Şimdi Ara

Sennheiser'in CapTune Mobile uygulaması 3 aylık Tidal HiFi hediye ediyor (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
12
Favori
8.192
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gördüğüm kadarıyla en ucuz seçenek Fiio K1 sanırım, 290 TL.
    http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/fiio-k1-portable-headphone-amplifier-and-usb-dac-238205508?gclid=CjwKEAiAjvrBBRDxm_nRusW3q1QSJAAzRI1tENjnpoEkEuqO6ZFGh9E22L9pqvsCjejXFzr7XXe-ihoCFeTw_wcB&ggmktg=PaidSearch*PLA*232253127*22324023447*58375875927*pla**pla-79003443567&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

Yıllardır hep okur, duyarım bu konuyu ama denemek hiç kısmet olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 1 Aralık 2016; 9:45:28 >

• sarampol S kullanıcısına yanıt
    Dün akşam aldım devam ediyor.Kredi kartı şart.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karttan 1 tl çekmiş Tidal neden bilmiyorum.

• http://beyonce.tidal.com/tr/lemonade-offer bu sayfada 3 ay bedava üyelik veriyor ilk Premium veriyor siz abonelik sayfasına gidip hifi yapabiliyorsunuz belki işinize yarar daha bitmemiş bayadır var
     Sennheiser'in CapTune Mobile uygulaması 3 aylık Tidal HiFi hediye ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi earpods -- 1 Aralık 2016; 21:04:47 >

• Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    Burada en ucuzuna bakmayin. Denemeden bu tip urunler bilgisayar parcasi gibi sayosal verilerine bakip alinmaz. Parca kaliteleri icindeki baglantilarin kalitesi, kullanilan ses devreleri, guc kaynagina kadar her sey cok onemli. DBir kisiye cok iyi gelen baskasina da iyi gelmeyebilir. Muzik ve aldiginiz zevk, ne kadar iyi duydugunuz ve beynin nasil cozumledigi ile ilgili. Bu urunleri satan yerlere sık dinlediginiz parcalari da not ederek, yada yaniniza alarak gidin orada farkli urun alternatifleri ile farkli kulakliklarla dinleyin. Butcenize ve aldiginiz zevke gore tercihinizi o zaman yapabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi compy -- 2 Aralık 2016; 15:19:54 >
  • compy C kullanıcısına yanıt
    Sevgili kardeşim keşke bu ürünleri tek tek deneyebileceğimiz, satan bir mağaza olsa da gitsek. Ben Adana'dayım ve buradaki tüm elektronik marketlere giderim, az çok biliyorum neler olduğunu, olsa olsa Mediamarkt'ta vardır, onda da hiç rast gelmedim, veya sırf bu amaçlı bir arayışa girmediğim için göremedim, bilmiyorum. Ama varsa da deneme şansım olacağını sanmam. Yoksa okul yıllarında yıllarca aktif dj lik yapmış bir şahıs olarak müzik zevkim ve kulağım sağlamdır, çok severim detaylı müzik dinlemeyi.
  • murderx06 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım HiFi abonelik mi açtığın yoksa High kalite üyelik mi? Burada ilk aldığımız HiFi abonelik için tekrar Captune indirdim ama Tidal abonelik açma nerden yapılıyordu onu unuttum ve bulamadım. Yukarıda bir arkadaşın verdiği Beyonce promosyon linkinden açtım ama açarken farketmemişim HiFi abonelik değilmiş. İlk açtığım 3 aylık HiFi abonelik bitmek üzere ve yeniden 3 aylık free HiFi üyelik bulmak istiyorum.

EDIT: İlk seferde olduğu gibi yine her şeyi tıklayarak buldum :) Bulamayanlar için, Captune ana ekranda, üstte parça bilgisinin olduğu pencere sol alt köşede küçücük telefon şeklinde içinde nota şekli olan bir kutucuk var ona tıklayınca açılıyor üyelik seçenekleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 8 Aralık 2016; 15:50:15 >
  • Hocam 3 aylık hifi üyeliği aynı hesap üzerinden mi kullanmaya devam ediyorsunuz?

• emrecan21 E kullanıcısına yanıt
    Yok yeni bir mail ile yeni bir üyelik açtım. Aynı sanal krd kartını kullandım. Hesabı açtıktan sonra üyelik iptali de yaptım. HiFi üyelik 3 aylık süre bitene kadar açık kalacak :) . Yani üyeliği kapatınca iptal oluyor ama verilen 3 aylık süre devam ediyor, 3 ay bitince otm kapanıyor. Umarım 3 ay sonra da devam eder :) .
  • quote:

Orijinalden alıntı: earpods

http://beyonce.tidal.com/tr/lemonade-offer bu sayfada 3 ay bedava üyelik veriyor ilk Premium veriyor siz abonelik sayfasına gidip hifi yapabiliyorsunuz belki işinize yarar daha bitmemiş bayadır var

Fake site kart falan girmeyin sakın

• Kardeş ben kendim denedim birkaç ay önce inanmıyorsan googla yaz adresi ipsine bak neden fake olsun albümünü satın al dediğinde 3 ay bedava üyelik veriyor zaten kadının kocasının servis

• earpods E kullanıcısına yanıt
    Ben de ilk bu siteye uğrayıp açtım bir üyelik. Herhangi bir şüpheli durum fark etmedim, bildiğin Tidal promosyon sitesi. Tek farkı verdiği deneme üyeliği HiFi seçeneğini kapsamıyor. Neden fake dediğini belirtseymiş keşke.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 8 Aralık 2016; 19:16:49 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanal karta limit atama yetkisini vermediğim için yapamadım. Üyelik açıp da kartını silen varsa verebilir mi?
  • Girrffe kullanıcısına yanıt
    iphone 7 ile birlikte cks77x kullanıyorum baya equalizer ayarları ile oynadım güzel bir tane yaptım ama en son spofity ile karşılaştırdığımda çokta fark olmadığını farkettim captunede sadece basslar daha doyurucu geliyor
  • Hd600 ile deniyorum gerçekten spotify ile arasında çok fark var
  • Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    Ben açtığımda üyeliğimi yükseltmistim HiFi ya bedava belki iptal etmişlerdir ilk Premium oluyor abonelik sayfasına gidip hifiya yükselt yaptım oldu 3 ay

• Böyle bir hata alıyorum sebebi nedir acaba

• iphoneun ses çipi hifi değil bunun için htc 10 ve şimdi yeni çıkan bir telefon olan daha iyisi lg v20 var. Diğer telefonlardan tidal hifi farkını anlayamazsınız. Bende htc 10 var ve gercekten tidal muthiş spotify ise dandik.

• kaju waffle K kullanıcısına yanıt
    O konuda haklısın malesef. Ama hifi olmayan çipli telefonlar arasında da Apple cihazların ses kalitesi diğerlerinden daha iyi, bundan eminim. Evde Ipad den çıkan sesi ve Samsung S5 ten çıkan sesleri karşılaştırıyorum, Ipad'den daha net bir müzikalite alıyorum.
  • iPhone 6S+ ile ckr10 var iyi performans alr mıyım?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.