Şimdi Ara

Senin Bankan - Kitapyurdu.com'da 50'ye 30 TL İade! (KuveytTürk) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.294
Cevap
39
Favori
76.630
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mevcut hesabı olanlar çağrı merkezini arayıp hesaplarını Senin bankan şubesine taşıtabilir.
    Yeni başvurular 2-3 hafta bulabilir. Şubeden başvuru yaparsanız bu kampanyadan faydalanamazsınız. Belki şubeden açtıktan sonra çağrı merkezinden taşıtabilirsiniz. Denemeniz lazım :)
  • ne güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: damienn

online'mı başvursam yoksa yarın şubeye gidip mi başvursam. online'da süründüyolar anladığım kadarıyla.

evet nasıl başvuruluyor?
  • antireis A kullanıcısına yanıt
    bu sorunun cevabını bende arıyorum birisi dahil demiş birisi yok banka şubenden izin alman lazım demiş
  • zodiag kullanıcısına yanıt
    Valla bilen yok sanırım ben risk almiycam kesin bir bilgi olmazsa...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abd ile bağınız var mı diyor ya başvuru da ne alaka garip bir banka gerçekten

• kuveytturk de hesabımız var diye başvuru kabul etmediler, millet müşteri sayısı artsın ister bunlar sadece tek hesabınız olabilir diyor...
  • Girdiğim bilgiler doğru olmasına rağmen "Bilgileriniz eşleştirilememiştir, lütfen kontrol ederek tekrar giriniz." hatası veriyor. Bu sorunu yaşayan ?
  • Beocan B kullanıcısına yanıt
    Yeni kimlik karti ile deneyin

• quote:

Orijinalden alıntı: kambinan

Mevcut hesabı olanlar çağrı merkezini arayıp hesaplarını Senin bankan şubesine taşıtabilir.
    Yeni başvurular 2-3 hafta bulabilir. Şubeden başvuru yaparsanız bu kampanyadan faydalanamazsınız. Belki şubeden açtıktan sonra çağrı merkezinden taşıtabilirsiniz. Denemeniz lazım :)

yok öyle bişey, seninbankan amacı yeni müşteri kazanmak, eski müşteri seninbankan olamıyor, çağrı merkezi de yapmıyor, sadece bağlı bulunduğunuz şube yapabiliyormus, uzak olduğu için gidemedim

ayrıca, altın karti olanlar da seninbankan değil, o da başka bi kart

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tridinebandim

kuveytturk de hesabımız var diye başvuru kabul etmediler, millet müşteri sayısı artsın ister bunlar sadece tek hesabınız olabilir diyor...

kendin de vermişsin zaten cevabı, sen zaten müşterisin, adamlar başkalarıni da çekmek istiyor

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    senin bankan'dan hesap açanlara altın kart geliyor.
  • kart evde duruyordu, kullanalım bari.
  • Beocan B kullanıcısına yanıt
    Girilen bilgilerden yanlış olma ihtimali en yüksek olan ikametgah. E-devlet'ten kontrol edip öyle deneyin.

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    baya saçma cümleler olmuş

sim bloke mevzu, sim kart değişince her banka için geçerlidir

anne kızlık soyadı, şifre değildir, kimlik belirleyici başka bir bilgidir, aynı ad-soyad-baba adı olan senden biri daha çıkarsa diye bu da kaydediliyor,

Türkler anlamıyor demişsin, sana cevap veren arkadaş sim blokesi nedeninı açıklamış, yedek sim kart çıkartıp hesabıni boşaltabilirler demiş ama buna rağmen saçmadir diyorsun, asıl sen kendin anlamamışsin ve aynen öyle devam ediyon

• quote:

Orijinalden alıntı: darker

senin bankan'dan hesap açanlara altın kart geliyor.

artık herkese altın kart veriliyor, ama seninbankan için yeni müşteri olmak lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: L@civert

Bankamatik kartı için sanal kart oluşturabiliyor muyuz?

neden sanal kart?

• Shady kullanıcısına yanıt
    müşteri hizmetleri yanlış bilgi vermiş olabilir, seninbankan müşterisi olmak gerek, şu anda bütün müşterilere, kart yenilemelerde altın kart veriliyor, ama biz eski müşteriler faydalanamayiz bu kampanyadan

• porazo P kullanıcısına yanıt
    Kimliği değiştirmedim henüz.
  • Usbehci kullanıcısına yanıt
    Kontrol ettim bilgiler doğru yinede aynı hatayı veriyor.

Yarın bir şubeye gideyim bakalım.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.