Şimdi Ara

Senin biyolojin konu kalıpları serisi ile normal konu anlatımları arasındaki fark ne ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• @arastugcu hocam görünce cevap verecektir

• konunun özünü önemli yerlerini verip daha az ayrinti veriyor anladığım kadarıyla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • youtube videoları yeterli, soru çözümlerini izleme, kendin soru çöz. en son deneme aban, apotemi biyoloji 25li deneme ile cila yap. tyt+ayt fullünüz hayırlı olsun.

• youtubedakilerle kendi sitesindekiler aynı sanırım tek fark soru cozum falan olmasi. Sorulardan da bazı şeyler öğreniliyor ama almak zorunda hissetme kendini

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • BakiSilva kullanıcısına yanıt

Apotemi biyoloji denemelerine hiç gerek yok

• Dogannbulbill kullanıcısına yanıt
    Ne dersin reis, ne yapmalıyız sence ?

Hamda 8k yapmışsınız, tebrikler :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leader of Birmingham. -- 8 Eylül 2021; 21:7:30 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Aras tuğcu türkiyenin yetiştirdiği en önemli biyologların başında gelir.

gerek biyolojiye olan hakimiyeti olsun gerek sempatikliğiyle olsun diğer hocaların üç beş misli önündedir. He diğerleri biyoloji anlatmıyor mu evet anlatıyor ama amatörü eğlendirecek seviyede.

kanalındaki düzen ve intizamı, derslerindeki akıcı anlatımı ve olaya olan profesyonel bakışı ile günümüzün ötesinden adeta 2040lardan fırlayıp gelmiş bir adam Aras Tuğcu.

bir diğer artısı da -günde 88 saat nöbet tutmamasından mütevellit olsa gerek- derslerini tane tane ve sistemli bir şekilde anlatması bu adam türkiyenin zannımca aktif olarak nobele en yakın bireyidir. biyoloji alanında yaptığı çığır açıcı çalışmalara bakıldığında ülkemize 3. bir nobel cok uzak değil gibi.

doğanbulbil hep söylerim yine söyleyeceğim. bu forumun en oturaklı ve esaslı üyesidir. isteyen araştırabilir bu adamın bir tane dahi boş mesajı yok. söylediği şeyler sanki bir kurul tarafından tashih edilip damıtılarak geliyor foruma.

bu kadar duru bir biçimde ana fikri çarpıcı olarak karşısındaki okuyucuya geçirebilmesi... yorumsuz.

bu forum sana çok şey borçlu doğanbulbil er ya da geç kıymetin anlaşılacak dostum.

• Leader of Birmingham. kullanıcısına yanıt

Tebrik için teşekkür ederim

Ya bu forumda özellikle sezon bir açılsın daha net görürsünuz ısrarla zor kaynakları aldırmaya çalışıyorlar apotemi denemleri müfredat dışı soru barındıran gereksiz bilgilerin üzerine giden adamların 2018 de ayt geldiğinden beri adam akıllı güncellemedigi denemeler

Biyotik kolay kolay denildi ama sınavın hiçbir farkı yoktu yine olmayacak biyotik denemeleri ve kitabı güzeldir palme zaten güzeldir

Benim önerim her seferinde MEB kitabı okuyun kitap okur gibi okuyun bir sorun kalmaz tyt 6/6 ayt de 12/13 yaptım MEB kitabı dışında bir bilgi gelmedi bir soru da tamamen dikkatten

MEB kitabı dışına çıkmadı adamlar

• Sağ olun hocam sözleriniz çok kıymetli bir keresinde daha denk gelmiştim bu tarz bir mesajınıza var olun

Hocam biraz sakayla karisik yazdim ama uslubunuzu ve dusuncelerinizi cidden cok begeniyorum

Haklısınız hocam, çok teşekkür ederim. Kendinize çok iyi bakın :)

• @arastugcu

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.