Şimdi Ara

Sennheiser Momentum True Wireless kablosuz kulaklık ülkemizde satışa sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
2.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ses sistemleri konusunda uzman firmalardan Sennheiser’ın üst seviye kablosuz kulaklık modeli Momentum True Wireless ülkemizde Bircom distribütörlüğü ile satışa sunuldu.

Momentum True Wireless özellikleri ve fiyatı

Momentum True Wireless olarak adlandırılan kulaklık modeli 7mm dinamik sürücüler ile yüksek ses kalitesine ulaşıyor. İki adet mikrofon sesin geldiği yönü algılayarak gürültüyü azaltıyor. Ayrıca kulaktan çıkardığınızda bunu algılayarak müziğe ara veriyor.

Ayrıca Bkz.3 kameralı Huawei P Smart+ 2019 duyuruldu

Müzik dinlerken yakın çevresinde olan biteni de duymak isteyenleri unutmayan kulaklık, App Store ve Google Play’den indirilebilen “Smart Control” uygulamasıyla tek bir dokunuşla “Transparan Duyma” özelliğini aktif ederek çevrede olan bitenleri kulaklıkları çıkarmadan duymanızı sağlıyor. Uygulama, aynı zamanda kulaklıkların çıkarıldığı anda müzik sesinin otomatik olarak durdurulması gibi seçenekler de sunuyor.

Kulaklıklar tek şarj ile 4 saate kadar kullanılabiliyor. Ayrıca özel kılıfındaki batarya 8 saatlik şarj süresine sahip. Kılıf USB Tip-C ile hem kendisini hem de kulaklıkları şarj ediyor. Kulaklıkların dış kısmı dokunmaya duyarlı ve hem dokunarak hem de hafifçe vurarak komutlar verilebiliyor.

Metalik tasarıma sahip olan kulaklıkların şarj pinleri altın kaplama. Ayrıca manyetik yapısı ile şarj istasyonuna sıkıca yapışıyor. Su sıçramalarına dayanıklı olan Sennheiser Momentum True Wireless modeli 1999TL fiyat etiketi ile ülkemizde de raflara çıktı. Momentum True Wireless’ı, Bircom’un Kanyon’daki Hifimyfi deneyim mağazasından temin edebilirsiniz.

• Fiyat yüksek gözükebilir deneyimleme neticesi fiyatına
    değer ise bütçe noktasında sorun olmayanlar için neden olmasın.

• Turk lirasinin cani cehenneme

• 2 bin TL iste gürültü engelleme özelliği olmasın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fiyata bakıp çay içtim. Anca bunu yaparız.

• Heyecan verici yeni teknolojilere dair haberleri okuduktan sonra fiyatlarla karşılaşınca ciğerimiz soluyor be kardeşim. Ne güçlü ekonomi zırvasıymış bi bitmedi biz bittik 🤦🏻‍♂️

• TL yerine dollar kullanan ilk ülke biz olalım.

• Desteklediği codecleri görmeyi bekledim ama yazılmamış. Sitesinden gördüğüm kadarıyla : aptX®, aptX® LL, AAC, SBC

2000tllik bir kulaklıkta ldac göreyi beklerdim.

• quote:

Momentum True Wireless’ı, Bircom’un Kanyon’daki Hifimyfi deneyim mağazasından temin edebilirsiniz.

.
    Mağazada hangi tarafta? Kapıdan girince sağdaki sarışın satış görevlisi mi ilgilenecek? Adı neydi acaba?

• Kaliteli kulaklık ama çok pahalandı son dönemde ürünler.

• Daha yeni qcy t1 pro aldım. aradaki 1750 liralık farkı benim kulaklar duymaz :D

• Arkadaşımda var bundan 1 ay önce isveçten arkadaşı hediye etmiş. Denedim ama ses konusunda beni tatmin etmedi.. Samsung buds ı deneyeceğim ama şu ana kadar beni tatmin eden bir tek asus'un kablolu kulaklıkları oldu. Bas konusunda mükemmel. Ama sennheiser beni tatmin etmedi. Artı boyut olarak buds dan daha kaba duruyor

• tasarımı beğenmedim yoksa kesin alırdım (!)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

Daha yeni qcy t1 pro aldım. aradaki 1750 liralık farkı benim kulaklar duymaz :D
    qcy nin dış sesi kullanıcıya aktaran modeli var mı, teşekkürler
  • Sanırım yok. Ancak haberde yazılımı açıp ayarı aktif edersen olacağı yazıyor sancılı bir süreç. biraz daha kısık sesli dinlenince zaten dış ses duyulabilir.
  • intel7mix kullanıcısına yanıt
    Zenginsin, ben su içtim.

• ezimuse kullanıcısına yanıt
    bende de qcy t1c var. fark edecegini zannetmiyorum :)

• 2000 lira vermeye gerek yok gidin 100 liraya bluedio alın , zaten bu tarz kulaklıkların her an düşme ve kaybolma riski var , kablolu boyuna askılı kulaklıklar en iyisi.bluedio'da 13 mm sürücü var ve ses kalitesi oldukça iyi.

• Memnunmusunuz o kulakliklardan?

Sarj ve bağlantı durumu nasıl sıkıntı varmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7mm mi bendeki phılıps bile 13.5mm sürücülü..
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.