Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SENİN BANKAN, EFT / HAVALE / KART ÜCRETİ YOK. 2000 TL ÜCRETSİZ ÇEKİM [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
246
Cevap
21
Favori
16.838
Tıklama
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Bankalar, Kredi Kartları, Krediler >> Kredi Kartları >> SENİN BANKAN, EFT / HAVALE / KART ÜCRETİ YOK. 2000 TL ÜCRETSİZ ÇEKİM [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    367 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: icecube_fb

Istanbul’ da, size daha once pm de atmistim semti :) ama olsyin semtle bence bir alakasi yok.guya biseyler geceledi teldeki mt ama ben sıkıstırınca sacmaladi.13 eylul den sonra bi calisma olmus ta butun kartlar gonderimden cekilmis falan filan tam aklimda kalmadi net.
    Öncelikle kusura bakmayın. Günde 10-15 civarı PM gelmedi başladı ve artık kime ne yazıyorum ne konuşuyorum karıştırmaya başladım. Günlük PM sayısı biraz daha artarsa mecburi olarak PM alımını kapatacağım. Sizin son PM'de ön sayfadan çok gerilere düştüğü için fark edemedim.

13 eylül'den sonra bir çalışma duymadım. 13 eylülden sonra başvurum 3 gün sonra kartı eline ulaşan arkadaşımda mevcut. Sizin durum gerçekten çok garip İstanbul'da dağıtım ağı kötü değil genelde en geç 1 hafta sonra herkesin kartı eline ulaşıyor.
    |
    |
    Bahsedilenler: icecube_fb

• Binbaşı
    1022 Mesaj

Dogrudur hocam.o zaman bana yalan soyledi mt.gorusmeler kayit altina aliniyor haftaya kadar beklerim sikayetimi de attim 2 gun once ama daha donmediler bile demek ki pek takmiyorlar🤬

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    drupal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    367 Mesaj

quote:

Dogrudur hocam.o zaman bana yalan soyledi mt.gorusmeler kayit altina aliniyor haftaya kadar beklerim sikayetimi de attim 2 gun once ama daha donmediler bile demek ki pek takmiyorlar&#129324;
    Sizi neden uğraştırıyorlar anlamış değilim. Siz her kanaldan şikayetinizi iletin bakalım ne sonuç alacaksanız. Eğer yakınınızda bir şube varsa oradan hesap açıp anında ATM kartı alabilir sonra senin bankanı arayarak hesabı Senin Bankan şubesine geçirebilirsiniz.
    |
    |
    Bahsedilenler: icecube_fb
    Ben sabah başvurmuştum, Akşam üzeri kartım açıldı işlem yapmaya başlamıstım. Gaziantep
    |
    |

Sikayetleri ilettim hocam 2 yerden.bugun kart icin aradim kartim basilmis kuryeye verilmeyi bekliuormus.adres guncellemesi icin kuryeye verilince sms gelicekmis bana ozaman arayin adresi guncelleyelim dediler.

|
    |
  • Yüzbaşı
    367 Mesaj
    quote:

Sikayetleri ilettim hocam 2 yerden.bugun kart icin aradim kartim basilmis kuryeye verilmeyi bekliuormus.adres guncellemesi icin kuryeye verilince sms gelicekmis bana ozaman arayin adresi guncelleyelim dediler.
    Hayırlı olsun. Umarım sorunsuz şekilde elinize ulaşır.

Tesekkurler insallah&#128077;&#127998;

|
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
google reklamları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.