Şimdi Ara

Senin Bankan - Kitapyurdu.com'da 50'ye 30 TL İade! (KuveytTürk) (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.294
Cevap
39
Favori
76.640
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sistemleri biraz garip gerçekten. eski kullanıcıyı bilmiyorumda senin bankana dün hesabım açıldı. bugüne kadar kuveytin önünden bile geçmedim ama sim kart blokesi varmış hesabımda nasıl olduysa. kaldırmak için mh arıyorum kart numarası ve şifre istiyor kaldırmak için. kart yeni bloke var diye şifre alamadım ki şifre istiyorsun :) mh ile görüşüyorum bloke kaldırın diyorum biz yapamayız en yakın şubeye gidin diyor. ee hani şubesiz bankacılık tı bu :) Allah'tan site üzerinden bloke kaldırıyormuş da oradan kaldırdım sonradan giriş yapabildim. siteden kalkıyorsa mh neden söylemez banada şubeye git der. kendim fark etmesem uğraşacaktım şubede. sonuçta kendi kendime olayı çözdüm de bugün kitap siparişi verdim. başvuru amacım enpara yerine kuveytbank kullanmaktı normalde kitap işi bonus oldu. umarım bundan sonra uğraştırmaz böyle
    he bide sabah para yatırdım sonra para çekmek istedim doğum tarihimi sordu. daha önce hiçbir bankada görmemiştim bunu

• quote:

Orijinalden alıntı: hareketliperde

sistemleri biraz garip gerçekten. eski kullanıcıyı bilmiyorumda senin bankana dün hesabım açıldı. bugüne kadar kuveytin önünden bile geçmedim ama sim kart blokesi varmış hesabımda nasıl olduysa. kaldırmak için mh arıyorum kart numarası ve şifre istiyor kaldırmak için. kart yeni bloke var diye şifre alamadım ki şifre istiyorsun :) mh ile görüşüyorum bloke kaldırın diyorum biz yapamayız en yakın şubeye gidin diyor. ee hani şubesiz bankacılık tı bu :) Allah'tan site üzerinden bloke kaldırıyormuş da oradan kaldırdım sonradan giriş yapabildim. siteden kalkıyorsa mh neden söylemez banada şubeye git der. kendim fark etmesem uğraşacaktım şubede. sonuçta kendi kendime olayı çözdüm de bugün kitap siparişi verdim. başvuru amacım enpara yerine kuveytbank kullanmaktı normalde kitap işi bonus oldu. umarım bundan sonra uğraştırmaz böyle
    he bide sabah para yatırdım sonra para çekmek istedim doğum tarihimi sordu. daha önce hiçbir bankada görmemiştim bunu

Aynen int şubeden kalkıyor kilit. Normal alışverişlerde de sektör pos fark etmeksizin %0.35 altın puan veriyor . 10tl ye ulaşınca hesaba geçiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yıllar önce sözde kapattıkları Kart yüzünden işlem yapamıyorum. Harikasın Kuveyt Türk.

• Kart başvurumdan 7, 8 gün kadar sonra bana ulaştı. Geldiği gün 2 saat için aktif edildi ve aynı gün alışverişimi yaptım. Ertesi günde 30 TL iadem gerçekleşti. Helal olsun diyorum başka bir şey demiyorum. Bu arada kitapyurdu'ndan verdiğim siparişin kargosu henüz ulaşmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nsy77 -- 22 Mart 2018; 13:54:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

quote:

Orijinalden alıntı: pelerinlikedi

Başvurdum ama fetönün bankası gibi sonradan sen burada niye hesap açtın demesinler. Kuveyt muveyt.

Kuveytliler memlekette darbe yapmadığı sürece sıkıntı yok bence :)

hocam cok güldüm Allahta sizi güldürsün

• Arkadaşlar yüzde 10 ekstra indirim ve kargo Ücretsiz yapan Platin üyeliğimi ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Seninbankan kartıyla hesabım üzerinden sipariş verebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hop-e3 -- 22 Mart 2018; 16:51:37 >
  • Kartı bugün 5 gibi aldık ancak açılmamış ne zamana açılıyor kart ertesi gün mü ?
  • vitriol kullanıcısına yanıt
    garanti kart kullanmaya devam et sen, 30 lirayı küçümseyecek adamın burda işi olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antocio

Yıllar önce sözde kapattıkları Kart yüzünden işlem yapamıyorum. Harikasın Kuveyt Türk.

bi daha açtır, sonra seninbankan özelliğine geçmek istiyorum de

hayır bi de kampanyayı kullanmak için eğitim mi verelim tek tek
  • quote:

Orijinalden alıntı: yemini

Kartı bugün 5 gibi aldık ancak açılmamış ne zamana açılıyor kart ertesi gün mü ?

aldığın anca açılıyor zaten, daha doğrusu müşteri hizmetlerini ara ve şifre oluştur
  • Arkadaşlar aşağıdaki kitabı alan veya bilgi sahibi olan var mı? Alıp almamak arasında kararsızım kaç gündür.

http://m.kitapyurdu.com/index.php?route=products/productdetail&product_id=451017

• Bu ay sonu yetişmezse kart gelsefe almama şansımız var değil mi? 20 gündür kart gelmez mi yaw. Çinden sipariş geçsem gelmişti valla 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı bende değil. Kart kapanali 5 sene oldu neredeyse ama bir şekilde hata oluşmuş ve hala aktif gibi görünmüş. 6 7 kere telefon.gorusmesi ile işlemleri halledebildim. Şube olmadığı icin bazi işlemleri tamamlayamadim, lütfen eleştiriyi yaparken kırıcı olmamaya çalışalım.

• hop-e3 kullanıcısına yanıt
    Halil İnalcık önermiş ötesi yok sanırım.Bende listeme almıştım düşünüyorum almayı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    bu tarz yapıtların dili biraz akademik kalıyor tarih eğitimi almayan insanlar için sıkıcı olabiliyor.Ben 5 sene eğitim fakültesinde Tarih eğitimi aldım bazılarını okurken uyuyasım geliyordu Gün gün yazılan seferler olabiliyor bazı bölümlerinde. Eğer tarihe meraklıysanız alabilirsiniz. Tarih kurumu yayınlarına da göz atabilirsiniz

https://emagaza-ttk.ayk.gov.tr/2-osmanli_tarihi-kategorisi.html?cat_id=2
  • hareketliperde kullanıcısına yanıt
    Akademik bir eser olmasını ben istedim aslında. Kaynağı belirsiz efsaneler duymaktan sıkıldım artık. TTK metinleri çok detaylı ve ağır olabilir benim için.

Uzunçarşılının osmanlı tarihi olabilir, çok sıkıcı değil lakin bazı bilgiler hatalı onun dışında halil inalcık'ın devleti aliyye serisi daha iyi olabilir. Aşıkpaşazadenin osmanlı tarihini günümüz dilinde anlaşılabilir bir şekilde çevirmişler onuda tavsiye ederim lakin olayları kavramada biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz zira Uzunçarşılıdaki gibi yaşanan olayları günümüz isimleriyle vermiyor.

• Böyle dandik banka görmedim. 20 gündür kart bekliyorum bugün ararım tekrar kartınız iade olmuş adreste kimse bulunamamış diyor. Gelen giden yok ama. Ya benim bölgede ki kuryeler sorumsuz hadi evde yokuz diyelim telefon etmez mi insan? Saçmalığa bakın ya. Kartı iptal ettirdim reziller valla.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • keşke şubeden halletseydin hocam bugün gittim 5 dk ka sürmedi kartı almam şubede basıp verdiler hemen
  • Bir arkadaş var ona da çıkarttık fakat dakikası yok hiç . Şubeden kart a şifre koyup internet alışverişine actirabilir mi bilgisi olan aydınlatabilir mi

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.