Şimdi Ara

Sennheiser HD202 Kulaklık incelemem (FOTOLU !!) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
0
Favori
52.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm strafer... kulaklığın üstündeki kauçuk baskı yapmıyo tam tersine daha rahat oluyo.. sadece sıkan 2 yandan baskı yapması.. çok uzun kullanımda biraz bunaltıyo o kadar.. bende ses kalitesi kulaklık hastalığı var... amatör kullanım için.. aldım.. evde kullanmak için değilse bi DJ lik muhabbetti için falan almadım yaani..

2 yandan baskı yapmasının şöle bi güzel yanı var.. dinlediğin müziği asla dışarı vermiyo ve doışardan da dünya yıkılsa ses duyamıyosun...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

slm strafer... kulaklığın üstündeki kauçuk baskı yapmıyo tam tersine daha rahat oluyo.. sadece sıkan 2 yandan baskı yapması.. çok uzun kullanımda biraz bunaltıyo o kadar.. bende ses kalitesi kulaklık hastalığı var... amatör kullanım için.. aldım.. evde kullanmak için değilse bi DJ lik muhabbetti için falan almadım yaani..

2 yandan baskı yapmasının şöle bi güzel yanı var.. dinlediğin müziği asla dışarı vermiyo ve doışardan da dünya yıkılsa ses duyamıyosun...

hmm bende sony var öyle kaucuk yastıklar yok plastik müzik dinledikten sonra dayak yemiş gibi hissediyorum.
    ama sennheiser kalitesi başka tabi.gecenin bu saatinde cevap verdiğin için teşekkürler.gece müzik dinlemek zor doğru kulaklığı bir türlü bulamadım kulakiçi kulaklıkların kabloları çok kısa ama bunlarla da ses kartıyla yada mp3 playerla az ses alıyorum.sanırım genellikle hi fi sistemde kullanmak için üretiliyorlar.

• quote:

resim çok güzelmişş müzik aşkı böle bişi kaplana bile dinletiyo sanırım

Sennheiser HD280PRO nasıl bi kulaklık anlatırmısın merak ediyodur herkes 200 dolarlık kulaklığı ??

Aslında resim tam alarak bu linktehttp://www.sennheiserusa.com/newsite/productdetail.asp?transid=004974 kaplanı sevdiğim için upload ettim X-Fi ses sistemi ile kulklık tam bir uyum içinde ama bu kulaklığın profosyonel amaçla kullanıldığından haberim yoktu. Kulağa baskı yapan bir yapısı yok sadece taktığınızda dışarıdaki sesi çok az duyuyorsunuz, haliyle dışarıya da fazla ses gitmiyor. Müziğin sanki içindesiniz ve en ufak hatayı bile affetmiyor. 128kbps yerine 256 veya üstünde sesin kalitesi kendini belli ediyor. DJ ler tercih ediyor, zoom kısmından detayları görebilirsin

Sennheiser HD202 Kulaklık incelemem (FOTOLU !!)

• Öncelikle @Darkchild'e paylaşımda bulunduğu için teşekkürler
    Bu aralar bi kulakiçi kulaklık alıcam
    Creative ep-630 almaya karar verdim.
    ama sans HD202 ile şimdi tanıştım.
    @Darkchild'in yazdıklarının hepsini okudum.
    Ve tamda istediğim tarz olduğuna karar verdim.
    Şimdide maddi yönden sıkışmamak içinn
    Önce HD202 almayı Sonrada hemen olursa bhp-150
    Bir ay sonrada EP-630 almayı düşünüyorum.

karışıkmı oldu?
    Boşver böyle devam et.

Bendeki player MPIO FL100
    Şuana kadar tek sorun yaşamadım (hafızasının kart desteği dahilinde 512mb'ı geçmemesi hariç)
    Acaba istediğim uyumu yaşayabilirmiyim*MPIO seste kalite ve fiyatta uygun bir marka!
    Yoksa paşa paşa GG'den mp3 bakmaya başlıyayımmı?

• mp,onun ses kalitesi çok iyi değil zannedersem iyi bi kulaklık alman lazım .. hd202 nin ses kalitesi iyi ama basları nı kısman gerekebilir söliyim...
  • quote:

mp,onun ses kalitesi çok iyi değil zannedersem iyi bi kulaklık alman lazım .. hd202 nin ses kalitesi iyi ama basları nı kısman gerekebilir söliyim...

Daha önce kullandığım bütün playerlara göre iyi
    Tabi buna iriver crative cahilliğimide katarsak benim için çok iyi.

Ben zaten bass tan hiç rahatsız olmadım ki
    bakalım nasıl kısmma gerekir şüpeliyim

Bu arada sen 41 ytl demişsin nette hep 50 60 arası

Ayrıca izmirde Sennheiser bayisi filan bilen varmı ?
  • valla ben aldığımda 41 ytl idi.. msjın tarihine bak..
  • quote:

valla ben aldığımda 41 ytl idi.. msjın tarihine bak..

• TV ve DVD Player da kulaklık girişi yoksa nasıl bağlayabilirim kablolu kulaklığı? DVD film izlemek istiyorum kulaklıkla.
  • Bende bu kulaklıktan aldım ve kulanıyorum, Audigy Value 7,1'le kullanıyorum. Ses seviyesinden ve bass larda gayet memnunum. Valla müzik dinlediğini hissediyor insan be.
  • ben audigy 2 zs ye bağlıyorum direk.. megaworks kumandasının çıkışını kullanmadan .. gerçekten çok hoş oluyo..

bağlicaksanız .. ara bağlantı kullanmayın..
  • kullanıcı incelemelerine aynalandı elinize sağlık
  • inceleme güzel olmuş tebrikler.benim sorunum bu tip kulaklıklarda yazın sıcağında terleme olayı çok yapıyor..
  • eline sağlık
  • Bu tarz kulaklıklar yazın hem terletiyor hemde eğer benim gibi kafanızda biraz büyükse uzun kullanımda adamın kulağını ağrıtıyor, çıkarıp atasınız geliyor.
  • ya bu Sennheiser ın türkçe okunuşu nasıl ???
  • Sanhayzır "" diye okunuyo :))

uzun süre kullanınca biraz terlettiği doğru.. biraz da rahatsız edebiliyo.. ama alışınca olmuyo artık
  • mavibilgisayardan stokta görünen philips 830 sipariş edip, 7 gün boyunca bekletilip üstüne bir telefonla ürünü stokta olmadığını öğrendikten sonraki 7 gün içinde paramın iade edilmesiyle. 15 ytl koyup elmasepetinden hd 202 aldım. baslar mükemmel, bas sesler kadar tiz seslerde iyi EQ ayarıyla istenilenden fazlasını veriyor. ayrıca bu kulaklık beni mp3 den soğuttu. mp3 ün tüm bozukluklarını bile duyabiliyorsun.en iyisi track ve plak. hercashe tavsiye ederim. fiyat olarak 60 ytl ye aldım.
  • ben zamanında 40 a almıştım pahalınmış alet.. baslar biraz fazla çıkıyo kısıklması lazım ama bozulma yok :))
  • 115db lik ses basınç seviyesinin öncelikle abartı olduğunu söylemek isterim, kulaklarda kalıcı ses kaybı yaratabilir (tabiki bu şiddette ses verecek kaynak olması lazım). DJ ler bu kulaklığı kullanabilir, uygundur çünkü frekans aralığı 18-18000 arası, müziği hissetmek için yeterli. Ama müzikteki yüksek frekansları duymak için 25000 e kadar çıkması lazım. Kulaklıkları test etmek için mp3 oynatıcı kullanmak yerinde bir uygulama değil çünkü loosless (yani kayıpsız) bir format değil, o yüzden doğrudan bildiğimiz AudioCD ler ile test etmek çok daha doğru saptamalar yapmamıza olanak sağlar. İnceleme için teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.