Şimdi Ara

Sennheiser Momentum True Wireless 2 detaylı inceleme. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
2
Favori
5.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 ay
  • Cevaplayan Üyeler 17
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 20
  • Ortalama Mesaj Aralığı 11 gün 2 saat 2 dakika
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 13
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • kadir.uluag (20 mesaj) the flying dutchman (7 mesaj) GOLDFALCON (6 mesaj) .Tolga (6 mesaj) istanbulçocuğu (6 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (46 mesaj) Mobil (11 mesaj) Uygulama (5 mesaj) (6 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: .Tolga

Airpods pro mu yoksa bu ürüne devam mı karar veremiyorum  

Pişmanım.

https://forum.donanimhaber.com/apple-airpods-tum-modeller-ana-konu--123331926-555#150480584

• bu ürünü alacaklara tavsiyem airbud mevsuzunda sennheiserden uzak dursunlar ilkinin batarya mevzusu problemliydi bunun da sağ kulaklık bir sabah bir uyanırsınız ses yok. ben aldığıma pişmanıp . bunu ilkinin garanti süresinde batarya sorunu için vermişlerdi. tabii siz bu problemin kronik olduğunu anlayana kadar zaman geçiyor. bu aletinde sağ kulaklığı gitti resmen elimde kaldı. toplasanız 100 saat kullanmamışımdır ikisini de. sennheiser pişmanlıktır aman deyim.

• kulağıma oturmadığı için satmak istiyorum. 300 TL'lik aparat aldım kulağıma oturması için ama nafile. haliyle hiç kullanamadım.

aparatıyla beraber 2100 TL'ye satıyorum.

Ankara içi elden teslim edebilirim.

• Hayatta bir daha almam kronik white noise sorunu var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GOLDFALCON kullanıcısına yanıt
    Şans işi hocam benim 7.kulaklığım ve 6sında da senin söylediklerini yaşadım bu 7. Kulaklığım saat gibi kusursuz çalışıyor maaşallah. Üretimle alakalı bir durum olmalı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kadir.uluag kullanıcısına yanıt

Mesaj ciddi mi değil emin değilim ama gerçekten 7. kulaklığa kadar sabredebildiyseniz helal olsun  

Benim iki kulaklığımda bir anda gitmişti yenisini gönderdiler ama açmadan iade etmiştim. Ses kalitesine diyecek lafım yok iade ettikten sonra aynı paraya Airpods pro aldım, halen zaman zaman Sennheiser MTW 2 aklıma geliyor sesi ne kadar kaliteliydi diye ama problemli olması beni soğutmuştu.

• benimkini garantisinin bitişinden 3 gün geçmişti yenilediler fakat el sürmeden satışa koyacağım. tövbe bir daha . comfobuds aldım rahat hunharca kullanıyorum....

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.