Şimdi Ara

Sennheiser GSP 600 Oyuncu kulaklığı 1280 TL!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
2
Favori
2.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 18
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 49 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 57
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 18
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • taylan4225 (5 mesaj) Vatov (4 mesaj) jujuuu (3 mesaj) strategen (3 mesaj) V2 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (11 mesaj) Mobil (15 mesaj) Mini (3 mesaj) Uygulama (5 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> Sennheiser GSP 600 Oyuncu kulaklığı 1280 TL!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    72 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

Cloud 2 bence kötü bir kulaklık hocam. Hani o kadar insan nasıl seviyor anlamış değilim. Ben de GSP 500 var. Öncesinde G930, G633,G933 ve void elite kullandım. Hatta yedek olarak Cloud silver bile almıştım. Yani hepsinden fersah fersah ötede.
    G633 ve o standartlarda 2-3 kulaklık kullandım hyperx in yanından geçemez oyunlarda hocam :) Cs Go, PUBG özellikle

Orijinalden alıntı: V2

Pahalı ses kartınız yoksa (dac amp) olan bir şeye yaramaz. Boşa para yatırmayın.
    Hocam, kulaklık zaten 28 ohm ve analog; gerek var mı amp veya dac e?
    quote:

Orijinalden alıntı: strategen

Hocam, kulaklık zaten 28 ohm ve analog; gerek var mı amp veya dac e?

Alıntıları Göster
    Evet 28 ohm gerek yok gibi duruyor ama yabancı forumlarda sesin az olmasından şikayet eden çok fazla. Yani denemeden net bir şey söylemek zor gibi.
    |
    |
    4758 Mesaj

Hocam sadece cs ve pubg için ideal bir kulaklık. Sadece o oyunları oynayanlar için alınabilir. Ama özellikle Void Elite ve Cloud Silver diğer oyunlarda sesler çok yetersiz, tuhaf ve tiz ağırlıklı geliyor. Bass konusunda ne yaparsan yap yetersiz kulaklıklar. Bu da araba yarışı ya da çatışma patlama dolu oyunlarda direkt efektleri etkiliyor. Gsp 500 ise oldukça dengeli bir sesi var. Hatta güzel bir indirim olursa gsx 1000 veya gsx 1200 düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    S0kupp kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    iPhone XR-Haswell 15" Retina Macbook Pro(ME294 Late13)-iPad Air 3-Airpods-Beats Studio 3-Asus Rog Crosshair VI Hero-AMD Ryzen 1700 3.7 OC-MSI Gaming+ GTX 1060 6 GB-Adata XPG D80 3200 8GB*2-Corsair MP510 480GB-Sandisk 240GB-Gigabyte 480GB Seagate Baracuda 4TB/2TB-Gamepower Iceberg 240-Evga GQ650-Phanteks P400S TG-Logitech Z533-Logitech G933-Logitech G930-Logitech G410-Logitech G502-TTesports Posedion Z RGB-Samson Meteor-Samsung C24FG73-Asus VN247H-AOC24 G2460PF-AOC G2260VWQ6-Apple TV 3.Nesil-LG 42LM760S-PS4 2TB
  • Yüzbaşı
    938 Mesaj
    Önce dac amp önerdiniz ki bu kulaklıklarda dahili amp var.

Sonra en düşük 1300 küsürlük fiyat grafiğini atıp, pahalı buldunuz ki o bahsettiğiniz grafikler oluştuğunda ne emtia ne döviz bu fiyatlardaydı.

Ayrıca ses az geliyor denilen konu taa ne zamanın olayı. Bunlar yazılımlarla halledileli kaç yıl oldu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kerros -- 31 Temmuz 2020; 16:54:23 >
  • Yarbay
    11414 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kerros

Sonra en düşük 1300 küsürlük fiyat grafiğini atıp, pahalı buldunuz ki o bahsettiğiniz grafikler oluştuğunda ne emtia ne döviz bu fiyatlardaydı.

Ayrıca ses az geliyor denilen konu taa ne zamanın olayı. Bunlar yazılımlarla halledileli kaç yıl oldu...
    Dahili amp yok gsp 600 de.
    2 ay önce itopyada 1100 civarınaydı bende gsp 500 almıştım 600 ile arasındaki fark biri açık diğeri kapalı kulaklık ayrıca anakartlardaki ses kartı bu kulaklıklar için zayıf kalıyor genelde.
    |
    |

Ben dac amp önermedim ki?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Kerros kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    204 Mesaj
    asus rog delta 7.1 ve corsair virtuoso bundan daha iyi değil mi ?
    |
    |
    değil

|
    |
    tükendi evet. alanlara hayırlı olsun

|
    |

Orijinalden alıntı: Kerros

Hocam dahili amfi yok bu kulaklıklarda. Yazılım ise sesi aman aman yükseltemiyor. Fazla yükseltince seste bozulma başlıyor. Bu tip güçlü kulaklıkları sağlam bir amfi ile beslerseniz harika ses veriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Cooler Master HAF X, İntel İ7 6700K, Corsair H80i v2, Asus Z170 Pro Gaming, Corsair Vengeance DDR4 16GB@3200MHz, Asus Rog Strix 1070, Samsung 850 Evo 250Gb, Crucial Bx500, Asus Essence STX-II, Sennheiser GSP 600, Thermaltake Toughpower Grand 750W, Asus VG259QM@280Hz, Logitech G410, Z-5500, Mx518, Rog Front Base, Steelseries Tyrael Edition XXL, Roccat Apuri.
  • Teğmen
    210 Mesaj
    Ne çirkin kulaklık. Kullandığım corsair den çirkinide varmış.

|
    |

Orijinalden alıntı: taylan4225

değil
    neden değil?

Değil demekle olmuyor sebeplerini teknik farklılıklarını söyler misin ?
    |
    |
Sohbet
SEO
bankalar.org
Canlı Tv izle
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.