Şimdi Ara

Şenol Güneş Seneye Bırakacak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Size bir türlü anlatamadığımız mevzu şu siz sürekli kötüye bakıyorsunuz ama sürekli ve eziklik psikolojisi var çoğunuzda.Yahu arkadaş Gs-Fb maçını örnek vereyim çok hassassın ya Gs-Fb maçında Gs bariz bir şekilde üstün oynadı ama gitti Fb tek pozisyonda gol attı şimdi bunu yorumlarken ne demek lazım Advocat süper antrenor falan mı?Siz bunu ayıramıyorsunuz işte skor taraftarlığı yapmayın Şenol Güneş bile kendisini bu kadar bağnaz savunmuyor yendiği maçtan sonra bile çıkıp çok büyük hatalarımız,eksiklerimiz oldu diyebiliyor.Siz abarta abarta bitiremezsiniz ama şansa gol girse bile.

Gs derbi maçlarında şunu yapmış bunu yapmış dedin ya o Gs seni evinde bir yarıda 2-0 yaptı şimdi sormazlar mı adama 2. VE 3. 1 puan bile vermemişken seni evinden nasıl bu duruma soktu diye?Ama siz hep işin Şenol GÜneş tarafına bakıyorsunuz.Şenol Güneş Süper Kupa'da penaltı kaybetmiş bir takımın başında Lyon maçında soruyorlar takıma penaltı çalıştırdınız mı?Cevap hayır.Bu tamamen AMATÖRLÜKTÜR.

Ayrıca Mitrovic ve Tosic'in kaçırma ihtimalini mi düşünecekti diyerek ona hakaret ediyorsun farkında değilsin.Bunu düşünemeyen kişi futbol konuşmasın

• Lord Joker. kullanıcısına yanıt
    Özür dileyerek söylüyorum harbiden neyse sen anladin. Noldu vitor sampiyon yapamazsa daha foruma yazmayacaktin ugramaycaktin ? Banlattin kendini noldu geri döndün ?

Seni muhatap alip cevap vermek bile yanlis erkek adam yazdıklarının arkasinda durur. Fake hesap acip dolasmaz darkwarrior. Tükürdüğünü yutmaz.

Belki bayandirsin bu yazdiklarimi ciddiye almayin o zaman özür diliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tosic 7. Mitrovic 8. Penaltiyi kacirdi. Rakip teknik direktoru de elestir 7. Penaltiyi atan kacirdi 8. Atabilen varken niye 7. Kullanmadi diye. Boyle bir mantik var mi ya. Antremanda penalti calistirsan ne ? Ayni seymi antremanda penalti atmayla 120 dk o efordan sonra penalti atmak. Eziklik psikolojisiymis. Cidden nasil bir mantik bu. Actigin konulara biraz baktim sezon basi baskana sallamissin. Gecen seneden cok daha kotu takim oldugumuzu iddia etmissin. Sampiyonlar ligi de bu takim elek olur demissin. Sampiyon olamaz ben buyuk dusunuyorum baskanda bendeki vizyon yok demissin. Mayis ayinda birden kadro harika oldu. Realle falan cekisecek bir kdromuz var ama hoca frenliyor diyorsun. Buyuk vizyonunla soylesene hangi teknik direktoru getirelim. Senol gunes prangasindan kurtulalim..sam ligi sampiyonu oluruz boylelikle. Hep kotuyle kıyasladığımızi iddia ediyorsun madem. Mesela fb zicoyla tarihinin en iyi sezonunu gecirip adami kovdu. Gs en iyi zamanini gecirip luceskuyu kovdu zamaninda. Muthis vizyon degil mi? Bayern baskani diyorki ben almanya ligi sampiyonlugunu sampiyonlar ligi sampiyonluguna tercih ederim. Bizim vizyonlu arkadasimiz icin lig sampiyonlugu onemli degil sampiyonlar ligi sampiyonu olacak hoca bulmaliyiz. Del bosgue falan geldi mesela o kupayi kazanmis destan yazdik. Ust uste 2 sampiyonluk ne ki?

• Şenol güneş şansıyla şampiyon oluyosak, ben razıyım böyle göze hoş futbol oynuyarak şenol güneş şansına.
    Umarım kendi gitmek istiyecegi, zamana kadar kalır çünkü, nezaman gitcegini zaten şenol güneş bilir.
  • Oksijen israfı...

Benfica deplasmanına koy Feneri 3-4 yesin sonra Talisca 1 frikik atsın maç 4-1 bitsin.
    Napoli ile 2 maç yaptık 4 puan aldık.

Yani neyse yazmaya gerek yok.
    Komik...

3.lük aşıkları başka kapıya.
    Şenol Güneş büyük hoca, kazanan bir hoca ve de iyi karakterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: largo21

Ben katılmıyorum.Nasıl ki Feda sezonunda Samet Aybaba geldi sonrasında Bilic sonra da Şenol Hoca hepsi bir süreçti ve bence yönetimin en büyük başarısı da teknik direktör seçimiydi.Yani bence hepsi geldi misyonunu tamamladı gitti.Bence Şenol Hoca misyonunu tamamlamak üzere bu seneki Avrupa maçları ve derbileri incleyelim tek tek bakalım Şenol Güneş Büyük maçlarda nasıl

1. Benfica maçı tamamen Talisca'nın becerisi.
    2.Napoli maçı adamlar neler kaçırdı bir hatırlayın ve attığımız gol ofsayt
    3.Kiev maçı evimizde oynuyoruz adamları ezmemiz lazım 1-1
    4.Benfica maçı yine yanlış 11le çıktı 3-0 oldu ikinci yarının başı mitroğlu %100 karşı karışıya kaçırdı.Şimdi soruyorum 4-0 olsa ne olacaktı?
    5.Napoli maçı adamlar tek kale maç oynadı.
    6.Kiev maçı takım tarihinin en önemli maçına çıkıyor ama biz frene basıyor sahada Necip var ve Şenol Güneş inanılmaz gergin
    7.Ts maçı 3-3 olmuş hemen Necip'i aldı ve skora yattı.Atibanın golü tamamen kurgu dışıydı.Şenol Hocanın kurgusu maçı kitlemek üzereneydi.
    8.Fb maçı deplasman 1 tane şutumuz yok 1
    9.Gs maçı yine yanlış 11le çıktı 2-0 dan 2-2 zor yaptık.
    10.Fb kupa maçı takımı sakinleştireceğine herkesten çok o kendini kaybetti.
    11.Lyon maçı maç penaltılara gidiyor çıkan isim Oğuzhan(en iyi penaltıcın) İnler kenarda onu almıyor Beck'i alıyor falan.BU tamamen o seviyeler için amatörlük

Şimdi gelip de hep mi şans falan diyecekler.Hayır elbette arkasında bir çalışma var ama şu maçlar tekrar oynansa %90'nı kaybederdik.Şenol Güneş maalesef çok iyi bir öğretmen çok iyi bir insan olabilir ama Beşiktaş'ın hedefi artık Uefa kupasını almak olacaksa bu sene gösterdi ki Şenol Güneş bizi o seviyeye çıkaracak kişi değil.Nasıl ki Samet Hocadan sonra gelip Bilic bir seviye atlattıysa Nasıl ki Bilic'ten sonra gelip Lig bazında takımı seviye atlattıysa Bence ya Şenol Güneş'e 3-4 sene sabredilecek oranın seviyesine gelmesi umulacak ya da bize yeniden seviye atlatacak bir hoca gelecek.Maalesef şuan yapılan Ergin Ataman'dan Obradovic başarısı beklemek

1) Benfica maçında galibiyeti hak eden bizdik.Topu biz oynadık.Şans diyorsan Benfica'nın şansı vardı o gün.

2)Napoli bizden güçlü takım.Kendi evinde tabiki o kadar pozisyona girecek.Real Madrid'e bile bir çok pozisyona girdiler.Ayrıca 2 penaltı kazandılar.2'si de verilmeyebilirdi.Ofsayt golü bunlara say.

3)Kiev maçında adamları 60 dk zaten ezdik.Quaresma'nın bencil günüydü.Bir duran top golü buldular berabere kaldık.

4)Yanlış 11 ne demek.Maçın o şekil gideceği bellimiydi.Birazdan geleceğimiz Gs maçına da yanlış 11'le çıktı demişsin o maçta Gökhan İnler'le başlamıştı.Yani Gökhan İnler'le başlayınca da yanlış başlamayınca da.

5)Tekrarlıyorum Napoli bizden güçlü takım.Haldır huldur saldıramazsın.Böyle oynanır.Bu kadar oynanır.Adamın elinde Pique'mi var pozisyon vermesin.

6)Kiev maçı hava eksi bilmem kaç derece.Soğuğa alışamadan gol yedik.Sonra maça ısındık gol geliyorken o talihsiz olay oldu.Sonrası klasik Beşiktaş.Genlerimizde var kırılmak.Şenol Güneş değil kim olursa olsun o yaşanırdı.

7)İyi ki Ts maçında sen ve senin gibi düşünenler teknik direktör değildi.Yoksa 4-3 verirdik.Maç 3-3'e gelmiş eforlu maç olmuş.Peşinde Lyon maçı var.İkinciden bilmem kaç puan öndesin.Sen Ts deplasmanına belki de mağlubiyet yazmıştın beraberlik kötü sonuç değildi ve ekstra golle maçı kazandık.

8)Fb maçı tepki maçıydı.Maç gününe tepki olarak Şenol Hoca takımı çekti ve alın size derbi dedi.Eminim ben tepki olduğuna.

9)Buna madde 4'te değinmiştik.Gökhan İnler başlasa da yanlış başlamasa da.Sana göre gol yenen her takım yanlış.Ama oyuncular aynı.

10)Yine klasik Beşiktaş.Genler devreye girdi.Yine aynı şeyi söyleyeceğim.Bunları Bilic zamanında da yaşadık daha önce de.Yok yani buna çözüm bulamadık , bulamayacağız.O gün Guardiola da olsa o olacaktı.

11)Oğuzhan yorgunluktan nefes alamıyor her topu eziyordu.Mecbur kaldı çıkarmaya.Yorulan adam çıkar oyundan bu kadar basit.Sanki dk 118'de çıkardı. (Oğuzhan bu sene lig maçında ve süper kupada penaltı kaçırdı).Beck girerken ben de kızdım ama şaşırtıcı şekilde iyi oynadı.Gökhan İnler'i unut o bu takıma olmadı, olmayacak.Şampiyon Leicester kadrosunda süre alamadı bu adam bir sene.

Şenol Hoca'yı yedirmeyiz.Yabancı teknik direktörlerin olayı ortada.Türkiye'ye alışana kadar medya , taraftar baskısından gidiyorlar.Yabanci teknik adam gelir burda Atiba-Oğuzhan-Talisca oynatmaz.Atiba-Necip-Talisca oynatır.Türkiye ligini anlamaz bilmez.Yabancı teknik adam gelirse Şenol Güneş'i eleştirdiğin günler için ağlarsın.Türk teknik adam varsa Şenol Hoca'dan iyi bildiğin getirelim.

Kısaca Şenol Güneş'i kimseye yedirmem.Emekli olana kadar burda inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkliburak92 -- 30 Nisan 2017; 2:39:28 >

• froce1903 kullanıcısına yanıt
    3.yıldız heyecanından hep bunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: yenerbalcı

Ben adamın damarındaki kanı bilirim

1 - Şenol Güneş rekor peşinde
    2 - Beşiktaş Şenol Güneşle ne zaman şampiyon olmazsa o zaman gidecek seneye de şampiyon olacağımıza göre seneye de kalacak

Olamayacaksınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coobain -- 30 Nisan 2017; 3:2:57 >
  • froce1903 kullanıcısına yanıt
    Antremanda penaltı çalışsan mı ne?Saçma saçma konuşmayın 120 dakika efordan sonraymış.Adamların penaltılarını izledin mi?Stoperi 90a taktı.Bu takımda bak çok net söylüyorum Tolga Zenginle kapışır Mitrovic'in ayakları kör müsünüz?Adam defansta top ayağına gelince bile stres yapıyor çünkü güvenmiyor.Şenol Hoca büyük hoca olsa Beck'i soktu ya işte o soktuğu adam atardı.Q7 çıkmış Oğuzhan çıkmış hala Şenol Hoca bu iş penaltılara kalırsa kim atacak diye düşünmüyor.Bu amatörlüktür başka bir şey değil.

Bir de şu yazdığına ne cevap vereyim gerçekten bilemiyorum güleyim mi ağlayayım mı?

Hep kotuyle kıyasladığımızi iddia ediyorsun madem. Mesela fb zicoyla tarihinin en iyi sezonunu gecirip adami kovdu. Gs en iyi zamanini gecirip luceskuyu kovdu zamaninda. Muthis vizyon degil mi?

Bu mu iyiyi kıyaslamak?Kimlerle konuşuyoruz anlamıyorum ki

• bjkliburak92 B kullanıcısına yanıt
    Vay be her şeyin bahanesi var.Şenol Güneş 1 defa hata yapmaz peygamberdir kendisi.

Şenol Güneş Seneye Bırakacak

• ALAYINA ŞENOL GÜNEŞ
  • Fikret bıraktığında Şenol'da gidecek bakın görün 2 side yönetimde olduğu sürece Beşiktaş'ta devam ederler herhangi bir engel yok çünkü
  • Hala penalti diyor. Sanirsin adam mitrovice ilk penaltiyi attirdi. Adamin sectigi 5 oyuncu atti. Seri penaltilarda kim gitmek isterse o gider. 6. Penaltiyi da attik. Kullanmayan fabri tosic mitrovic gokhan beck kaldi. Gokhan atmak istememis. Kaldi 4 alternatif. Kaleci zaten genelde en son atar. Ne kaldi. Beck ilk penaltiyi atmadi diye mi konusuyorsun. Beck atmak istese ben atacam der atardi. Yok su macda su oynamis bu macta bu oynamis surda sunu almamis burda bunu almamis. O dediklerini yapsa daha iyi olacagini nerden biliyorsun. Kotu orneklerle gelme demissinde senin istedigin seyin iyi ornegi yok. Basarili bir hoca bize yetmiyor diye gonderip yeni teknik adamla basarili olan takim hatitlamiyorum ben. Real bile mesela capelloyu sonra schusteri yolladi sonraki sezonlarda kac yil sampiyon olamadi. Takim 2 yildir sampiyon oluyor avrupada tarihinin en iyi puanini toplamis beyfendi daha iyisini ariyor. Bir git isine ya.

• Net birşey söylüyorum.Sen Beşiktaş'lı olduğuna emin misin ? O küfürü ben evde ettim.Sen ettin mi bilmiyorum.Şenol Güneş edince de daha da mutlu oldum.Gidip kafa atmasını bile istedim içimden.Hepimiz hayatın içinden adamlarız.He Şenol Hoca'nın muhafazakar bir karakteri olsaydı , dindar bir görüntü vermiş olsaydı ve bu küfürü etseydi kızardım.

Simon Kjaer olayının videolarla ne olduğu ispatlandı.Onun için yorum yapmayacağım.

• bjkliburak92 B kullanıcısına yanıt
    ooo sen daha çocuksun belli.Sen ben taraftarım onlar profesyonel o yüzden milyon euro alıyorlar.Yok kafa atacakmış falan.Her kızdığında kafa atacaksa bu takım kümeye düşer.Vizyonun buysa sana Şenol Güneş bile fazla.Yılmaz Vural bile yeter sana.Kjaer olayı da hiç kendimizi kandırmayalım yakışmamıştır.Sen koskoca Şenol Güneşsin rakip takım oyuncusuyla işin yok.Yok Rvpye bir şey söylüyormuş da Kjaer gelmiş de falan.Beşiktaş Teknik direktörü bu durumlara düşmemeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: largo21

ooo sen daha çocuksun belli.Sen ben taraftarım onlar profesyonel o yüzden milyon euro alıyorlar.Yok kafa atacakmış falan.Her kızdığında kafa atacaksa bu takım kümeye düşer.Vizyonun buysa sana Şenol Güneş bile fazla.Yılmaz Vural bile yeter sana.Kjaer olayı da hiç kendimizi kandırmayalım yakışmamıştır.Sen koskoca Şenol Güneşsin rakip takım oyuncusuyla işin yok.Yok Rvpye bir şey söylüyormuş da Kjaer gelmiş de falan.Beşiktaş Teknik direktörü bu durumlara düşmemeli.

Yav ne çocuğu.25 yaşında adamım.Bunlar robot değil duyguları var.Insan bunlar insan.Tosic'inki yanlıştı mesela.Tabiki Şenol Güneş'in hataları olmuştur.Haşa ilah değil bu adam.Ama minimum seviyede olmuştur.Sorumu tekrarlıyorum.Yabancı hocaların Turkiye'deki hali ortadayken , Türkiye'de Şenol Hoca'dan iyisi yokken önerin kimdir.Kimi getirelim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkliburak92 -- 30 Nisan 2017; 11:1:11 >

• Konuya bak şaka gibi, hatasız teknik direktör arıyorlar.

• Şenol güneş'i eleştiren futbol özürlülerine cevap vermeyin boşuna. Gram futbol zekası olmayan adamlara laf anlatmaya çalışıyorsunuz.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.