım? Sitenin güvenilirliğine mi inanayım gözlerime mi? Boş oluyor işte stad!
    Boş keseden sallamak deyimdir sallamak diye hakaret etmedim.

En basitinden Bursa maçına bakın taraftar 90dk destek verdi ve rahat 35k kişi vardık statta

• quote:

Boş keseden sallamak deyimdir sallamak diye hakaret etmedim.

En basitinden Bursa maçına bakın taraftar 90dk destek verdi ve rahat 35k kişi vardık statta
    Burda hakaret olan deyimin kendisi değil, karşındaki insanı yalancılıkla suçlaman, gördüğümü söylüyorum, belki yanlış görmüşümdür her maç 30 bin vardır o zaman da etkisiz taraftar derim, benim demek istediğim nokta taraftarın etkisizliği bu bariz iken yalancılıkla suçlamanız yanlış.

Bursa maçında taraftar 70 dakika aralıklarla destek verdi, 68'de gol yedikten sonra takımı ıslıkladılar, Volkan hata yaptı özür diledi yine ıslıklar sürdü, Moussa gol attı, orada savaşan takımı değil Moussa'nın ismi bağrıldı, bir de kısmen Valbuena. Sonuç olarak maçta oyuncularımız varını yoğunu ortaya koydu maç sonu tribüne çağrılan Moussa idi bu oyuncularımıza büyük bir ayıp ben bundan bahsediyorum. Sahip çıkmıyoruz oyuncularımıza, biz de istersiz sol kanatta Marcelo olsun, ama H. Ali var elimizde, niye bu adam eziliyor arkadaş? Rakip Caner Erkin gibi birini aldı ne olduğunu söylemiyorum, ama sahip çıkıyorlar, bizim H. Ali belki çok iş yapamıyor ama kaç maçtır maçın adamı oluyor, varını yoğunu koyuyor yine en kötü oyuncumuz deniyor, takımı geri çekiyor taraftarımız, benim stemim buna, en zayıf taraftar bizde bunu kabul etmemiz lazım. O sayılar gerçek ise 27binlik Beşiktaş seyircisi 33bin fenerliyi ezip geçiyor demektir, bu da ayrı acı olur, ama hiç zannetmiyorum bir şeyler vardır.
    Neyse kusura bakma hocam o zaman

Islık konusunda haklısın. taraftarın etkisiz olmasının sebebi ise aziz yıldırım dir.Agfbyi yerleştirdi önce sonra da taraftarı küstürdü taraftarımız eskisi gibi doğal olarak kenetlenemiyor Ali Koç gelmeden de olmaz.

• quote:

Neyse kusura bakma hocam o zaman

Islık konusunda haklısın. taraftarın etkisiz olmasının sebebi ise aziz yıldırım dir.Agfbyi yerleştirdi önce sonra da taraftarı küstürdü taraftarımız eskisi gibi doğal olarak kenetlenemiyor Ali Koç gelmeden de olmaz.
    Tamamdır hocam sorun yok.

Aziz kalırsa tribünlere seneye sadece akrabalarını sokar, ben her türlü Ali Koç'un geleceğine inanıyorum, 2 senedir tribünlerimiz rezil, çekirdekçiler oturuyor gol atınca oley gol yiyince ıslık, inşallah seneye düzlüğe çıkacağız. :) Hadi eyvallah.
  • Artık şerefli 3.cülükler bile alamıyorsunuz 😂

• Sanirim en efsane konu bu olmus. Konuyu acan arkadas kendini banlatsa kimse bisey demez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şenol Güneş vs Fatih Terim
  • A.C Milan vs FC Seoul

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manchester is Red -- 7 Mayıs 2018; 20:24:42 >
  • Niye uplayamadın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jason Momoa -- 7 Mayıs 2018; 20:36:1 >
  • herkes aklını başına alsın gelmiş gençmiş en iyisi fatih terimdir. Normalde kaale almadıgımız ınsanlar bizimle aşık atar olmuş. bu aslında bizim ayıbımız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Efsane konu. Mesaj atan bütün Beşiktaşlılar kimin ne olduğunu iyi anlamıştır. Foruma girmeyi bırak, insan içine çıkacak yüzleri yok gelip burada ahkam kesiyorlar. Şerefli dördüncüler sizi.
  • Be4die kullanıcısına yanıt
    Diğer arkadaşımız doğru söylemiş. Bu veriler gerçekçi değil ki zaten oynanan maçların tamamını almamışlar.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.