Şimdi Ara

Senin Bankan - Kitapyurdu.com'da 50'ye 30 TL İade! (KuveytTürk) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.294
Cevap
39
Favori
76.635
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: L@civert

Bankamatik kartı için sanal kart oluşturabiliyor muyuz?

Bunu bende merak ediyorum keşke olsa şöyle bişey, hiç kredi kartı kullanmıyorum bu yüzden sanal kartımda yok fakat internetten alışverişlerde çok ihtiyaç oluyor
  • Super otesi kampanya olmus hemen basvuruyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu yeni kimlik kartları ne kadar aptalca

Seri NO bu şekilde mesela bunu yazıyorum olmuyor kimlik kartı şeçili nufus cüzdanı şeçiyorum oda olmuyor ne yapmak lazım ?_

A11A11111

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senin bankanda herhangi bir yıllık ücret vs vs şeyler varmı arkadaşlar yoksa birde senin bankanda hesap açalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkametgah mı, sistem de çıkıyor zaten eğer çıkmıyorsa nasıl bir banka bu

Benim de aklım kaldı kampanya da güzel ama değer mi bakacaz 😀

• telefona doğrulama kodu gelmiyor başvuru ekranından sonra. karşılaşan veya çözümü bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Modu Chanyu

Hocam bana da hata verdi sonra kimlik kartına dikkatli baktım 1 yazdığım şey aslında büyük ı çıktı. Bir de I şeklinde dene büyük ihtimal olur.
    O kadar rakamın arasına neden büyük I koyuyorlar onu bilmiyorum.

ikamet'den kaynaklıymış benim sorunu çözdüm fakat şimdide tele mesaj gelmiyor onuda çözücem bakalım :D

sim kart blokesi var ee kaldırın diyorum kartınız yok ki diyor ilginç ya

edit:Oporotörü aradım 72 saat içinde kalkıcak dedi hayırlısı sim kart blokesi yıl 1900 anasını satayım her oporotor değiştirdimde bloke oluyor neyin blokesi ise hattı sanki sokaktan geçen adam taşıyor....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 28 Şubat 2018; 19:3:17 >
  • Konuyu açan arkadaşa teşekkürler. Güzel kampanya. Ben de başvurayım.

• 50/30 iade iyi.

• Teşekkürler Kuveyttürk. Keşke sadece bir siteyle sınırlı olmasaydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batyaz -- 28 Şubat 2018; 19:19:6 >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Hocam bankacılık işlemlerinde çok önemli bu sim bloke işi. Çünkü sadece kimlik fotokopi izle yedek sim çıkartıp 10 dakikada hesabınız boşaltılabilir.

• Kampanya cok cok iyiymis aylardir en paradan ses seda yok. Ben de basvurmayi dusunuyorum.

• Bu karttan istemiştim 1 ayda gelmemişti bende kartı iptal ettirmiştim

• quote:

Orijinalden alıntı: aqhuan

Hocam bankacılık işlemlerinde çok önemli bu sim bloke işi. Çünkü sadece kimlik fotokopi izle yedek sim çıkartıp 10 dakikada hesabınız boşaltılabilir.

Valla sacma hocam kuveyt'te hesabim yok simkart blokesini kaldiramiyorlar.

Onu yapan adam zaten herturlu yapar anne kizlik soyadi diye sacma sapan bir sistem var.Anne kizlik degil normalde o gizli sifreniz ama bizim turkler anlamaz diye anne kizlik soyadini diye soyluyorlar.

Bakalim oporotore kaldir dedik 72 saat sonra kalkicak dedi bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 28 Şubat 2018; 19:55:35 >
  • Arkadaşlar başvuru yapıyoruz ama bu bankayı bilmiyorum güvenilir değil mi sonra bankasya gibi bir şey olmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: porazo

Arkadaşlar başvuru yapıyoruz ama bu bankayı bilmiyorum güvenilir değil mi sonra bankasya gibi bir şey olmasın

İhtimali herzaman var.

• bykeskin38 B kullanıcısına yanıt
    Normal hesap açsan dahi herhangi bir ücret almıyorlar.

• xweser X kullanıcısına yanıt
    Ülke tımarhane gibi yönetiliyor.Ben öğrenciyim eğitimim için kullanıyorum ama ihtimali var diyebiliyor insanlar.Bunda bizim suçumuz ne? Mit ne diye var? Devlet açılmadan önce ne diye izin veriyor sonradan sorun teşkil edecekse herhangi bir şey? İnsanlar devlete güveniyor hareket ediyor, güvenmesinler mi insanlar devletine yani?

• Adamlar manyak kampanya yapmış. Helal olsun vallahi ama ben yararlanamayacağım o başka

• online'mı başvursam yoksa yarın şubeye gidip mi başvursam. online'da süründüyolar anladığım kadarıyla.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.