Şimdi Ara

sennheiser cx300-ii precision almayın!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

CX 300-II Precision Black kulak-içi kanal-tipi kulaklıklar, gelişmiş dinamikleri ve berraklığıyla çok güçlü, bas ağırlıklı stereo ses sunar. Beraberinde gelen çeşitli boyutlardaki kulak adaptör seti (S/M/L boyutlarında) ile herkesin kulağına kolayca uyum sağladığı gibi bir de çevre gürültüsünü çok iyi bir şekilde pasif olarak azaltabilir. Asimetrik kablo dizaynı sayesinde hareket halindeyken boynunuza ve saçınıza dolanmaz.

ÖZDE
    Bundan 2 ay önce mediamarktdan kulaklığı aldım.kutusu orda açtım ve denedim.kasiyer bana bakıyordu,nasıl çalışıyormu dedi.evet çalısıyordu ama ses kalıtesi o kadar kotuyduki kasıyerin dalga geçtiğini sandım.telefonumda sorun vardır dedim eve gider gitmez denedım aynı itici ses....kandırılmış gibi hissettim.onca yorumların aslında sahte olduğunu şimdi anlıyorum.çoğu insan aldığı şeyı kotulemek istemez...forumda bakarsanız incelemelerinden yorumlara AZCIK ŞSS PATLAMASI VAR..EVET AZCIKKK....kulaklık mp3ten başka cihaza gitmez neden mi bozulma o kadar fazla oluyoki.cihazım htc a9 (http://www.htc.com/tr/smartphones/htc-one-a9/) ses konusunda suphesı olmayan bi telefon.spotify 320 kbps de tüm rock türündeki o meşhur gitarlı yerlerınde sadece cızırtıdan başka bi şey gelmıyo.ya senın cihazın bozuktur dersenızde su linke tıklayın.....http://theheadphonelist.com/headphone-list/

burda earpods bıle yer bulurken unlu sennheiserın sözde f/p urununun yer bulmaması.dıkkat edersesenız lg quadbeatte var...

son kandırma.....üzerinde ingilizce enhanced bass yazıyo yanı gelişmiş bass...0 ı neyle çarparsanız çarpın yine sıfırdır işte bu kulaklığın bass anlayısıda bu.bass yok hanı elinısız basaya vurursunuz ya pat dıye ses gelır bassı boyle tanımlamışlar...evet sınemada içinizi titreten bass değilmiş meğer....bass cx300 ii de yokk unutun.kulaklık suan evde bos bos duruyor aldığımda dırek aliexpressten bı tane rock zircon sipariş ettim kızarak onu kullanıyorum bide korumu kılıfını....ALMAYIN..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.