Şimdi Ara

ŞENOL GÜNEŞ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha ne denilebilir? YAZIKLAR OLSUN ALLAH KAHRETSİN BE. Sana da müridlerine de allah kahretsin. Defol git be!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 3-0 yenerken şenol mu yedi golü? 3 gol atan da aynı takım yiyen de aynı takım saçmalamayın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • şampiyonluk iddiası bitti onu boşver 3-0 dan maç dönüyor hala bu adamı savunan varsa bir şey demiyorum
  • 3-0 dan oraya 2.kümeden bir takım koysan kendi sahasında maçı vermezdi ya inanılır gibi değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: abivos

3-0 dan oraya 2.kümeden bir takım koysan kendi sahasında maçı vermezdi ya inanılır gibi değil
    Tam bir rezalet
    gs 2-0 dan
    bjk 3-0 dan döndü
    bu da ilginç bir olay ikisi de farka gidebilecekken üstelik.
  • çöp fener bile 3 tane attı Şenol Güneş geçen maçta kafadan yaralanmıştı şimdi beyin den aklı gitti

• hoca moca değil ya koca kaç yıllık hocalık yapıyorsun 40 dk prese boğdun seyirciyle ok ama. zaten takımın yaşlı 2.yarı pili bitti benim anlamadığım gençlerin bile bitti dorukhan , güvenin bile bunları hiç mi düşünmüyorsun takımın adım atacak hali kalmadı fenerbahçe ise tam tersi zaten fener iy hiç oynamadı ki güçleri 2 yarıya kaldı. daha bunları bilmiyor bizim büyük takım hocaları ya hep boş
  • Aynı haltı yıllar önce Fenerbahçe Trabzonspor maçında yemiştir 2-0 dan 2-3 yenilmiştir demekmiş tarih tekerrürden ibadettir cümlesi gerçek

• quote:

Orijinalden alıntı: GuitarxtanbuL

Aynı haltı yıllar önce Fenerbahçe Trabzonspor maçında yemiştir 2-0 dan 2-3 yenilmiştir demekmiş tarih tekerrürden ibadettir cümlesi gerçek
    HATIRLIYORUM O MAÇI AYNI MAÇ NERDEYSE BU MAÇLA. REZİLLİK İŞTE, REZİL HOCA REZİL.
  • Oww bir hoca gomme sirasi daha hosgeldim

2.adet sampiyonluk kazandirirken efsane hoca ama isler.kotu gidince allah belani ...

Birsey soracagim velevki hoca gitti yerine.kimi istiyorsun onu da soyle de.tam.degerlendirme yapalım . Mustafa denizli mi ?

Valla turkiyede taraftar asiri duygusal.

• 3-0 dan fener resmen yaşayan ölü bu sezon maç veriyorsun. Kabul edilecek gibi ama beşiktaşa çok katkılarıda oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mogolo

çöp fener bile 3 tane attı Şenol Güneş geçen maçta kafadan yaralanmıştı şimdi beyin den aklı gitti
    çöp fener bile 3 attı derken kendilerinin de 2 yediğini unutmuştu o an... bozmadım
  • Beşiktaş tarihinin en başarılı dönemlerinden birini yaşatmış, her sezon elindeki kadroyu çorba yapmalarına rağmen bir şekilde zirveyi hedeflemiş bir teknik adam size fazla :) Galatasaray'da Fatih Terim gerçeği olmasa, takımımda görmek isteyeceğim teknik adamlardan birisidir.

Bakın hocanın her sezon elindeki en iyi 1 2 oyuncusu alındı, her seferinde kadro geriye gitti fakat beklenti hep aynı :) Gomez, Sosa, Aboubakar, Talisca, Cenk, Marcelo, Tosic sürekli takımın önemli isimleri revize edildi. Bunu devlerden açıklayalım, her sene Real'den Ronaldo, Modric, Kroos, Ramos bunları sezon sezon elinden alsan o takım ne halt edeceğini şaşırır...

Şenol Hoca içinde benzer mevzular geçerli, bu sezon ilk devre maaşları ödemediniz ve futbolcular oynamadı çoğu maçı saldılar. Bakın böyle bir kulübü yönetmek yönlendirmek zor, fakat Beşiktaş her şekilde etkili bir takım olmayı başardı.

Şenol Güneş gittiğinde etkisini anlayacaksınız, şahsen sizden gittiğinde uzun vadede ciddi zarar görürsünüz. Bu adamdan önce derbi kazanma konusunda bile loser bir takımdınız...

Böyle taraftar için bir an önce gitsin görün demek istiyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.