Şimdi Ara

## Sennheiser Mx371 , Koss KE5 , Philips SHE7600 Tercih ? ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Öncelikle başlıktaki ürünleri İpod Touch 4G ile kullanacağım.İpod'un yanında gelen kulaklıktan memnum değilim.Ayrıca kulağın içine iyice giren kulaklıkları kullanamıyorum.Kulağımda ağrı yapıyor.Sorularıma gelince ,

1: Bu kulaklıklar İpod standart kulaklığına göre büyük fark yaratırmı ??

2: Bu ürünler İpod ile uyumlu çalışırmı.bazı kulaklıklar ipod ile çalışmıyor nedense ??

3: Bunlar değilde şu ürüne bak dediğiniz model varmı.Şimdilik parası mühim değil.Yeterki üstteki tarzda olsun

Herkese tekrar iyi akşamlar , iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CanTnçr -- 8 Ocak 2012; 20:36:49 >

• Sennheiser Mx370 aldım bugün pek anlamam kulaklıklardan ama hoşuma gitti buna da bir bak istersen
  • Hayırlı Olsun

Benim merak ettiğim bu kulaklığı alırsam ipod orjinal kulaklıktan kalite farkı olacakmı ??
  • Teşekkür ederim

Bu sorunu kullananlar cevaplar umarım iyi geceler...

Düzenleme:Yazım hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doğunun hükümdarı -- 8 Ocak 2012; 23:57:08 >
  • Umarım cevaplarlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sh@rKs-PoWeR

Umarım cevaplarlar

Kesinlikle olur.Eşekten inip ata binersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hkncan

quote:

Umarım cevaplarlar

Kesinlikle olur.Eşekten inip ata binersiniz.

Bu 2 ürünü'de kullanızmı acaba ??
  • Bütçe önemli değil diyorsanız , earbud ların en iyilerinden
    Site Türkiye ye gönderim yapıyor .

http://www.head-direct.com/Products/?act=detail&id=2
  • quote:

Orijinalden alıntı: E2

Bütçe önemli değil diyorsanız , earbud ların en iyilerinden
    Site Türkiye ye gönderim yapıyor .

http://www.head-direct.com/Products/?act=detail&id=2

Cevap için teşekkürler ancak biraz pahalı geldi.Ayırca Türkiyede satılan birşey daha iyi olur benim için
  • SENNHEISER CX 300-II PRECISION bu kulaklığı bir araştır istersen hocam forumda senin işini görebilir gibime geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: doğunun hükümdarı

SENNHEISER CX 300-II PRECISION bu kulaklığı bir araştır istersen hocam forumda senin işini görebilir gibime geliyor

Bu kulaklık çok güzel ancak ben kulağın içine iyice giren kulaklık istemiyorum.Bunlar çok ağrı yapıyor kulağıma.Yoksa satın alacak birçok kulaklık var bu tarzda
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: doğunun hükümdarı

SENNHEISER CX 300-II PRECISION bu kulaklığı bir araştır istersen hocam forumda senin işini görebilir gibime geliyor

Bu kulaklık çok güzel ancak ben kulağın içine iyice giren kulaklık istemiyorum.Bunlar çok ağrı yapıyor kulağıma.Yoksa satın alacak birçok kulaklık var bu tarzda

o zaman benim kulaklığı tavsiye edebilirim hocam mx370 i bir dinle derim yukardakini tutmaz ama

• Ya işte bu kulaklık ile ipod kulaklığını kullanmış birisinin yorumu olsa çok iyi olacak.60tl para verip aynı kaliteyi almayalım
  • quote:

Ya işte bu kulaklık ile ipod kulaklığını kullanmış birisinin yorumu olsa çok iyi olacak.60tl para verip aynı kaliteyi almayalım

Hocam sanki ipod'un yanındakinden çok da iyi olamaz gibime geliyor ama kulaklıkların mağazalarda ses sistemleri gibi teşhir ürünleri oluyor mu? bilmiyorum eğer oluyorsa bir mağazaya git dene hocam
  • Teknosa ve bimeksten almayı düşünüyorum.Bu firmalarda hiçbir kulaklığı teşhir olarak koymuyorlar.Koysalar çoktan almıştım hoşuma gitseydi
  • Arkadaşlar peki ipod'un standart kulaklığının teknik özelliklerini bilen varmı.Çok araştırdım ancak bulamadım Sennheiser Mx371 ile karşılaştırmak için
  • Güncel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CanTnçr -- 11 Ocak 2012; 19:41:11 >
  • İpod Standart

Headphones
    Earphones
    Frequency response: 20Hz to 20,000Hz
    Impedance: 32 ohms

--------
    Sennheiser Mx371

Frekans Aralığı: 18 - 20,000 Hz
    Distorsiyon: < 0.5 %
    Empedans: 16 Ohm
    Ses Basınç Seviyesi (SPL): 118 dB
    Jak: 3.5 mm
    Kablo Uzunluğu: 1.2 m, simetrik
    Ağırlık: 12 g
    Kulaklık Türü: intra-aural
    Transducer Prensibi: Dinamik

-------------------------

Koss KE5

Frekans Aralığı: 60 Hz – 20 kHz
    Empedans: 16 ohm
    Ses Basınç Seviyesi(SPL): 98 dB SPL/1mW
    Distorsiyon: <0.5%
    Kablo: Düz, 122 cm

Arkadaşlar bu teknik özellikle sonucunda bu Sennheiser bana ses kalitesi olarak ipod standart kulaklığına göre fark yaratırmı.Konuya hakim birisi cevap verirse sevinirim artık ..
  • hocam brainwavz m2, soundmagic pl30, pl50 bütçeyi zorlayabilirsen phonak pfe öneririm

bendeki kulaklık grado sr60 ve ipod kulaklığına 10 basar diyebilirim rahatça

aynı şeyler üstte yazdığım kulaklıklar için de geçerli
  • quote:

Orijinalden alıntı: synchro

hocam brainwavz m2, soundmagic pl30, pl50 bütçeyi zorlayabilirsen phonak pfe öneririm

bendeki kulaklık grado sr60 ve ipod kulaklığına 10 basar diyebilirim rahatça

aynı şeyler üstte yazdığım kulaklıklar için de geçerli

Koskoca SR60'ın earbudla kıyaslanması ne garip..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.