Şimdi Ara

Sennheiser ie 800 mü Akg K3003 ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
541
Tıklama
Giriş
    4 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar;
    uzun süredir sennheiser ie 800 ü araştırıyorum bana göre muhteşem bir kulaklık bir gün(araştırmalarıma devam ederken) :D Akg k3003 ü gördüm tasarım ve ses olarakta iyi duruyor (hele değiştirilebilir filtreler çok hoşuma gitti) ama sennheiser kadar geniş frekans ve ohm değerlerine sahip değıl her tür müzik dinlerim genelde rock-metal-slow-classic... Çok yakın olmasada gelecekte bu kulaklıklardan birini almayı düşünüyorum aslında ikiside mükemmel kulaklıklar ama sizce hangisi doğru karar olur?

Teşekkürler; :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi g4e -- 29 Temmuz 2014; 15:13:53 >

|
    |

Hocam bunlar üst seviye kulaklıklar, o nedenle Techno-fi'ye sormanızda fayda var. ie800 kullanan veya alternatif öneride bulunanlar olur. Bana sorarsanız um3x de düşünün derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Italoman -- 29 Temmuz 2014; 16:13:55 >
    |
    |
    g4e kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam teşekkür ederim yorumunuz için şimdi üye oldum tekno-fi ye sorumu soruyorum bakalım..
    Bu arada Westone um3x te gerçekten iyi bir kulaklığa benziyor aklımda bulundurucam teşekkürler :)
    İyi forumlar :)
    |
    |
    Italoman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Orjinal Laptop Yedek Parça
SEO
Bey Azura
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.