Şimdi Ara

SENİN BANKAN, EFT / HAVALE / KART ÜCRETİ YOK. 2000 TL ÜCRETSİZ ÇEKİM [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
17
Favori
21.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
636 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Offf şimdi sen kendini komik sanıp ne laf söyledim bee xDDDD diye geziyorsundur. Helal

Blok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanal kart ile ugrasmak yerine Paypal, PayU, BKM Express, TransferWise gibi odeme yollarini kullanin. Para iadesi almak, dolandirildiginizda muhatap bulmak cok daha kolay oluyor.
  • ENPARA talep bolumune yazdım bende gerekli bir şey
  • Change.orga imza verin 300-400 kişi olursa ertesi gün bile hallederler

• Guvenilir sitelerin zaten destekliyor olmasi lazim.

Ha sanal kart olsa iyi olur ama su var. Herhangi bir iade soz konusu oldugunda kullandiginiz karta iade yapilir. Sanal kart numarasi degisirse iadelerde zorluk yasarsiniz.
  • sanal kart gereksiz diyen hesabında 3 5 kuruş vardır yüksek meblağ olan napsın kardeşim? illaki olmalı sanal kart

• Merhaba,

Konu çok güzel ve yararlı hazırlayan arkadaşa teşekkürlerimi sunuyorum bir enpara müşterisi olarak. Bir ricam, NFC ile ödeme konusunu da bu çatı altında itelesek ne güzel olurdu.
  • Ben Amazon'dan iade aldigimda kapatilmis Amex kartima iade yapmislardi. Amex'e gidemeyince para geri dondu, ondan sonra yeni karta yonlendirdiler. Bu islemlerde ortalama bir ay kadar surdu. Sizinki bayagi cabuk olmus :)

Turkiye'de PayU olmasi lazim ona bakabilirsiniz. Bende direkt kart bilgilerini verme taraftari degilim ama Turkiye'de mecbur simdilik. Kampanyayi imzalayayim belki birseyler degisir.
  • iyide internet alışverişinde olan kart kopyalama tehlikesi fiziksel kart kullanımında yokmu?ha ben en para kredi kartım olana dek, 12 yıldır 1 kere bile sanal kart olmadan internet'den alışveriş yapmadım,ama enpara kredi kartı ile yapıyorum,buna rağmen sanal kart olsa iyi olur tabiki...
  • destekliyorum geçmişde 2 kere bu durumu müşteri hizmetlerine söylemiştim sonuç yok
  • sanal kart şart.

Sirf sanal kart olmamasindan dolayi vakif kartımı kapatamiyorum

• Enparadan Swift konusunda hiç memnun kalmadım açıkcası, sadece yurt içi eft için iyi görünüyor.
    Hesabıma Skrill üzerinden para çektim, para Finansbankın eline ulaştığı halde bana hiçbir doğru bilgi veremeden
    16 gündür bekletiyorlar parayı naptılar şu an nerede fikirleri yok. Her gün aramaktan sıkıldım.
    İş bankasının saatler içinde yaptığı basit işlemdi bu, İş bankası Swift işlemlerinde çok fazla para kesiyor
    diye öneriler üzerine burada hesap açtım, bunlar bankaya gelen parayı hesaba bile aktaramadı.
    Tabi burada temel hata Paypal'in ülkemizden kovulması, Paypal parayı yurtiçi eft ile gönderirdi Swift ile uğraşmazdık ne güzel.
    Swift işlemlerinde düşük kesintili fakat işini yapan bildiğiniz alternatif varsa lütfen benimle paylaşın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vain -- 7 Haziran 2018; 5:49:39 >
  • 3 sene önce bu konuyu dile getirdim banka hesabı olduğu için sanal kart vermediklerini izah ettiler. bende o zaman 2. bir TL hesabı açılabilmesi gerektiğinden ve karta bağlı hesap tipini seçebilmemiz gerektiğinden bahsettim işlev yok hala
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vain

Enparadan Swift konusunda hiç memnun kalmadım açıkcası, sadece yurt içi eft için iyi görünüyor.
    Hesabıma Skrill üzerinden para çektim, para Finansbankın eline ulaştığı halde bana hiçbir doğru bilgi veremeden
    16 gündür bekletiyorlar parayı naptılar şu an nerede fikirleri yok. Her gün aramaktan sıkıldım.
    İş bankasının saatler içinde yaptığı basit işlemdi bu, İş bankası Swift işlemlerinde çok fazla para kesiyor
    diye öneriler üzerine burada hesap açtım, bunlar bankaya gelen parayı hesaba bile aktaramadı.
    Tabi burada temel hata Paypal'in ülkemizden kovulması, Paypal parayı yurtiçi eft ile gönderirdi Swift ile uğraşmazdık ne güzel.
    Swift işlemlerinde düşük kesintili fakat işini yapan bildiğiniz alternatif varsa lütfen benimle paylaşın.
    CepteTEB, bir kaç kere SWIFT işlemi yapmıştım, kesinti yok diye hatırlıyorum yada çok az olmalı.

• Zamanında bende sanal kart kullanmıyordum , sonra bir gün ardı ardına telefona mesajlar gelmeye başladı, karttan tam bin lira çekildi , Allahtan geri aldım ve bu bana ders oldu, tüm kredi kartlarımı internet alışverişine kapattım şu anda internette sadece sanal kart kullanıyorum.
  • Garanti Platinium müşterisi olup, EFT masrafı almamalarına rağmen, enpara.com'u ben de kullanıyorum.
    Ama sanal kart olmadığı için kredi kartı ile henüz alış-veriş yapamadım.
    Sanalkart ihtiyaçtır.
  • enpara kredi kartı tavsiye edermisiniz. finansbank kredi kartının geçtiği yerlerde ki gibi aynı taksitlendirme ve kampanyalardan yararlnıyormu.
  • İmzalayalım diye girdik. 20 kişi imzalamış.
    Tartışmaya gerek yok, istemeyenleri de anlamıyorum. Adamlar koysun. sen kullanma kardeş.
    Senin kartından para çekilince, telefonda 10 dk bekle, önce burcuya, sonra esraya derdini anlatmaya çalış.
  • Yanlışım varsa lütfen düzeltin ama enpara'da zaten sanal kart yok mu? Ben kullandım geçen gün
  • Profesyonel bir çalışma olmuş
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.