Şimdi Ara

Şenol Güneş'in Yardımcısı Tümer Metin (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: neuro

quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Yardımcılık olayını neden isimli kariyerli birine emanet etme çabanız var ? Şenol Güneş gibi tecrübeli kurt antrenör en rahat edeceği adamı bulur yanına koyar, bazen isimli kariyerli bir yardımcı sorun yaratabilir.

Yardımcı hocanın Şenol Güneş'ten sonra takımın başına geçme ihitmali var çünkü.

Böyle bir isim Şenol Güneş'in gidişini hızlandırır yada sorunlar çıkartırsa takımınız için daha kötü olur.

En büyük örnek Daum ve Aykut Kocaman sanırım, hatta o dönem aralarındaki sorunlar Fenerbahçe'ye sıkıntı yaşatmıştı.
  • Tümer mi ?

Burak'ı da alın
  • Deli İbo gelsin. Disiplinli, özverili adam. Zaten o görev için gerekli şeyler.
  • Tümer'i çok severdim. O dönemlerde Sergen ve Tümer en sevdiğim oyunculardı. Şahsen ben Beşiktaş'ta görmek isterim tekrardan.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: neuro

quote:

Yardımcılık olayını neden isimli kariyerli birine emanet etme çabanız var ? Şenol Güneş gibi tecrübeli kurt antrenör en rahat edeceği adamı bulur yanına koyar, bazen isimli kariyerli bir yardımcı sorun yaratabilir.

Yardımcı hocanın Şenol Güneş'ten sonra takımın başına geçme ihitmali var çünkü.

Böyle bir isim Şenol Güneş'in gidişini hızlandırır yada sorunlar çıkartırsa takımınız için daha kötü olur.

En büyük örnek Daum ve Aykut Kocaman sanırım, hatta o dönem aralarındaki sorunlar Fenerbahçe'ye sıkıntı yaşatmıştı.

Bunun dünyada bir çok örneği var. Barcelona'da çok oluyor mesela. Hatta Türkiye'de de var. Derval Denizli Piyontek Terim gibi...

Kötü örnekleri olması kötü bir tercih olduğunu göstermez.

Bu seçim yapılırken elbette Şenol Güneşin de fikri alınır. Ona göre yardımcı seçilir. İki adamda düzgün olduktan sonra sorun çıkacağını sanmıyorum.

Şenol Güneş gittikten sonra şartlar her şeye müsait olmayabilir. Şenol Güneş'in yardımcısının da bir seçenek olarak masada olması sıkıntı değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -davaro-

Ya bu aralar Beşiktaşlılar neden bu kadar değişti

Burak Yılmaz'ı isteyenler(az bir kesim de olsa var)

şimdi de Tümer Metin gelsin diyonuz. Siz değilmisiniz bu adama pembe teskere bestesini yapan

alın bir resim

Şenol Güneş'in Yardımcısı Tümer Metin

Hadi diyelim bizimki olması muhtemel şeyler yada olmayacak şeyler başkanınızın Aykut için gelemez diyipte şimdi hoca yapması için ne diyorsun :)))
  • Aziz Yıldırım'ı savuncak değilim, onun yüzünden takımı desteklemiyorum zaten
    @kaptankaa06
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptankaa06

quote:

şimdi de Tümer Metin gelsin diyonuz. Siz değilmisiniz bu adama pembe teskere bestesini yapan

alın bir resim

Hadi diyelim bizimki olması muhtemel şeyler yada olmayacak şeyler başkanınızın Aykut için gelemez diyipte şimdi hoca yapması için ne diyorsun :)))

Bunlar işi abartıp aykut gitti diye kurban bile kesmişlerdi. Bu sefer deve adasalar bile nafile.

• quote:

Aziz Yıldırım'ı savuncak değilim, onun yüzünden takımı desteklemiyorum zaten
    @kaptankaa06

o zaman tam zamanı işte Beşiktaş forumunda da dolaşıyorsun vakit bu vakit gel doğru yolu bul :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: proteo

quote:

quote:

alın bir resim

Bunlar işi abartıp aykut gitti diye kurban bile kesmişlerdi. Bu sefer deve adasalar bile nafile.

• quote:

quote:

@kaptankaa06

o zaman tam zamanı işte Beşiktaş forumunda da dolaşıyorsun vakit bu vakit gel doğru yolu bul :)

yok böyle iyi

ama sizin taliscayı alsak fena olmaz ha, ligin kralı o bence
  • quote:

quote:

quote:

@kaptankaa06

yok böyle iyi

ama sizin taliscayı alsak fena olmaz ha, ligin kralı o bence

dur bakalım bizde kalacağı bile şüpheliyken man utd yüzünden. size gelmesini geçelim :)
  • bu arada Tümer bizdeyken Bjk'ye kupa maçında 1 gol atmıştı sanırım

eğer yanılmıyosam da golü attıktan sonra korner direğini tekmelemişti sevinçten

bu golü bulabilen var mı?
  • evet yukarıda yazdıgım mac bu galiba bakın linki
    http://www.mackolik.com/Mac/163613/Fenerbahce-Besiktas

bu golü bulabilen var mı acaba dogru mu hatırlıyom, sevinçten direğe tekme atmıştı
  • önce burak sonra tümer sırada kim var.
  • Aklıma ilk geleni yazıyorum!
    Pembe Tezkereee Pembe Tezkereeee TÜMER METİN'e PEMBE TEZKEREEEEE!!
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.