Şimdi Ara

Senin Bankan - Kitapyurdu.com'da 50'ye 30 TL İade! (KuveytTürk) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.294
Cevap
39
Favori
76.641
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel. TEB ve Enparadan sonra bundan da yararlanırım.
  • Sonunda kitap kampanyası yapan bir banka :) Başvuruyu yaparım bugün. Konu sahibine çok teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ImKeynes kullanıcısına yanıt
    Hocam,

Bence bir başvurmayı dene aşağıdaki linkten bakalım, olmadı şube ile görüşürsün Senin Bankan'lı olmak istiyorum dersin. Bana o şekilde yardımcı olmuşlardı.

https://basvuru.seninbankan.com.tr/YourBank?_ga=2.75337489.264212599.1519731140-1575721374.1495536803
  • Shady kullanıcısına yanıt
    online üzerinden seninbankan'a başvurayım dedim, iyi yine düzeltmişler, bankanızdan izin alarak geçebilirsiniz diyor

" Kıymetli Müşterimiz, Kuveyt Türk müşterileri Senin Bankan’ a üye olamamaktadır. Müşterisi olduğunuz Kuveyt Türk Şubesi’ nin onayı ile Senin Bankan’ a geçebilirsiniz. Bankamızı tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz."
  • Arkadaşlar seninbankan in internet sitesinde n basvurucam ama banka kartı yazan ibare göremedim gibi bide kredi kartı getirmesinler bana öyle bir ihtimal varmi

• EnPara gibi hesap açınca direkt olarak banka kartı geliyor hocam, kredi Kartı değil.
  • Shady kullanıcısına yanıt
    Vermedi şubenin izni gerek dedi benim olduğum ilçede Kuveyt Türk yok MH ile görüşeyim bide bakalım ne diyecekler

• Bankamatik kartı için sanal kart oluşturabiliyor muyuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • başvursam mı ikilemde kaldım
    altın hesabından fiziki altın çekmenin ücreti var mı? varsa ne kadar acaba?
  • Adamlar ne yaptılarsa enpara ve tebin karşısında tutunamadılar, sonun da fark etmişler kendileri de

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Normal hesap kartı hocam. İnternet üzerinden başvuru yapıp şubeye gidip kart alınabiliyordu hemen basıp veriyordular hâlâ aynı sistemse bu şekilde yapabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: V-for-vandetta

Normal hesap kartı hocam. İnternet üzerinden başvuru yapıp şubeye gidip kart alınabiliyordu hemen basıp veriyordular hâlâ aynı sistemse bu şekilde yapabilirsiniz

Sağolun hocam akşam başvuracağım.Hemen çıkması iyi olur kitap acil lazim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cepteteb ten sonra boşluğa düşmüştük. İyi oldu bu kampanya.

• Başvurduk bakalım. Teşekkürler haber veren arkadaşa...
  • Game of thrones serisi bir kaç kitap eksiğim vardı Çok iyi oldu çokta güzel oldu
  • Bende altın kart diye bı kart var yıllar önce almışım duruyor cuzdanda, bu kart bu kampanyaya kesin olarak dahil mi, cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

• MH yi aradım internet den başvuru ile 2 3 haftayı bulabiliyor dedi . Şubeden aynı gün hslledebilirsiniz dedi . Yalnız tc ikametgah götürün dedi . E devlet den ikametgah alabilir miyim ?

• 2 kart var güzel :))

• Kullanmayacak olan varsa kullanabilirim
  • Kartı şubeye gidip, bastırıp alabiliyor muyuz?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.