Şimdi Ara

sennheiser hd25 için kulaklık amfisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar arkadaşlar..gittigidiyordan sennheiser hd25 elden düşme kulaklık buldum.70ohm empedansı..kulaklık güçlü bir kulaklık daha önce de dinlemiştim bassları çok etkilemişti adeta davul beynimde vuruyordu..fakat ona göre bir amfiye bağlı idi..benim bilgisayarımda audigy2 zs ses kartı var..o kadar yüksek ses verebileceğini sanmıyorum..bu kulaklığa göre yapılmış elinizde güzel amfi devreleri var mı..paylaşırsanız sevinirim burada teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umut1001 -- 28 Eylül 2007; 16:25:55 >

• mühendis adam hazır devremi yaparmış.oturur kendi yapr

tangentsoft.net

not:audigy2zs hd25i çok rahat besler.amfiye gerek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi superposition -- 28 Eylül 2007; 18:33:20 >
  • yaparım yapmasına da beratcım şu anda ip santral satış mühendisi olarak görev yapıyorum kafamı kaldıracak vaktim yok yoruluyorum hergün arabayla kaç saat yol gitmekten istanbul trafiğinde.ögrenci iken yakınırdık şundan bundan da .tabi sen daha ögrencisin bilmezsin bu iş hayatı insanı nası işler..ayrıca maksat burada bi sinerji olsun fikir alışverişi ve bir nevi muhabbet..yoksa zor birşey değil yapmak hazır devre de piyasada çok dimi
  • yanlız normal amfiye pek benzemiyor meret.gürültüye osilasyona karşı çok hassas.üzerinde ciddi çalışmak lazım.oda vakit istiyor.
  • ben elıcaktım onu uyuyakalmışım alamadım. Hayırlı olsun artık
  • eywallah sağolasın hocam.. adı üstünde bu gittigidiyor
  • Bende de Audigy 2 ZS ve HD-25 var, ve kart kulaklığı tabii ki besleyemiyor :) 108 dB'e 120 dB'lik bir fark var arada.
    Birkaç kulaklık amfisiyle birlikte kullandım, onlardan da doğru düzgün verim alamadım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.