Şimdi Ara

Sennheiser ie 800 [ s ] kulakiçi kulaklık 4469 tl sennheiser'ın in ear amiral gemisi (bitti) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
4.541
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyata bişi demeyin yurtdışında 800-900 dolar

Eleştirenler haklı çok para

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşhire koysalarda zenginlik nasıl birşey mis bizde gorsek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kazın ayağı öyle değil işte kardeşim.

Alacak kişi indirime bakmaz diyosun ama kimimiz var dişinden tırnağından artırıp alır bunu, ilgi alanıdır.

Hem öyle olsa Mediamarkt neden indirime gitsin.

İyi yaptın fırsatı paylaşan kardeşim.

Fırsat fırsattır, hele ki saçma sapan fırsatımsı paylaşımların arasında..

• Ilk ciktiginda 1500du. Simdi bu fiyata satmalari cok saçma. Tabi revizyon olmustur illa.

Bir de bu dinamik sürücü armatürlü de değil.

• Bu tarz konular açıp sıcak firsat diye paylaşma bari. 4binin neresi sicak

• 900 küsür dolarlık ürün bu. 2017 de sürüldü piyasaya. Amazondan alsan 6000 den fazla veriyorsun. Gelmiş burada konuşuyorsun . 1500 e satılmışmış yavaş salla.

https://www.amazon.com/Sennheiser-507360-IE800S-in-Ear-Headphones/dp/B07B4JHFB6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ullumanitu -- 14 Ocak 2019; 19:12:2 >
  • tuvnera gelip '' sağol kardeşim kaptım 1 tane '' yazmamış henüz.

Hayretler içerisindeyim....
  • Hocam niye zengin olsun. Ki Sıcak fırsatlar kimsenin tekelinde değil. Zengin de burada fırsat kovalayabilir. Bir ürün diğer yerlerden belirgin şekilde uygunsa paylaşılır. Kriter budur. Onu geçtim Burada hiç kimse oyun için bilgisayar almıyor mu? Burada oyun bilgisayarları paylaşılmıyor mu ? Paylaşılıyor ama Oyun bilgisayarı paylaşılınca kimse birşey demiyor İnsanların hobileri ve istedikleri aynı değildir. Kimi müzik dinlemekten hoşlanır kimi oyun oynamaktan. Müzik kulağın yoksa sana her ses aynıdır ama ucuz kulaklıklarla müzik dinlerken eziyet çeken insanlar da var. Tıpkı ekran kartının oyunlarda yetmemesi , monitörün çözünürlüğünün düşük olması gibi. Sen kazandığın parayı bilgisayara verirsin adam müzik aletlerine dapa amfiye kabloya verir. Ben de bu fırsatı o insanlar için paylaştım. Techno fi de de paylaşıyorum ayrıca.

• ullumanitu U kullanıcısına yanıt
    Ilk olarak 2013te piyasaya cikti.

https://forum.donanimhaber.com/sennheiser-ie-800--74963414

Bu piyasaya cikmadan ie80 ie60lar vardi.

Daha sonradan da sadece isminin sonuna s takisi eklendi. Değişen birşey yok.

• Karıştırdığını söylemiştim. Sallamadan önce okumayı öğren.

Yoo. Karistirmadim. Aynisi. Degisen birsey yok. Sonuna s takisi eklemisler sadece

• Sennheiser ie 800 [ s ] kulakiçi kulaklık 4469 tl sennheiser'ın in ear amiral gemisi (bitti)

• sadece kulak içi bir kulaklığa 4500 e yakın para istiyorlar
    yetmiyor SICAK fırsatlarda fırsat diye paylaşıyorsunuz

Ya kusura bakmayın da millet nefesini neresinden alacağını şaşırmış

pes doğrusu

benim maaşım o paranın yarısı
  • Evet sennheiser mühendisleri 5 yıl boyunca s takısı eklemek için çalışmışlar ve sonunda başarmışlar. Müthiş bir pazarlama stratejisi apple gibi.

Belli bir seviyenin üstündeki ürünlerden bahsediyoruz. Nasıl ki son model bir telefon geliştirilmekte zorlanılıyorsa kulaklıkta da bu geçerli. Sizin ufak tefek farklar dediğiniz ( hatta aynısı diyorsunuz ) şeyleri geliştirmek için çabalayıp en iyisini sunmaya çalışıyor adamlar. Ki aynısı falan değil denemek isteyen gitsin aradaki farklara baksın hifimyfi gibi deneme yerlerinden. Sennheiser'ın iem olarak en üst kulaklığı bu.

Ayrıca yorumunuzda 1500 e satıldı demişsiniz. Ben 43 tlye iphone 7 red aldım güzel kardeşim. Kurdan ve şu anki zamandan ayrı değerlendiremezsiniz fırsatları. ie800 ün s takısı olmayanının da fiyatına da bir bakın şu an.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ullumanitu -- 14 Ocak 2019; 21:50:21 >
  • kulaklık şurda dursun kulağa 4500 TL vermem

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Xquba kullanıcısına yanıt
    Banane senin maaşından güzel kardeşim. Fırsat paylaşırken senin maaşını mı referans alacağım. Sizin forumunuz mu burası. İnsanlar almak istedikleri ürünleri ucuza alabilsinler diye indirim paylaşıyorum. Gidin biraz da 4000 5000 tllik bilgisayar başlıklarına dadanın.

• Geçen sene en üst model olan ie80 900 TL idi. Enflasyon yok Allahtan, dolarda iyi gidiyo, yoksa 20 bin felan olurdu bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imax1 -- 14 Ocak 2019; 21:40:42 >
    Yeni bir model olsaydi ie900 olurdu zaten. Ve bunu istese yapardi. Sadece kablosunda değişikliğe gidilmiş donanım aynı.

Bunu ue900 ve ue900s te de gördük.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.