Şimdi Ara

ŞENOBA 6.NCI JANDARMA SINIR TABUR KOMUTANLIĞI ŞIRNAK (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
55.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler ben de nasipse ŞENOBA'dayım kısa dönem jandarma er olarak. ŞENOBA 22'NCİ TAKTİK JANDARMA SINIR TUGAY K.LIĞI diyor bilgilerde. burası yukarda anlatılan yerlerden farklı bir yer mi acaba...

nisan dönemi gidiyoruz. Mardine bilet aldım KTM orası oluyor heralde..

önceki dönemlerden bilgi bekliyoruz....
  • Hayırlı olsum oncelıkle. Tugay ıle tabur aynı yerde. Tugayın askerlerı daha rahattır tabura gore. Hıc gozunuz korkmasın Şırnak'tan. Aklınızdan geçenden fazlasıyla daha ıyı bulacaksınız.
  • sağol lonelycat, tereddütler var işte insan çekiniyor. KTM oluyor mu acaba Mardinde yoksa doğrudan mardinden şırnaka mı götürüyolar. nasıl oluyo acaba... bilgisi olan var mı....
  • benim piyango da k.d er olarak şırnak şenoba 22. tugaya çıktı.diyarbakır ktm ye katılmayı planlıyorum. duyduğum şeyler olumlu yönde şenobayla ilgili.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carlosddd

benim piyango da k.d er olarak şırnak şenoba 22. tugaya çıktı.diyarbakır ktm ye katılmayı planlıyorum. duyduğum şeyler olumlu yönde şenobayla ilgili.

carloss ben de aynı yerdeyim. mardin'den katılacağım ktm'ye sorduklarımın hepsi mardin diyor. ben ankaradan Ptesi bineceğim uçağa nasipse... hayırlısı bakalım... duyumlarım iyi yönde ama hayırlısı bakalım...
  • Kardeş karayolu için Diyarbakır'ı da yazmışlardı, ben Adana'dan gidicem, Diyarbakır / Mardin KTM her ikisi de oluyor sanırım. Orda görüşmek üzere...
  • Ktm'ye ugramadan munferıt olarak gelmeyın bence.kalabalık bır donem degıl zaten Nisan.yanınızda da fazla esya getırmeyın yok yere yuk olmasın.terlık,don,atletten gillette fusion 3' e kadar hersey var :-)
  • quote:

Orijinalden alıntı: carlosddd

Kardeş karayolu için Diyarbakır'ı da yazmışlardı, ben Adana'dan gidicem, Diyarbakır / Mardin KTM her ikisi de oluyor sanırım. Orda görüşmek üzere...

carlosddd diyarbakır'da fazla bekletebilirlermiş. fırsatın varsa doğrudan mardine gelmeni tavsiye ederim. bi araştır yine de....

hatta bazıları doğrudan şırnakı avsiye ediyorlar ama iş riskli biraz...
  • Slm arkadaşlar benim askerliğim 335 dönem (10/08/2010) jandarma olarak kısa dönem hatay/ serinyola çıkmıştı yanlız ilk birliğe teslim olduğumda bayramdan sonra usta birliğine şırnak şenoba yapacağım bildirildi. Burda askerlik yapanlara soruyorum nasıl biryerdir? Kısa dönemleri doğuya pek vermezler derlerdi heleki ilk gittiği yerde kalır derlerdi neden böle oldu anladaım bu konu hakkında bilgi verriseniz sevinrim. Şimdiden çok tesekkür ederim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: rrss

Slm arkadaşlar benim askerliğim 335 dönem (10/08/2010) jandarma olarak kısa dönem hatay/ serinyola çıkmıştı yanlız ilk birliğe teslim olduğumda bayramdan sonra usta birliğine şırnak şenoba yapacağım bildirildi. Burda askerlik yapanlara soruyorum nasıl biryerdir? Kısa dönemleri doğuya pek vermezler derlerdi heleki ilk gittiği yerde kalır derlerdi neden böle oldu anladaım bu konu hakkında bilgi verriseniz sevinrim. Şimdiden çok tesekkür ederim..

Ne alaka. Anlamadım. Bunu size yetkili biri mi söyledi.
  • İlk birliğe teslim olacağında eşime bi evrak imzalatmışlar acemi birlik hatay usta birliği Şırnak senoba 6.ın Jandr. yazıyormuş oraya giden bütün kısa dönemleri van hakkari şırnağa yollamışlar.
  • İlk birliğe teslim olacağında eşime bi evrak imzalatmışlar acemi birlik hatay usta birliği Şırnak senoba 6.ın Jandr. yazıyormuş oraya giden bütün kısa dönemleri van hakkari şırnağa yollamışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rrss

İlk birliğe teslim olacağında eşime bi evrak imzalatmışlar acemi birlik hatay usta birliği Şırnak senoba 6.ın Jandr. yazıyormuş oraya giden bütün kısa dönemleri van hakkari şırnağa yollamışlar.

Evet doğruymuş. Bu bilgileri bende edindim. Ancak sadece Hatay değil, Kastomonu gibi yerlerde de bu değişiklikler oluyormuş.
  • Slm arkadaşlar benim askerliğim 335 dönem (10/08/2010) jandarma olarak kısa dönem hatay/ serinyola çıkmıştı yanlız ilk birliğe teslim olduğumda bayramdan sonra usta birliğine şırnak şenoba yapacağım bildirildi. Burda askerlik yapanlara soruyorum nasıl biryerdir? Kısa dönemleri doğuya pek vermezler derlerdi heleki ilk gittiği yerde kalır derlerdi neden böle oldu anladaım bu konu hakkında bilgi verriseniz sevinrim. Şimdiden çok tesekkür ederim..
  • arkadaşlar merhaba. ben de şu an hatay serinyoldayım 25 eylülde şenobaya geliceğiz 26 kısa dönem arkadaşla beraber. bizim orada tekrar dağıtım yapılıp yapılmayacağımız hakkında bilgisi olan arkadaşların cavaplarını ve orada bizi nelerin beklediği hakkında bilgisi olan arkadasların yardımlarını bekliyorum.. teşekkür ederim
  • arkadaslar bulundugum yerde uzman cavuşlar var..çok güzel yer diyorlar..hiç sıkmayın canınızı
  • bu yerle ilgli başka tecrübesi olan yok mu kısa dönemler için şırnak şenoba 6.sınır komumtanlığı
  • quote:

Orijinalden alıntı: seminasila

Herkese hayırlı teskereler... Kardeşimde 12 Ağustos'ta hatay'a gitti ve ilk gün, dağıtımda Şırnağ'a gideceği belli oldu. Biz anlamadık nasıl olduğunu ama oldu. gelmesine 26 gün var bugün itibari ile. Kardeşim hiç sizlerin anlattığı gibi anlatmıyor maalesef. orada binbaşı İSA ÇAKMAK ve üsteğmen KUNTER TOPÇUOĞLU, herkesin azraili kesilmiş durumda. hala dayak atabiliyorlar. dayak yiyen kardeşim değil ama bu durumla ilgili gerekli yerlere şikayette bulunmak istiyoruz, hayırlısıyla kardeşimin kısa dönemi bitsede gelse. kardeşimin ve diğer askerlerin psikolojisi bozulmuş durumda. askerden, hatta Şırnak'tan illa akıl sağlığı bozularak mı gelmek zorundalar? Bunun yanında General için, süper diyor kardeşim. Maalesef O'na ulaşamıyorlarmış. Sizce yapabileceğim birşey var mı?

kunter üsteğmen hataydaydı 2 sene evvel,demek ki şırnaka tayin olmuş
    hatayda sakin bir insandı ama orada can güvenliği tehlikede değildi
    şırnakta hayat şartları çok farklı ve affedilmez hata yapanlara pek acımazlar...

• kunter üsteğmen kıraldır askerlerin idolüdür
  • ÜSTEĞMEN KUNTER TOPÇUOĞLU SERİNYOLDA BÖLÜK KOMTANIMIZDI.İYİ Bİ KİCK BOKSÇU VE SAĞLAM Bİ SPORCUYDU.KORKUSUZ CESUR KARİZMA BİRİDİR AMA İNSANCIL YÖNÜNEDE COK YÜKSEKTİR.BENCE KARDEŞİNİZ BAKIŞLARINDAN KORKMUŞTUR:)ŞİKAYET ETSENİZDE DEĞİŞECEĞİNİ SANMIYORUM:)TERS TEPKİ YAPABİLİR...BENİM DÜŞÜNCEM BİRİSİNİNE BİŞEY YAPTIYSA MANTIKLI Bİ SEBEBİ MUTLAKA VARDIR.BUNU ZATEN TÜM ASKERLERİ BİLİR HEMEN HEMEN ÇOGU ASKERİ BU DÜŞÜNCEDEDİR.KOMTANIMA BURDAN SAYGILAR 89/3 İSTANBUL
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.