Şimdi Ara

Sennheiser game zero ses kartı önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gigabyte x470 sorus gaming am4 anakarttan on board ses kartı ile sennheiser game zero kulaklıktan verim alınabilir mi?

Alınamayacaksa bir ses kartı önerisi yapabilir misiniz?

Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• eğer çok iyi bi müzik kulağınız yoksa hiç sıkıntı olmadan kullanırsınız , x470 serisi anakart çok yüksek ihtimal ortalama üstü ses yongası vardır sizi tatmin eder bence ha etmezse creativ in güzel ses kartları vardı onlara bakabilirsiniz.
  • SheKilLll kullanıcısına yanıt
    Müzik kulağından ziyade amacımız ses kasmaktır. Pubg , counter ve battlefield tarzı oyunlarda ayak seslerini vb. Duyabilmektir. Logitech g430 ile verim alamadık. Bu tarz oyun için ses kartına ihtiyaç var mı yoksa direk alalım mı sennheiserı kulaklığı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umurcan91 -- 23 Temmuz 2019; 7:46:32 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • açıkcası bunu g430 ile de rahatlıkla yapabilmeniz gerekirdi tabii ki game zero çok daha üst seviye bi kulaklık yani en azından öyle bi anakartla gayet tatmin etmeli sıradan bir kullanıcıyı ,

size şöyle örnek vereyim ben msi h81 gibi gayet giriş seviyesi eski bi anakart ve cloud alpha (ses kartı yok) ile gayet güzel sonuçlar alıyorum nadir de olsa insanlar logitech g pro ,game zero ve alpha gibi kulaklıklara ses kartı alıyor bütçeniz yerindeyse öneririm fakat dediğim gibi g430 ile en azından cs de sıkıntısız her sesi duyabilmeniz gerek bunu sıradan bi cep telefonu kulkalığı ile bile yapabilirsiniz. anakartınızın ses sürücüsünü güncellemeyi deneyin anakartın sitesinden belki daha kaliteli ses alabilirsiniz.g 430 dan çok daha kötü kulaklığı uzun süre kullanmıştım ve cs dahil hiçbir oyunda sıkıntı yaşamamıştım aynı anakartımla
  • şimdi aklınızda nasıl sıkıntı yaşamadın sen nasıl oynuyorsun ki gibi bi soru işareti kalmasın her türlü zıplama koşma reload sesini adamın elinden bıraktığı bombanın pim sesini yani kısacası duymam gereken her şeyi duyabiliyordum yeni kulaklığımda da duyabiliyorum hatta eski kulaklığımın kablosu kopmasa değiştirmezdim bile

uff bakın şimdi hatırladım g430 daki 7.1 i kesinlikle KAPATMANIZ gerekli game zerodan anlaycağınız üzere 7.1 tamamen gereksiz bir şey ve sesi bozar.reklam straetjisi gibi bişey yani profesyonel kişiler dahil kimse 7.1 i kullanmaz 2.1 her işinizi görecektir ve sesin çok daha net olduğunu anlayacksınız.evet seslerin nerden geldiğini de arka ön sağ sol bilebileceksiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.