Şimdi Ara

Senin saç şeklin hangisi (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
5
Favori
6.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bamya Avcisi

62ye benzşyor ama burada yok.Saçın uçları havaya bakıyor ve kalkık gerisi ise dağınık ve kalkık değil

Dağınık saç için ara makas mı attırıyorsunuz ? Benim önden yanlar açılmaya başladı.Bende arka kısımları dağınık yapmayı istiyorum ama nasıl bir saç varsa olmuyor. Ya da ben beceremiyorum.
  • 1 ve 52 arası
  • 50
  • 1
  • 52
  • 2, 52 , 61
  • Normalde 5 ama şu an 67 gibi duruyor, daha yeni kalktığım için.
  • 48
  • 44-68 arasında gidip geliyo
  • 31-66 arası bir şey
  • yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Portman

quote:

Orijinalden alıntı: Bamya Avcisi

62ye benzşyor ama burada yok.Saçın uçları havaya bakıyor ve kalkık gerisi ise dağınık ve kalkık değil

Dağınık saç için ara makas mı attırıyorsunuz ? Benim önden yanlar açılmaya başladı.Bende arka kısımları dağınık yapmayı istiyorum ama nasıl bir saç varsa olmuyor. Ya da ben beceremiyorum.

Aacim yaklasik 3 cm.Uzun yani.Syoss spuan kullanoyorum.Yikadiktan sonra Bornoza iyice kurutuyorum.Daha sonra ise ilk once arkalari normal bir sekilde kurutuyorum.Onlere gelince fon makinesini cenemin altindan sacin ustune dogru 2 dk tutuyorum.Yani saci kaldiriyor.Sonra sacin ortalari islak kaliyor oralara da ustten fonle 1 dk kurutuyorum.Boylece hem on kalkmis oluyor hem de arkasi yerde duruyor.Daha sonra bu olusan kaliba elinizle istediginiz sekli verebilirsiniz.Yanlis yerde sac varsa duzeltebilirsiniz.

• 10 a benziyo ama tamda degil ama benziyo
  • Önceden 5 ti ortadan ayirip alıştırmıştım saçı şimdi 8-9-68 arasinda degisiyor çünku kisalttim hem kabariyordu hem dokuluyordu su an rahatim ayrica Medcezir Yaman`a benzerligim olmasindan dolayi sac modeli ile büyük prim yaptim :D tabi o yapmadan öncede o saç tipini yapardim o ayri konu :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peekay -- 29 Aralık 2013; 13:31:10 >
  • 1-2-61 bunlara benziyor.
  • 10
  • 60 benimkide :D
  • Kısayken 50 gibi de uzayınca 52 ye dönüyo
  • 40
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.