Şimdi Ara

Sennheiser CX 200 Street II Alternatif?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar nerdeyse 10 yıldır CX 200 Street II kullanıyordum ve çok memnundum.

En son servise gönderdim ve ellerinde CX 200 olmadığı için yeni nesil CX 1.00 göndermişler ama ses seviyesi çok düşük geldi.

Biraz araştırma yaptıktan sonra öğrendimki CX 200 artık üretilmeyecekmiş.

Ben de CX 1.00, CX 3.00 ve CX 300-II denedim.

CX 1.00 sesi çok düşük
    CX 3.00 sesi bir nebze daha yüksek, baslar da güzel ama hala CX 200'e kıyasla az ses veriyor
    CX 300-II sesinin yüksekliği CX 200'e en yakın olan ve tatminkar ama onda da baslar yetersiz

Kısacası CX 200 Street II gibi sesi yüksek ve basları yeterli olan bir kulaklık arıyorum. Sennheiser olmak zorunda değil, bütçem 200TL. Yardımcı olabilirmisiniz?

• Hocam aynı durumdayım . 2 yıl oldu cx-200 kullanıyordum , bi arkadaşım kulaklık sordu tavsiye ettim , piyasada hiç bulamadı . Amazon dahil aradım yedeğim olsun diye yok kulaklıktan . Ben de alternatif bir kulaklık bakıyorum şuan . Konuyu da uplamış olayım var mı tavsiyesi olan ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok araştırdım bi çoğunu aldım ve denedim 0-300 TL arası cx200'e alternatif bir sennheiser yok sanırım

en son sennheiser ile konuştum momentumu tavsiye ettiler ama birincisi çok pahalı -400TL- bütçemi o kadar arttırmak istemiyorum. ikincisi yinede bir araştırıyım dedim ve aynı düşük ses özelliği onda da varmış...

son çare başka marka arayışına girdim...

sony ve pioneer'ı denicem ilk etapta
  • quote:

Orijinalden alıntı: mMylo

çok araştırdım bi çoğunu aldım ve denedim 0-300 TL arası cx200'e alternatif bir sennheiser yok sanırım

en son sennheiser ile konuştum momentumu tavsiye ettiler ama birincisi çok pahalı -400TL- bütçemi o kadar arttırmak istemiyorum. ikincisi yinede bir araştırıyım dedim ve aynı düşük ses özelliği onda da varmış...

son çare başka marka arayışına girdim...

sony ve pioneer'ı denicem ilk etapta

Amazon.com da Sennheiser CX200 Twist-to-Fit Earbuds var bu dediğiniz street modeliyle aynı mı bilmiyorum. 16.97 Dolar ama TR ye gönderimi yok, TR ye paket gönderimi yapan siteler üzerinden alınabilir ama 10 dolar daha ek masrafı çıkmış olur.

Ben yıllardır Creative EP630 kullanıyorum (bendeki mikrofonlu versiyonu 630i) gayet memnunum herkese de tavsiye edebilirim.

• Bende kulaklığımı kaybettim alternatif kulaklık öneresi. Bu kulaklık çok dengeliydi. Zor bulunur böylesi herhalde.

• Up ayni sorundan muzdaripim.

• Yapacak hiç bir şey yok beyler, cx200 gibi bi kulaklık yok artık sanırım. Benimki seneler önce bozuldu, garantiden sıfır değişim oldu o da iki sene sonra gitti. Bu arada ne rezillikler çektim, sonra CX150 aldım fena değil, zamanla oturdu sesi ya da ben alıştım. Ama kesinlikle bir Cx200 değil.
    Aynı fiyat aralığında başka markalar da denedim, telefonlarla gelen kulaklıkları da hep deniyorum.

Cx 200'ün keyfi, gücü, temizliği ve bas-mid-high dengesini hiç birinde bulamadım. Bİr arkadaşım KZ ile ilgileniyor, KZ ZS5 alabilir. Onun yorumlarını alırım artık.
  • N11'de paket hasarlı satılıyor şu an Bircom-Sennheiser Türkiye tarafından. 3 tane kalmış, haberiniz olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de cx200 kullandım, 1 yıl sonunda sol tek bozulunca garantiye yolladım yenisi geldi ama onun da sol teki 1 yıl sonra bozuldu.
    Yerine o sıra yeterince param olmadığı için 70 tl'ye urbanears kransen aldım. ancak ses kalitesinden yeterince memnun değilim. ben de daha iyi bir şey istiyorum.
    ayrıca cx200'ün tizleri biraz yüksek, ben şu an daha iyi bir kulaklık arıyorum. tavsiyelere açığım :)
  • https://ty.gl/14kna7pxy0

Awei adlı bir satıcı satıyor aslında. Bircom garantili değil kendileri garanti veriyormuş. Orjinalmi emin olamadım. Fikriniz var mı ?

• Xiaomi Hybrid Pro HD modeline bakabilirsiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.